Menu
Your Cart

Arma Rütbe ve Patchler

Bir polis memuru için olmazsa olmaz niteliğindeki armalar, bağlı bunulan emniyet birimini temsil etmektedir. Bu nedenle polis armaları kimi zaman farklılık göstermektedir. Bağlı bunulan ilgili emniyet biriminin kademelerine göre de farklılık gösterebilen polis rütbeleri bu doğrultuda farklı renk ve tasarımlar ile de imal edilebilmektedir. Resmi usullerin esas alınarak imalatının gerçekleştirildiği polis kıyafetleri arasında, web sitemiz kategori dahilinde polis patch ürünlerini de bulabilirsiniz. Sizlere her daim güvenli satış alt yapısını sunmayı amaçlayan firmamız, tamamen güvenli alışveriş alt yapısına sahiptir. Bu sayede ihtiyaç duyduğunuz ürünü web sitemiz üzerinden kolay ve sorunsuz bir şekilde satın alabilirsiniz. Satın alma işlemini gerçekleştirdiğiniz ekipmanlar kargo süresinde elinizde olacaktır.

Marka: Wolf Holster Model: PTCHKAN0PZTF
0 RH (+) Pozitif Kan Grubu Patch Arma0 pozitif kan grubu arma peçleri 1. sınıf malzemeden solmaz yıpranmaz şekilde üretilmiştir.Ölçüleri en 3 cm boy 5 cm şeklindedir ve arkasında hazır cırtlı olarak satılmaktadır.İçeriğinde herhangi bir zararlı malzeme bulundurmayan kol pençleri oldukça kaliteli ve ..
10,00 TL
Vergiler Hariç:8,47 TL
Marka: Wolf Holster Model: PTCHKAN0NGTF
0 RH (-) Negatif Kan Grubu Patch Arma0 negatif peç armalar arkasında hazır cırtlı olarak direkt kullanıma uygun üretilmektedir.Kaliteli silikokn malzemeden yapılan armalar en 3 cm ve boy 5 cm ölçülerindedir.İçeriğinde insan sağlığına uygunsuz hiçbir materyal bulundurmayan armalar güneşe karşı dayanı..
10,00 TL
Vergiler Hariç:8,47 TL
Marka: Wolf Holster Model: PTCHKANAPZTF
A RH (+) Pozitif Kan Grubu Patch ArmaA pozitif cırtlı peçler arkasına orjinalinde cırt monte edilerek üretilmiştir.Doğrudan kulanıma hazır olan peç uzunluk 5 cm ve en 3 cm ölçülerindedir.Ürün içeriğinde hiçbir kanserojen kiyasal bulundurmaz.Kaliteli boyası sayesinde hiçbir doğa koşulundan etkilenmez..
10,00 TL
Vergiler Hariç:8,47 TL
Marka: Wolf Holster Model: PTCHKANANGTF
A RH (-) Negatif Kan Grubu Patch ArmaA negatif cırtlı peç uzunluk 5 cm genişlik 3 cm ölçülerindedir.Kaliteli silikon malzemeden arkasına cırt monte edilerek imal edilmiştir kullanıma hazırıdır.Kanserojen malzeme içermez ayrıca renk atma veya solma gibi durumlar olmaz.Rengi solmaz ve uzun yıllar kull..
10,00 TL
Vergiler Hariç:8,47 TL
Marka: Wolf Holster Model: PTCHKANABPZTF
AB RH (+) Pozitif Kan Grubu Patch ArmaAB pozitif peçler üzerinde cırtı hazır olarak doğrudan kullanılabilir orjinal üretilmektedir.İnsan sağlığına zararlı hiçbir materyali içnde barındırmayan cırtlı kan grubu armaları uzunluk olarak 5 cm ve genişlik olarak 3 cm ölçülerindedir...
