Menu
Your Cart

Koltukaltı Kılıflar

Vücudun koltuk altı bölgesi için kullanıma özel geliştirilmiş koltukaltı silah kılıfları sayesinde, sahip olduğunuz savunma aracını koltuk altı bölgenizde her daim kolay kullanımlık ve hazır bir şekilde taşıyabilirsiniz. Polis Sepeti farkı ile satın alabileceğiniz koltukaltı silah kılıfı fiyatları da oldukça uygun olmaktadır. Koltukaltı tabanca kılıfları vücudunuzu uzun süreli kullanımlarda dahi rahatsız etmez, koltukaltı ağrısına sebebiyet vermez. Koltuk altı silah kılıfı canik modelleri de en çok aranılan modeller olup, canik tp9 koltuk altı silah kılıfı ve sarsılmaz koltuk altı silah kılıfları gibi diğer modelleri de kategori dahilinde bulabilmeniz mümkündür. Web sitemiz koltuk altı silah kılıfı satın alma işlemi için en güvenilir silah kılıfı satış sitesi ile hizmet vermeye devam etmektedir.

Amerikan Dik Koltuk Altı Silah Kılıfı Amerikan Dik Koltuk Altı Silah Kılıfı
Çok Satan
Marka: Wolf Holster Model: AMRKNKLTKLT
 Amerikan Dik Koltuk Altı Silah KılıfKoltukaltı silah kılıfımız egonomik tasarımı Sayesinde Silahınızı Rahat Taşımanızı Sağlar. Kumaş koltukaltı tabanca kılıfı ayarlanabilir Boyutu ve Kemere Bağlanbilir Olduğu için Vücudunuza Rahat Bir Şekilde Uyum Sağlar. Koltukaltı silah kılıfı gün ..
45,00 TL
Vergiler Hariç:38,14 TL
Marka: Wolf Holster Model: SOL-AMRKNKLTKLT
Amerikan Koltukaltı Silah Kılıfı Sol ElSol el silah kullanan silah kullanıcıları içindir silah sağ kol altında kalacak şekilde dizayn edilmiştir. Koltukaltı silah kılıfı üzerinde sadece silah kılıfı bulunur. Kaliteli imperteks kumaştan üretilmiştir, dayanıklıdır.Görsel olarak kullanılan ü..
45,00 TL
Vergiler Hariç:38,14 TL
Dik Deri Koltuk Altı Kılıfı Çift Şarjörlüklü Siyah - Universal Dik Deri Koltuk Altı Kılıfı Çift Şarjörlüklü Siyah - Universal
Ücretsiz Kargo
Marka: Kuyucular Deri Model: KYCKLTKALTSYHUNVRSL
Dik Deri Koltuk Altı Kılıfı Çift Şarjörlüklü Siyah - Universal..
200,00 TL
Vergiler Hariç:169,49 TL
DİK DERİ KOLTUK ALTI KILIFI ÇİFT ŞARJÖRLÜKLÜ TABA - UNİVERSAL DİK DERİ KOLTUK ALTI KILIFI ÇİFT ŞARJÖRLÜKLÜ TABA - UNİVERSAL
Ücretsiz Kargo
Marka: Kuyucular Deri Model: KYCKLTKLTIDKSRJRLKLU
DİK DERİ KOLTUK ALTI KILIFI ÇİFT ŞARJÖRLÜKLÜ TABA - UNİVERSALDik deri koltukaltı silah kılıfı sığır derisinden üretilmiş olup, kaliteli deri işçiliği ile deride asla yıpranma ve renk solması gibi şikayetler yaşanmaz. Kullanıcıya uzun ömürlü bir kullanım sunar.Kahverengi Deri koltukaltı tabanca kılıf..
200,00 TL
Vergiler Hariç:169,49 TL
Marka: Kuyucular Deri Model: DİKSDEKYCKLTK-SYH
DİK DERİ KOLTUK ALTI KILIFI SİYAH - UNİVERSALDik açılı siyah deri silah koltuk altı kılıf 1. sınıf %100 deriden imal edilmiş olup tüm tabancalara uyumlu universal bir silah kılıfıdır. Dik siyah koltuk altı kılıf, silah kılıfı altından ve diğer koltuk altı kısmından iki kopça ile sabitleneb..
150,00 TL
Vergiler Hariç:127,12 TL
Marka: Kuyucular Deri Model: DİKSDEKYCKLTK
Dik koltuk altı tabanca kılıfımız orta ve büyük ebatlı veya 2 inç , 4 inç toplu tabancalar dahil, tüm tabancalar için uygun üniversal bir modeldir.1. Sınıf %100 deriden el işçiliği İle imal edilmiştir...
