Polis Genel Hizmet Arması Yeni 3 Boyutlu (3DGNLHZMTARM)

5,00
Fiyat : 40,00 ₺(KDV Dahil)
en-cok-satan-200x65 1500-tl-uzeri-ücretsiz-400x75px

Polis Genel Hizmet Arması Sadece Polis Memur ve Amir Personel Satın Alabilir. Sivil Vatandaşların Satın Alması Kesinlikle Yasaktır. Satın Alan Sivil Vatandaşların Bilgileri, Yasa Gereği Emniyet Müdürlüğü İle Paylaşılarak Hakkında Yasal İşlem Yapılması Sağlanacaktır. Bu Sebeple Sadece Resmi Emniyet Müdürlüğü Veya Polis Merkezleri Adresine Gönderilmektedir.

Polis Genel Hizmet Arması Yeni 3 Boyutlu

  • Polis malzemeleri konusunda yakında yapılan bazı değişiklikler mevcut. 2018 yılı itibariyle uygulamaya giren emniyet hizmetleri kılık kıyafet yönetmeliğinde yapılan değişiklikler ile resmi görev yapan tüm polislerin kıyafetleri güncellendi ve  polisler yeni üniformaları ile görev yapmaya başladı. Polis genel hizmet arması Yeni 3 Boyutlu yeni polis üniformaları ile uyumludur ve tamamen emniyet teşkilatı giyim yönetmeliğine uygundur.
  • İçerisine hava balonu yerleştirilerek 3 boyutlu hale getirilen yeni 3 boyutlu polis armaları kaliteli ve dayanıklı pvc malzemeden üretildi ve polissepeti garantisi altında sizlere sunulmaktadır.
  • Üzerinde ekstra hiçbir işlem yapmanıza gerek kalmadan doğrudan kullanabileceğiniz yeni polis armaları kendinden arkası cırtlı şekilde size gönderilir.
  • Polis genel hizmet arması yazlık polis üniforması ve kışlık polis üniforması için uyumlu polis malzemelerindedir. 

 

  • Not: Polissepeti Resmi ürün satış politikası gereği polis ürünlerini sadece polisler alabilir ve emniyet adresine gönderim yapılır. Sivil (ev-iş) adrese verilen siparişler kabul edilmez.
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR