309,00 ₺ KDV Dahil
299,00 ₺ KDV Dahil
359,00 ₺ KDV Dahil
99,00 ₺ KDV Dahil
134,00 ₺ KDV Dahil
449,00 ₺ KDV Dahil
449,00 ₺ KDV Dahil
119,00 ₺ KDV Dahil
199,00 ₺ KDV Dahil

Polis Malzemeleri Nedir ? Hangi Ürünlerden Oluşur ?

           

Polismalzemeleri  memur ve amir personelin görev esnasında kullandığı her türlü resmi giyim ve aksesuara, kullanılan her türlü teçhizata ve kullanılan alet edevata denir. Yerine göre asli görev kıyafetlerinden olan bir polis gömleği, bu kategoriye girebildiği gibi bir palaska veya üzerindeki teçhizatta, yerine göre bir kelepçe de yine bu tanım içerisinde yer alıyor.

 

Görev esnasında kullanılan polis kıyafetleri günden güne farklı bir hal almakta, zamanla oldukça değişim göstermektedir. Örneğin 1980 lerde kullanılan polis kıyafet ve teçhizatı bugün artık kullanılamaz ve muvazzaf personelin ihtiyaçlarını karşılayamaz hale gelmiştir, bu yüzden de her geçen gün polis malzemeleri güncel ihtiyaçlara göre revize edilmektedir.Dünyadaki üniforma ve resmi kıyafet alanında yapılan tüm yenilikleri yakından takip etmekte ve aynı zamanda ülkemizde faaliyete geçirmekteyiz.

         

Polis malzemeleri kullanım esnasında sağlamlığı ile bilinirler ve bu konuda sağlamlığını teyit etmek için bazı önerilerimiz olacak. Hiçbir polis görevde sorun yaşatan bir teçhizat yada ihtiyacı karşılamayan bir kıyafet ile görev yapmak istemez. Sizde bu anlatacağımız yolu izleyerek daha dayanıklı ve kaliteli polis üniformasını seçebilir ve uzun ömürlü olarak kullanabilirsiniz.

 

Kaliteli Polis Üniformaları Nasıl Anlaşılır ?

 

Standart giyim ürünlerinden kalite ve dayanıklılığı ile ayrılan polis üniforması hem kumaş üretim aşamasında hem dikim aşamasında özel bir hassasiyet gerektirmektedir. Resmi giyim ürünleri genellikler dayanıklılığı ile tanınan ripstop kumaştan ve sağlam iplerden dokunmuş kaliteli kumaşlardan dikilir.

 

Rahatlığı ile bilinen Resmi polis pantolonu gibi ürünlerde yine sivil kıyafetlerden farklı olarak kesim, kalıp tarzının farklı olması sayesinde bu rahatlığı sunar ve bu sayfada sizlere sunduğumuz her bir ürün bu gibi sağlamlık ve kesim testlerinden başarı ile geçmiştir. Size kaliteli ürünlerin ayrımında kullanılan bazı sırlar vermek istiyoruz... Bu detayları uyguladığnızda kesinlikle sonuç alacak ve kaliteli, dayanıklı polis malzemeleri seçimi yapacaksınız.

 

Polis Malzemeleri Seçimi Nasıl Yapılmalı ?

 

  1. Polismalzemeleri alırken kesinlikle tecrübeli, daha önce sadece bu işte uzmanlaşmış, kurumsal firmaları tercih etmek gerekir. Yaklaşık 2008 yılından bu yana tek işi polis resmi kıyafeti olan polissepeti tüm kadroları ile uzmanlığını bu alanda genişletmekte ve imalatını her geçen gün kalite standartlarını artırarak devam ettirmektedir.
  2. Alacağınız polis ürününde satıcının güncel fotoğraf veya video ile ürününü desteklemesi gerekir sizde bu gibi talepler ile polis kıyafeti satıcısından destek isteyin
  3. Polismalzemeleri açıklaması tatmin edici şekilde yapılmış olmalıdır. Ürünün kullanım alanı, üzerinde kullanılan hammadde, yan aksesuar vs. hepsi titizlikle açıklanmalıdır.
  4. Polis pantolonu gibi ürünlerde özellikle önemli olan beden tablosunu doğru ve anlaşılır şekilde polis malzemesi satıcısı paylaşmalıdır.
  5. Polis rozeti ve polis kepi gibi (diğer tüm resmi kıyafet ibaresi bulunan polis ürünleri de sivil vatandaşa satılmamaktadır) sivillere yönelik satışı yasak olan ürünleri satmamaya özen gösteren, Polislerin genel hassasiyetlerine hakim kurumsal firmalardan alışveriş yapmaya özen gösterilmelidir zira satıcı açısından önemsiz gibi görünen herhangi bir resmi polis kıyafeti ile bir vatandaşımızın zarar görmesine sebep olunabilir. Bu anlamda polissepeti olarak polis resmi kıyafetlerini sadece görevli polis memurlarına satmayı uygun görüyoruz. 
  6. Polis yeleği gibi sürekli kullanımda olan ve ekstra dayanıklılık gerektiren ürünlerde yine bilinen kendini kanıtlamış, kurumsal firmalardan bakarak görerek veya polis sepeti kolay iade sisteminde olduğu gibi doğrudan hiçbir sebep göstermeksizin iade garantisi veren firmalardan alınmalı ve bu anlamda ürettiği polis kıyafetine güvenen üretici ödüllendirilmelidir.

Polis sepeti işletmesi olarak sizlere kaliteli ve dayanıklı ürünleri özellikle sunmaya gayret ediyoruz. Bu özelliklerinin yanı sıra fiyat-performans açısından da bazı testlere tabi tutulan polis malzemeleri bu testler neticesinde olumlu sonuç alanları yalnızca sizlerle paylaşılıyor. Bu anlamda sizlere piyasada bilinen tanınan kendini kanıtlamış bazı markalarında ürünlerini buluşturmaya gayret gösteriyoruz. İşte bunlardan bazıları ;

Wolf Holster - Kuyucu Deri - Tugan Taktikal - Vurgun Av - Günaydın Etiket - Akar - Mercan Şapka - Watton - Cytac - Powerdex - Combat Taktikal - Vaneda - Vogel

Polis Malzemeleri Polis Kıyafetleri Polis sepeti

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR