Menu
Your Cart

Polis Tören Kıyafetleri

Polis memurlarının tören alanlarında giyinmesi gereken kıyafetler, polis tören kıyafetleri yönetmeliği tarafından belirlenmiş olan usullere göre imal edilmiştir. Web sitemizde bulabileceğiniz polis tören kıyafeti güvenli ödeme alt yapısı ile oldukça uygun polis tören kıyafeti fiyatı dahilinde satın alabilirsiniz. Memurlarımızın polis tören elbisesi satın al için aradıkları güvenli polis malzemeleri sitesi olarak, sipariş verdiğiniz polis tören üniforması tam da zamanında adresinize kadar ulaştırmaktayız. Polis tören şapkası bir diğer ifade ile de polis tören kepi kategori dahilinde bulabileceğiniz diğer başlıca ekipmanlar arasında ifade edilebilir. Siz de törenler için ihtiyaç duyduğunuz başlıca ekipmanları, güvenilir alt yapısı ile zamanında teslimat garantisi sunan firmamızdan temin edebilirsiniz.

Marka: Mercan Şapka Model: TOREN-KEP-BYN
Bayan Polis Memuru Tören KepiBayan polis tören kepi, emniyet genel müdürlüğü kıyafet yönetmeliğine uygun olacak şekilde bayan polis memurları için üretilir.Bayan polis tören kepinin siperi üstünde mavi şerit ve kepin alın kısmında metal 8 köşeli polis yıldızı bulunur.Tören kepinin özel şeklini muhaf..
149,00 TL
Vergiler Hariç:137,96 TL
Marka: Mercan Şapka Model: TOREN-KEP-BAY
Polis Tören KepLacivert polis tören kepi, birinci sınıf kaliteli kumaştan üretilmiştir.Polis tören kıyafetiniz ile renk uyumu sağlar ve üzerinizde bir bütünlük sağlamış olur.Memur tören kepini, emniyet personelleri gönül rahatlığıyla sitemizden temin edebilirler.Memur tören şapkası tören kıyafet yön..
119,00 TL
Vergiler Hariç:110,19 TL
Marka: Mercan Şapka Model: TOREN-KEP-AMIR
Emniyet Amiri Tören KepiEmniyet amiri tören kepi, emniyet genel müdürlüğü kıyafet yönetmeliğine uygun şekilde emniyet amirlerine uygun şekilde üretilir.Emniyet amiri rütbesindeki görevli emniyet mensupları tarafından kullanılan tören kepi siperinin üstünde gümüş rengi şerit ve kepin alın kısmıda güm..
149,00 TL
Vergiler Hariç:137,96 TL
Polis Tören Kep Müdür Polis Tören Kep Müdür
Ücretsiz Kargo
Marka: Mercan Şapka Model: TOREN-KEP-MDR
Emniyet Müdürü Tören KepiEmniyet müdürü tören kepi, emniyet müdürleri için emniyet kıyafet yönetmeliğine uygun şekilde üretilir.Kep siperi üstünde altın sarısı şerit, kepin alın kısmında altın sarısı defne yaprakları içinde 8 köşeli metal polis yıldızı bulunur.Polis müdürü tören kepinin içine özel o..
169,00 TL
Vergiler Hariç:156,48 TL
Marka: Wolf Holster Model: TOREN-RZTMDR
Polis Tören Metal Müdür Rozet iğneliPolis tören rozeti, polis müdür rozetiNot: Resmi ürünleri sadece polisler alabilir ve emniyet adresine gönderim yapılır. Sivil (ev-iş) adrese verilen siparişler kabul edilmez...
32,00 TL
Vergiler Hariç:27,12 TL
Marka: Wolf Holster Model: TOREN-RZT
Polis Tören RozetPolis tören rozetini emniyet personelleri törenlerde kullanmak için rahatlıkla temin edebilirler.Polis tören göğüs arması tamamen dökümden üretilmiştir.Polis tören rozetinin malzemesi metaldir ve arkasında 3 adet kıyafet iğnesi vardır.Tören ceketinize klipsleri sayesinde rahatlıkla ..
21,00 TL
Vergiler Hariç:17,80 TL
Gösterilen: 1 ile 6 arası, toplam: 6 (1 Sayfa)
Whatsapp Sipariş X Whatsapp ile sipariş verebilirsiniz

TIKLA