10,00 TL
Vergiler Hariç:8,47 TL
Marka: Wolf Holster Model: PTCHKANABNGTF
AB RH (-) Negatif Kan Grubu Patch ArmaAB negatif peçler hazır durumda arkası cırtlı olarak üretilmiştir.Ürün içeriğinde kesinlikle insan sağlığına zararlı bir materyal kullanılmamıştır.1 kalite malzemeden üretildiği için solma veya renk atma gibi durumlar olmaz...
10,00 TL
Vergiler Hariç:8,47 TL
Marka: Wolf Holster Model: PATCHATTRKBYRK
Atatürk Silüeti ve Türk Bayrağı Silikon Patch ArmaMustafa kemal atatük silüeti ve bayraklı peç arma 6 cm çapında yuvarlak olarak imal edilmiştir.Peçlerimizin arkası hazır olarak cırtlı üretilir.4 farklı renk seçeneği ile kıyaftetleriniz ile uyum içerisinde kullanablirsiniz.İçeriğinde kesinlikle insa..
10,00 TL
Vergiler Hariç:8,47 TL
Marka: Wolf Holster Model: PTCHKANBPZTF
B RH (+) Pozitif Kan Grubu Patch ArmaB pozitif kan grubu armaları 3 cm en ve 5 cm uzunluk olarak üretilmektedir.Ürün içeriğinde kesinlikle kanserojen hiçbir malzeme kullanılmaktadır.Ürünün üzerinde hazır cırt monte edilmiştir ve kullanıma direkt olarak hazırdırKırmızı b pozitif kan grubu cırtlı peç,..
10,00 TL
Vergiler Hariç:8,47 TL
Marka: Wolf Holster Model: PTCHKANBNGTF
B RH (-) Negatif Kan Grubu Patch ArmaB negatif  peçler 3 cm eninde ve 5 cm boyundadır ve üzerinde hazır olarak cırtı dikili olarak imal edilmiştir.1. sınıf kaliteli silikon malzemeden orjinal şekilde üretilmiştir.Polissepeti özel üretim ürüneriden olup wolfholster markası ile bize özel imal edi..
10,00 TL
Vergiler Hariç:8,47 TL
Marka: Wolf Holster Model: BYRK-YVARLK-3D
Bayrak Kol Arması-Patch Yeni 3 BoyutluCırtlı Türk bayrağı kol arması her türlü taktik giyim ürünü üzerinde kullanılabilecek ve ülkemizde %100 yerli ürün olarak üretilen kaliteli bir üründür. Taktikal montlar, outdoor giyim ürünleri, taktikal softshell montlar, taktik polarlar üzerinde parla..
8,00 TL
Vergiler Hariç:6,78 TL
Marka: Wolf Holster Model: 3DBKCARM
Bekçi Göğüs Arması Yeni 3 BoyutluBekçi arması yeni düzenlemelere uygun olarak polissepetine özel olarak wolf holsters firması tarafından ülkemizde yerli ve millii olarak üretilmektedir. 3 boyutlu bekçi arması kaliteli pvc malzemeden imal edilir uzun ömürlüdür. Ayrıca her türlü zor hava koşu..
8,00 TL
Vergiler Hariç:7,41 TL
Bekçi Kol Arması Yeni 3 Boyutlu
Çok Satan
Marka: Wolf Holster Model: 3DBKCKOLARM
Bekçi Kol Arması Yeni 3 BoyutluBekçi kol kokartı yeni düzenlemelere %100 uygun ve gerçek ebatlarında olarak polissepeti tarafından üretilen orjinal üründür. Yeni bekçi kol arması kaliteli pvc malzeme kullanılarak imal edilir ve her türlü koşulda denenmiş olup solma, kırılma vs gibi sorunlar..
7,50 TL
Vergiler Hariç:6,94 TL
Marka: Wolf Holster Model: CEVIKCIRT
Çevik Kuvvet Bayraklı Nakışlı CırtSadece resmi adreslere gönderilmektedir. Ev-iş adreslerine verilen siparişler iptal edilecektir...
