40,00 ₺ KDV Dahil

Polis Malzemeleri Dahilinde Polis Armaları

 

Polis arması tamamlayıcı unsur olarak bilinen resmi yönetmelikle takılması zorunlu, alternatifsiz polis malzemeleri grubuna girer.Polis amblemi şeklinin farklı yorumlar ve eklentiler ile düzenlenmesi ile elde edilir. 

 

Emniyet hizmetleri sınıfı mensupları kıyafet yönetmeliği bilindiği üzere 2018 yılında köklü bir değişime uğradı. Bu bağlamda eski polis malzemelerinin hiçbirisinden artık eser kalmadı. Pek tabii olarak polis armaları da bu değişimden kendi payına düşeni aldı. Polis arması yepyeni bir yapıda artık karşımıza çıkıyor. Yenilenen polis amblemi 4 yıldızlı şekilde tüm Türk Polisinin üzerinde yerini alıyor.

 

3 Boyutlu Polis Armaları 

 

Yeni nesil polis armaları içerisindeki şişkin balonlu yapısı sayesinde belli bir formda kalıyor. Yani bozulmayan bu form armaya 3 boyutlu bir yapı kazandırıyor. 3 boyutlu armalar aslında hammadde olarak pvc maddeden imal ediliyor.Bahsettiğimiz üzere köpük sayesinde belli bir şekil verilerek kolda kabarık ve hacimli durması sağlanıyor. Kesinlikle bu 3 boyutlu yapısı sayesinde çok daha görünür olan yeni nesil 3 boyutlu polis armaları çok daha  şık duruyor.

 

Yeni Nesil Polis Armalarına Geçiş Uygulaması

 

Bilindiği üzere her polis branşının kendine özgü üniforması ve her branşın kendine has arma, kokart vb. aksesuarları bulunmaktadır. Mesela Trafik polisleri kolda Trafik branş armasını takarlar. Çevik kuvvet polisi kolunda Çevik Kuvvet branş armasını ve Karakol polisi ise kolunda Genel Hizmet branş armasını takmak zorundadır. Yine diğer kolda Polis memur ve amir personelin bağlı bulunduğu ilin arması bulunur. 3 boyutlu polis il arması denilince akla pek tabi standart armalar değil artık yürürlüğe giren yeni nesil ürünler gelmelidir.

 

Her Polisin Kullandığı Polis Malzemesi, 3 Boyutlu Polis Göğüs Armaları

 

3 boyutlu polis göğüs arması yönetmelikte tarif edildiği şekli ve ekstra kaliteli pvc hammaddesi ile Üretilmektedir. Tüm emniyet şartnamelerine uygun olacak şekilde yine sayfamızda yer alan ürünler arasındadır. Her zaman olduğu gibi polis armalarını diğer tüm polis malzemelerinde de dikkat ettiğimiz gibi orijinal şekilde imal etmeye özen gösteriyoruz. Armaların arkasında bulunan cırt bantları en kaliteli hammadeden kullanmaya ve arma ile cırtın laminasyonunu özel makinelerde en sağlam şekilde yapmaya da ayrı dikkat ediyoruz.

 

Polis Arması Üreticileri

 

Arma üretimi konusu, oldukça spesifik bir iş olmakla birlikte ciddi fabrika yatırımları gerektirmektedir. Bu anlamda standart nakış arma ve peçlerin dikimi ve dokunmasından ziyade yeni nesil 3 boyutlu armalar imal etmek zordur. Sonuç olarak bizde bu konuda imalatına tam güvendiğimiz Günaydın Etiket ürünlerini sizlere sunmaktan gurur duyuyoruz. Polis malzemeleri genelinde uyguladığımız imalat ve satış politikalarını 3 boyutlu polis armaları ve silikon peçler konusunda da uyguluyor ve eğer imal edemiyorsak kesinlikle en kalitelisini sizler sunuyoruz.

 

Yeni Polis Apoleti

 

Komiser yardımcısı apoleti sınıfından başalayarak en üst polis rütbelerine kadar yeni nesil 3 boyutlu polis apoletlerini de bu sayfamızda sizlere sunuyoruz. Nihayetinde her amir personel rütbe terfi işlemleri tamamlanınca ilgili rütbenin apoletini takar. Görevine yeni rütbe apolet omuzunda olacak şekilde devam etmelidir. Polis giyim yönetmeliği bu konuda gayet açık ve nettir.

 

Yeni Nesil 3 Boyutlu Polis Görev Apoletleri

 

Yeni polis üniforması üzerinde oldukça şık bir görüntü sağlayan yeni polis apoletleri görüntüsü ve kullanım kolaylığı sayesinde ilk günden personelin beğenisini kazandı. Duruşu oldukça parlak ve kendini gösteren bir yapıya sahip olan yeni tip 3 boyutlu komiser apoleti kendi bantlarımızda imal etmediğimiz bir üründir. İmalatı konusunda yardımcımız olan Logo Market zaten bir çok kurumun arma, bröve ve apoleti imalatı konusunda kendisini ispat etmiştir. Böyle bir partnerle yolumuza devam etmek bizlere ayrı bir güven duygusu veriyor.

 

polis arma ve rütbeleri polis malzemeleri

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR