Menu
Your Cart

Vurgun Av

Marka: Vurgun Av Model: VRGN-R2012
Av Tüfeği Temizleme Seti - Plastik KutuluAv tüfeklerinin atış öncesi, sonrası bakımının yapılması, tüfek muhafaza, saklama öncesi bakımının yapılması için gerekli olan yardımcı harbi ve fırça setidir.       Teknik Özellikleri;3 adet 7 mm uzunluğunda pvc kaplı vidalaınır çubuk4 adet harbi ucuna vidal..
42,00 TL
Vergiler Hariç:35,59 TL
Marka: Vurgun Av Model: vrgnavtfkvkmst
Av Tüfeği Temizleme Seti - Vakum Karton KutuluAv tüfeklerinde atış sonrası temizlik ve bekleme sırasında korozyonu önlemek amacıyla kullanılan tüfek temizleme fırçaları, harbi seti ve 60 ml koruyucu yağ setidir.      Teknik Özellikleri;3 adet 7 mm uzunluğunda pvc kaplı vidalaınır çubuk4 adet harbi u..
52,00 TL
Vergiler Hariç:44,07 TL
Marka: Vurgun Av Model: MENTESLKLPCVRGN
Menteşeli Kelepçe VurgunMenteşeli polis kelepçesi vurgun paslanmaz çelik üretime sahip nikel kaplamadır. Menteşeli kelepçe vurgun asker polis jandarma ve özel güvenlik görevlileri tarafından kullanılabilir ve menteşeli olduğu için zanlının hareket kabiliyetini belirli ölçüde kısıtlar. Men..
55,00 TL
Vergiler Hariç:46,61 TL
Siyah Menteşeli Polis Kelepçesi Vurgun Siyah Menteşeli Polis Kelepçesi Vurgun
Çok Satan -31 %
Marka: Vurgun Av Model: MENTESLİSYHKLPCE
Siyah Menteşeli Polis Kelepçesi - Jandarma KelepçesiVurgun menteşeli siyah metal kelepçe %100 yerli üretimdir, 6112 çelik alaşım malzemden üretilmiş olup sağlam ve dayanıklıdır, 226 gr ağırlığındadır.Siyah menteşeli kelepçe polis, jandarma tutuklu taşımasında ekstra güvenli taşıma sağlayan bir kelep..
54,90 TL 80,00 TL
Vergiler Hariç:46,53 TL
Siyah Zincirli Polis Kelepçesi Vurgun Siyah Zincirli Polis Kelepçesi Vurgun
Çok Satan
Marka: Vurgun Av Model: VURGUN-KLPC-SYH
Siyah Zincirli Polis Kelepçesi - Siyah Zincirli Jandarma KelepçesiVurgun zincirli metal siyah kelepçe %100 yerli üretim olup sağlam çelik alaşım parçaların perçin yoluyla sabitlenerek oluşturulan bir mekanizmaya sahiptir ve uzun ömürlü olarak kullanım sunan bir kelepçedir.Güvenlik birimlerinin ..
45,00 TL
Vergiler Hariç:38,14 TL
Marka: Vurgun Av Model: TBNCHRBI-3090
Tabanca Harbi Seti Vurgun..
32,00 TL
Vergiler Hariç:27,12 TL
Marka: Vurgun Av Model: VRGN-4-LU-FRCA-ST
Tabanca Harbi-Fırça Seti Tabanca temizleme setimiz %100 yerli üretimdir.Tabanca harbi seti pirinç fırça, yün fırça, plastik fırça ve plastik harbi çubuğundan oluşmaktadır.Pirinç fırçayı tabanca üzerindeki oluşan sertleşen kurumları temizlemek için kullanırken, plastik fırça ile barut artıkları ..
15,00 TL
Vergiler Hariç:12,71 TL
Marka: Vurgun Av Model: VRGN-K2056
Uzun Namlulu Yivli Tüfek Pirinç Harbi Temizlik Seti - Plastik KutuluSilahlı kuvvetlerde bulunan yivli tüfeklerinin temizlik ve  bakımlarının yapılmasını kolaylaştıran pirinç harbi setidir.       Teknik Özellikler;3 Adet pirinç temizleme çubuğu 5 mm3 Fırça20 ml YağPirinç iğne uçlu temizleme yardımcıs..
52,00 TL
Vergiler Hariç:44,07 TL
Marka: Vurgun Av Model: VRGN-K4056
Uzun Namlulu Yivli Tüfek Pirinç Harbi Temizlik Seti - Vakum Karton KutuluSilahlı kuvvetlerde bulunan yivli görev tüfeklerinin temizlik ve  bakımları için kullanılmak üzere üretilmiştir.       Teknik Özellikler;3 Adet pirinç temizleme çubuğu 5mmPirinç temizleme yardımcısı Naylon yardımcı fırça3 Adet ..
63,00 TL
Vergiler Hariç:53,39 TL
Zincirli Polis Kelepçe-Vurgun Zincirli Polis Kelepçe-Vurgun
Çok Satan
Marka: Vurgun Av Model: VURGUN-KLPC
Zincirli Polis Kelepçe-VurgunVurgun polis kelepçesi metal zincirli olup paslanmaz çelikten üretilmiş ve nikel kaplamadır.Vurgun kelepçe kilitlenebilir iki anahtarlı olup bileğe göre ayarlanabilir özelliktedir.Zincirli kelepçe çelik üzerine nikelaj kaplamasından dolayı uzun yıllar paslanmaz güvenle k..
45,00 TL
Vergiler Hariç:38,14 TL
Gösterilen: 1 ile 10 arası, toplam: 10 (1 Sayfa)
Whatsapp Sipariş X Whatsapp ile sipariş verebilirsiniz

TIKLA