5,00 TL
Vergiler Hariç:4,24 TL
Marka: Wolf Holster Model: PTCHGKTRKBYRK9X5
Göktürkçe Türk Yazılı Türk Bayrağı Silikon Patch ArmaTürk bayrağı peçleri uzunluk olarak 9 cm ve genişlik olarak 5 cm ölçülerindedirKaliteli silikon malzemeden 1. sınıf el işçiliği ile üretilmiştir.Ürün arkasında cırt hazır olarak size gelir ve doğrudan kullanıma başlayabilirsiniz.Türk yazılı Türk b..
15,00 TL
Vergiler Hariç:12,71 TL
Marka: Wolf Holster Model: PTCHHLLKRT
Hilal İçi Kurt Başı Silikon Patch ArmaKurt başlı peçler 6 cm çapında yuvarlak olarak üretilmektedir.Arkasında hazır cırtı bulunur direkt olarak kullanılabilir.4 farklı renk seçeneği ile kıyafetinize en uygun ürünü polissepeti ayrıcalığı ile tmin edebilirsiniz.İçeriğinde insan sağlığına uyumsuz hiçbi..
10,00 TL
Vergiler Hariç:8,47 TL
Marka: Wolf Holster Model: PTCHKRTBS
Kurt Başı Silikon Patch ArmaKurt başı börü peç 6 cm çapında yuvarlaktır.Kaliteli silikondan 1. sınıf işçilik ile üretilmiştir.Askeri peç, 4 farklı renk seçeneği ile kullanım uygundur. Kırmızı, siyah, bej, yeşil renkleri mevcuttur...
10,00 TL
Vergiler Hariç:8,47 TL
Marka: Wolf Holster Model: PTCHYBNKRTPNCS
Kurt Pençesi Yaban Silikon Patch ArmaKurt pençesi peç arkası cırtlı olarak 6 cm çapında üretilmektedir.3D silikon peç, orjinal olarak insan sağlığına zararlı içerik barındırmayan kimyasallardan üretilir.Askeri patch 4 farklı renk seçeneği ile kıyafetleriniz ile uyum içerisinde kullanabilirsiniz...
10,00 TL
Vergiler Hariç:8,47 TL
Marka: Wolf Holster Model: PTCHKRKF
Kuru Kafa Silikon Patch ArmaKuru kafa arma peçler uzunluk 6 cm ve en 4.5 cm ölçülerindedir.Silikon 1. sınıf malzemeden üretilmiş olup arkasında hazır cırtlı olarak satılmaktadır.4 ayrı rengi ile en beğendiğiniz ürünü temin edebilirsiniz.İnsan sağlığını olumsuz etkileyecek herhangi bir içerik ürün iç..
12,00 TL
Vergiler Hariç:10,17 TL
Marka: Wolf Holster Model: PTCHMAK
MAK Özel Kuvvetler Silikon Patch ArmaMUHABERE ARAMA KURTARMA ÖZEL KUVVETLER arma peç 10,5 cm boy ve 7,5 cm en ebatlarındadır.Kırmızı, bej, siyah, yeşil renkler mevcuttur.Arkasında hazır cırtı mevcuttur ve direkt olarak kullanılır.Kaliteli kol peçi 1. sınıf silikon malzemeden üretilmiştir ve kesinlik..
15,00 TL
Vergiler Hariç:12,71 TL
Marka: Wolf Holster Model: PTCHATTRKİMZ
Mustafa Kemal Atatürk Silüet İmza Silikon Patch ArmaAtatürk silüeti ve imzalı peç 6 sm çapında ve yuvarlak olarak üretilmektedir.Peçlerimizin arkasında orjinal kaliteli cırt kullanılmaktadır ve ayrıca bir işlem yapmaya gerek kalmadan direkt kullanılabiir.İnsan sağlığına uygun hammaddeden imal edilmi..
10,00 TL
Vergiler Hariç:8,47 TL
Gösterilen: 1 ile 20 arası, toplam: 38 (2 Sayfa)
Whatsapp Sipariş X Whatsapp ile sipariş verebilirsiniz

TIKLA