150,00 TL
Vergiler Hariç:127,12 TL
DİK DESENLİ DERİ KOLTUK ALTI KILIFI ÇİFT ŞARJÖRLÜKLÜ SİYAH - UNİVERSAL DİK DESENLİ DERİ KOLTUK ALTI KILIFI ÇİFT ŞARJÖRLÜKLÜ SİYAH - UNİVERSAL
Ücretsiz Kargo
Marka: Kuyucular Deri Model: DİKSDEKYCKLTKSTJRLU-SYH
DİK DESENLİ DERİ KOLTUK ALTI KILIFI ÇİFT ŞARJÖRLÜKLÜ SİYAH - UNİVERSALDik açılı siyah deri silah koltuk altı kılıf 1. sınıf %100 deriden imal edilmiş olup tüm tabancalara uyumlu universal bir silah kılıfıdır. Dik desenli siyah koltuk altı kılıfının bir tarafında silah kılıfı ve diğer tarafında ..
220,00 TL
Vergiler Hariç:186,44 TL
DİK DESENLİ DERİ KOLTUK ALTI KILIFI ÇİFT ŞARJÖRLÜKLÜ TABA - UNİVERSAL DİK DESENLİ DERİ KOLTUK ALTI KILIFI ÇİFT ŞARJÖRLÜKLÜ TABA - UNİVERSAL
Ücretsiz Kargo
Marka: Kuyucular Deri Model: DİKSDEKYCKLTKSTJRLU
DİK DESENLİ DERİ KOLTUK ALTI KILIFI ÇİFT ŞARJÖRLÜKLÜ TABA - UNİVERSALDik açılı deri silah koltuk altı kılıf 1. sınıf %100 deriden imal edilmiş olup tüm tabancalara uyumlu universal bir silah kılıfıdır. Dik desenli taba koltuk altı kılıfının bir tarafında silah kılıfı ve diğer tarafında çift şarjörlü..
220,00 TL
Vergiler Hariç:186,44 TL
DİK DESENLİ DERİ KOLTUK ALTI KILIFI SİYAH - UNİVERSAL DİK DESENLİ DERİ KOLTUK ALTI KILIFI SİYAH - UNİVERSAL
Ücretsiz Kargo
Marka: Kuyucular Deri Model: DKDSNLİKYCKLTKLT-SYH
DİK DESENLİ DERİ KOLTUK ALTI KILIFI SİYAH - UNİVERSALDik desenli siyah koltuk altı tabanca kılıfı tüm orta ebatlı silahlara uyumlu universal bir modeldir. %100 1. Sınıf deriden imal edilen taba dik deri siyah koltuk altı kılıfta silahı tetik korkuluğundan kavraması için deri içerisinde gizlenmi..
180,00 TL
Vergiler Hariç:152,54 TL
DİK DESENLİ DERİ KOLTUK ALTI KILIFI TABA - UNİVERSAL DİK DESENLİ DERİ KOLTUK ALTI KILIFI TABA - UNİVERSAL
Ücretsiz Kargo
Marka: Kuyucular Deri Model: DKDSNLİKYCKLTKLT
DİK DESENLİ DERİ KOLTUK ALTI KILIFI TABA - UNİVERSALDik desenli koltuk altı tabanca kılıfı tüm orta ebatlı silahlara uyumlu universal bir modeldir. %100 1. sınıf deriden imal edilen taba dik deri koltuk altı kılıfta silahı tetik korkuluğundan kavraması için deri içerisinde gizlenmiş çelik maşa bulun..
180,00 TL
Vergiler Hariç:152,54 TL
İkili Koltuk Altı Silah Kılıfı İkili Koltuk Altı Silah Kılıfı
Çok Satan
Marka: Wolf Holster Model: DHSTWX58
İkili Koltuk Altı Silah Kılılfı9-19 Fişek Atan Orta Ebatlı Tüm Silahlar İçin Uygundur.Sağ ve Sol Koltuk Altında Olmak Üzere İki Adet Silah Kılıfı Bulunur.Kılıf Beden Boyutuna Göre Ayarlanabilir.İmperteks Kumaştan Üretilmiştir...
55,00 TL
Vergiler Hariç:46,61 TL
Korse Silah Kılıfı Korse Silah Kılıfı
Çok Satan Stokta yok
Marka: Akar Model: KRSSLHKLF
Korse Silah KılıfıKorse silah kılıfı bel rahatsızlığı yaşayan silah kullanıcılarının silahlarını rahat taşıyabilmeleri için tasarlanmış bir kılıftır. Korse tabanca kılıfı ayrıca spor yapanlara ve rahat bir şekilde silahını taşımak isteyen kişilere de hitap eden bir kılıftır. Korse si..
50,00 TL
Vergiler Hariç:46,30 TL
Marka: Wolf Holster Model: SOL-KRSSLHKLF
Korse Silah Kılıfı Sol El SiyahSol el silah kullanan silah kullanıcıları için özel olarak düşünülmüş korse silah kılıfıdır. Ürün üzerindeki silah kılıfı kullanıcının sol kolu altında kalacak şekilde tasarlanmıştır...
