Menu
Your Cart

Kelepçeler

En önemli temel polis malzemeleri arasında yer alan kelepçeler ilgili emniyet birimlerinde görev alan her polis memurunun sahip olması gereken bir ekipmandır. Polis kelepçe modelleri de ilgili emniyet birimine ve görev alanına göre farklılık göstermekle birlikte; Emniyet Genel Müdürlüğü ihale şartnamesine uygun geliştirilen polis kelepçe modelleri aynı zamanda EGM polis kelepçesi olarak tanımlanır. Bir diğer model seçeneği olarak vurgun polis kelepçesi ise özel zincir yapısına sahiptir. Daha hareketli kişilerin tutuklanılmasında ihtiyaç duyulan bir diğer kelepçe modeli ise polis ayak kelepçesi olarak tanımlanır ve kişinin ayak bölgesine takıldığından diğer modellere kıyasla zinciri daha uzundur. Kategori dahilinde siyah metal polis kelepçesi ve diğer ihtiyaç duyduğunuz tüm polis kelepçe çeşitleri Polis Sepeti web sitemiz farkı ile oldukça uygun polis kelepçe fiyatları dahilinde satın alabilirsiniz.

Marka: Cytac Model: CYTCKLPCKLF
Cytac Polimer Kelepçe KılıfıCytac kelepçe kılıfı yüksek teknoloji polimer malzemeden üretilmiştir. Cytac kelepçe kılıfı tüm zincirli kelepçelere uyumludur. Cytac plastik kelepçe kılıfı yumuşak takılma aparatı ile kelepçe taşınırken rahatsızlık vermez ergonomik olup vücuda tam uyum sağlar. Cyt..
149,00 TL
Vergiler Hariç:126,27 TL
Marka: Vurgun Av Model: MENTESLKLPCVRGN
Menteşeli Kelepçe VurgunMenteşeli polis kelepçesi vurgun paslanmaz çelik üretime sahip nikel kaplamadır. Menteşeli kelepçe vurgun asker polis jandarma ve özel güvenlik görevlileri tarafından kullanılabilir ve menteşeli olduğu için zanlının hareket kabiliyetini belirli ölçüde kısıtlar. Men..
44,00 TL
Vergiler Hariç:37,29 TL
Marka: Vurgun Av Model: VURGUN-KLPC-SYH
Siyah Zincirli Polis Kelepçesi - Siyah Zincirli Jandarma KelepçesiVurgun zincirli metal siyah kelepçe %100 yerli üretim olup sağlam çelik alaşım parçaların perçin yoluyla sabitlenerek oluşturulan bir mekanizmaya sahiptir ve uzun ömürlü olarak kullanım sunan bir kelepçedir.Güvenlik birimlerinin ..
35,00 TL
Vergiler Hariç:29,66 TL
Model: VRGN-3040-3041BK
Zincirli Ayak Kelepçesi - Krom..
150,00 TL
Vergiler Hariç:127,12 TL
Model: VRGN-3040-3041BS
Zincirli Ayak Kelepçesi - Siyah..
150,00 TL
Vergiler Hariç:127,12 TL
Zincirli El Ayak Kelepçesi - Krom
Ücretsiz Kargo
Model: VRGN-3050-3051BK
Zincirli El Ayak Kelepçesi - Krom..
200,00 TL
Vergiler Hariç:169,49 TL
Zincirli El Ayak Kelepçesi - Siyah
Ücretsiz Kargo
Model: VRGN-3050-3051BS
Zincirli El Ayak Kelepçesi - Siyah..
200,00 TL
Vergiler Hariç:169,49 TL
Zincirli Polis Kelepçe-Vurgun Zincirli Polis Kelepçe-Vurgun
Çok Satan
Marka: Vurgun Av Model: VURGUN-KLPC
Zincirli Polis Kelepçe-VurgunVurgun polis kelepçesi metal zincirli olup paslanmaz çelikten üretilmiş ve nikel kaplamadır.Vurgun kelepçe kilitlenebilir iki anahtarlı olup bileğe göre ayarlanabilir özelliktedir.Zincirli kelepçe çelik üzerine nikelaj kaplamasından dolayı uzun yıllar paslanmaz güvenle k..
30,00 TL
Vergiler Hariç:25,42 TL
Zincirli Polis Kelepçesi - Masolet Zincirli Polis Kelepçesi - Masolet
Çok Satan
Marka: Masolet Model: MASOLET-KLPC
 Zincirli Polis Kelepçesi - MasoletMasolet kelepçe metal zincirli, kırılmaz ve paslanmaz perçinli çelik olarak üretilmiştir iki anahtarlıdır kilitlenebilir.  Masolet kelepçe nikel kaplama olup paslanma yapmaz uzun ömürlü kullanım sağlar Kullanımı kolay polis asker jandarma ve özel güvenli..
25,00 TL
Vergiler Hariç:21,19 TL
Gösterilen: 1 ile 9 arası, toplam: 9 (1 Sayfa)
Whatsapp Sipariş X Whatsapp ile sipariş verebilirsiniz

TIKLA