50,00 TL
Vergiler Hariç:46,30 TL
Profesyonel Deri Koltuk altı Silah Kılıfı Taba-Universal Profesyonel Deri Koltuk altı Silah Kılıfı Taba-Universal
Ücretsiz Kargo
Marka: Kuyucular Deri Model: PRFSYNL-KLTK-ALTI-TBA-SDE
Profesyonel Deri Koltuk altı Silah Kılıfı Taba-Universal3 farklı kullanım şekli ile profesyonel taba koltuk altı tabanca kılıfı sizlerle.... Profesyonel deri koltuk altı silah kılıfını aldığınızda aynı zamanda 3 farklı şekilde kullanılabilen ve gerçek anlamda profesyonel taktik taşıma ve taktik atış..
200,00 TL
Vergiler Hariç:169,49 TL
Profesyonel Deri Koltukaltı Silah Kılıfı (Tüm Tabancalar İçin) Çift Şarjörlü Siyah Profesyonel Deri Koltukaltı Silah Kılıfı (Tüm Tabancalar İçin) Çift Şarjörlü Siyah
Ücretsiz Kargo
Marka: Kuyucular Deri Model: PROKLTRKALTIsrjrl
Profesyonel Deri Koltukaltı Silah Kılıfı (Tüm Tabancalar İçin) Çift Şarjörlü Siyah3 farklı kullanım şekli ile profesyonel koltukaltı tabanca kılıfı sizlerle.... Profesyonel deri koltukaltı silah kılıfını aldığınızda aynı zamanda 3 farklı şekilde kullanılabilen ve gerçek anlamda profesyon..
250,00 TL
Vergiler Hariç:211,86 TL
Profesyonel Deri Koltukaltı Silah Kılıfı (Tüm Tabancalar İçin) Çift Şarjörlü Taba Profesyonel Deri Koltukaltı Silah Kılıfı (Tüm Tabancalar İçin) Çift Şarjörlü Taba
Ücretsiz Kargo
Marka: Kuyucular Deri Model: PRFSYNL-KLTK-ALTI-SRJRLU-TABA
Profesyonel Deri Koltukaltı Silah Kılıfı (Tüm Tabancalar İçin) Çift Şarjörlü Taba3 farklı kullanım şekli ile profesyonel taba şarjörlüklü koltukaltı tabanca kılıfı sizlerle.... Profesyonel deri koltukaltı silah kılıfını aldığınızda aynı zamanda 3 farklı şekilde kullanılabilen ve gerçek anlamda profe..
250,00 TL
Vergiler Hariç:211,86 TL
Profesyonel Deri Koltukaltı Silah Kılıfı Siyah-Universal Profesyonel Deri Koltukaltı Silah Kılıfı Siyah-Universal
Ücretsiz Kargo
Marka: Kuyucular Deri Model: PRFSYNL-KLTK-ALTI-SYH-SDE
Profesyonel Deri Koltukaltı Silah Kılıfı Siyah-Universal3 Farklı kullanım şekli ile profesyonel siyah koltuk altı tabanca kılıfı sizlerle.... Profesyonel deri koltuk altı silah kılıfını aldığınızda aynı zamanda 3 farklı şekilde kullanılabilen ve gerçek anlamda profesyonel taktik taşıma ve taktik atı..
200,00 TL
Vergiler Hariç:169,49 TL
Şahin Koltuk Altı Silah Kılıfı Şahin Koltuk Altı Silah Kılıfı
Çok Satan
Marka: Wolf Holster Model: SHNKLTKALT
Şahin Koltuk Altı Silah KılıfıŞahin koltuk altı silah kılıfı bünyesinde bir adet silah kılıfı, iki adet şarjör kılıfı ve bir adet kelepçe kılıfı bulunur. Şahin koltuk altı kılıf kemer sabitleme kolonları ve sırt ayar kolonları sayesinde vücuda göre ayarlanabilir özellikte olup, vücut ile bi..
55,00 TL
Vergiler Hariç:46,61 TL
Zeytin Dalı Koltuk Altı Silah Kılıfı Zeytin Dalı Koltuk Altı Silah Kılıfı
Çok Satan
Marka: Wolf Holster Model: ZEYTINDALI-SYH
Zeytin Dalı Koltuk Altı Silah KılıfıZeytin dalı koltuk altı kılıf, koltuk altı silah kıfılarının verdiği rahatsızlık göz önünde bulundurularak, esnek neopren kumaş ve elastik kolon kullanılarak polis sepeti olarak tasarladğımız ve imal ettiğimiz  %100 yerli üretim koltuk altı silah kılıfıdır...
84,00 TL
Vergiler Hariç:71,19 TL
Marka: Wolf Holster Model: ZEYTINDALI-BEJ
Zeytin Dalı Koltukaltı Silah Kılıfı Bej renkKoltukaltı silah kılıfı kullananlar bilir her ortamda her koşulda koltukaltı silah kılıflarını kullanmak rahat olmayabilir, sıradan koltukaltı silah kılıfları sarkma yapar yada silah kullanıcısını terletir. Polissepeti olarak her ürünü defalarca tes..
84,00 TL
Vergiler Hariç:71,19 TL
Gösterilen: 1 ile 20 arası, toplam: 20 (1 Sayfa)
Whatsapp Sipariş X Whatsapp ile sipariş verebilirsiniz

TIKLA