12.959,10 ₺ KDV Dahil

Askeri Malzeme

         

Askeri malzeme personelin kullandığı alet edavattan tutunda, her türlü araç, gereç, teçhizata askeri literatürde verilen addır. Askeri malzemeler bir çok farklı ürünün bir araya gelmesi ile oluşmuş bir kategoridir. Zorlu koşullarda görev yapan askeri personel için görevlerinde ihtiyaç duyabilecekleri, arazi koşullarına uygun, dayanıklı askeri kamuflajları, soğuk kış koşullarında üşümeyi önlemek için termal içlikleri, sıcak iklimlerde terletmeyen özel kumaşlardan yapılan üniformalarını, mühimmatlarını taşıyabilmeleri için hücum yelekleri ve ihtiyaç duyabilecekleri tüm askeri giyim ürünlerini kapsayan oldukça fazla üyesi olan bir ürünler topluluğudur.

 

Askeri bot dan tutunda askeri kamuflaj pantolona kadar bir çok parça askeri malzeme sınıfına girer. Kalitesi ve dayanıklılığı ile diğer sıradan ürünlerden ayrılan askeri malzemeler, imalatçısı çok özel ürünlerdir. Her üretici kaliteli ve bu kadar farklı işçilik üzerine imalat yapamamaktadır.

 

Bu yüzden her zaman askeri malzeme öncelikle bilinen yerlerden ve kelitesini kanıtlamış kurumsal firmalardan temin edilmelidir. Ayrıca sizlere paylaşacağımız seçim kılavuzu sayesinde en iyi askeri malzemeleri, en uygun fiyata alabileceksiniz. 

 

Asker Malzemeleri Hangileridir.

         

Askeri malzeme mağazası içerisinde olmazsa olmaz bazı ürünler vardır, öncelikle bunlar üzerinde durarak daha sonra ise detaylı olarak askeri mazlemelere değineceğiz;

Askeri bot, nasıl ki profesyonel bir askerin olmazsa olmazı ise kesinlikle bir askeri mazleme satıcısının da en çok üzerinde durduğu ve size en fazla alternatifi sunması gereken ürün grubudur. Sağlamlığı ve dayanıklılığı ile diğer sıradan günlük kullanım ürünlerden ayrılır.

 

Profesyonel orduya sahip olan ülkemizde de, askerlerin seçiminde en çok özen gösterdiği askeri mazleme, askeri bottur. Asker botu bir spor ayakkabı kadar konforlu ve bir asker postalı kadar (deri asker botu) sağlam, dayanıklı olmalıdır.Sizelere ilgili sayfamızda askeri malzeme ve savunma sanayiinde kendini kanıtlamış bir çok markanın askeri botunu paylaşıyoruz.

 

Genellikle bu kategoride yerli askeri botlar bulundurmaya gayret gösteriyoruz. Vogel bot ülkemizde Türk Askerine yiönelik çalışmaları ile Yds bot ise tüm dünya ordularına yönelik özel ürünleri ile bu konuda öne çıkan markalardır. Her iki markada da sizler için seçtiğimiz modelleri denemeye ve paylaşmaya çalışıyoruz.

 

Askeri kamuflaj pantolonlar, Kaliteli kumaş yapısı ve dayanıklı dikim kalitesi ile normal günlük kullanım ürünlerden ayrılırlar. kamuflaj pantolonlar her askeri sınıfın kendine has renginde üretilmiştir. sayfamızda her branşa özel kendi orjinal kamuflajında dokunmuş kumaştan imal edilmiş asker pantolonlarını bulabileceksiniz.

 

Asker şapkaları, askeri nizamın ve ciddiyetin en önemli temsilcisidir. Her askerin düzgün ve temiz askeri kepi yada askeri şapkası muhakkak bulunur. Yine askeri bereler ve bazı başlıklar da bu sayfamızda sizleri karşılayacak.

 

Askeri taktik eldivenler, kışın giyilir gibi bir algı oluşmuş durumda kesinlikle askeri amaçla düşündüğümüzde çok yanlış bir düşünce olduğunu anlarız.Yazın da oldukça gerekli yardımcı askeri mazlemeler sınıfına girer ve askeri araç gereç anlamında gereklidir. Kaliteli bir askeri eldiven görevde konforu artırır, tutuşta başarıyı artırır bu yüzden profesyonel asker için eldivende çok gereklidir.

 

Askı kayışı, uzun intikallerde, operasyonlarda hayat kurtaran ve askerler için olmazsa olmaz askeri tactical malzemelerdendir. Teçhizat kullanımı konusunda askeri oldukça rahatlatır ve isabetli atışlar için oldukça gereklidir.

 

Askeri palaska ve kemer de yine bu sayfamızda bulabileceğiniz askerin olmazsa olmaz genel techizatındandır. Palaskasız asker olmayacağı gibi bir askeri malzeme satıcısı da palaska da oldukça fazla alternatif sunmak zorundadır. Kaliteli ve dayanıklı bir çok palaska ve kemer modelini ve ayrıca palaska üzerinde kullanılacak her türlü kılıfı( , şarjör kılıfı, telefon kılıfı, telsiz kılıfı vb...) sizlere bu sayfamızda sunuyoruz.

 

Askeri Malzeme Seçimi Nasıl Yapılmalı ?

 

Asker malzemeleri imalatı kolay değildir, her çanta üreticisi askeri çanta imal edemeyeceği gibi her tekstil atölyesi de askeri malzeme üretemez. Kaliteli ve dayanıklı askeri mazleme satın almak için uygulamanız gereken bazı kurallar var bunları uyguladığınız müddetçe piyasada bulunan askeri malzeme mağazalarında kesinlikle üst kalite ürünleri satın alabilirsiniz. 

  1. Askeri malzeme bilinen yerden alınmalı. Tabiki her alışveriş yaptığımız esnafı tanıyamayız fakar askerler birbirleri ile en yakın bağları olan meslek grupları sınıfına girerler. Bu yüzden silah arkadaşlarına sorarak fikir edinen askerler, askeri malzeme alırken her zaman kazançlı çıkar.
  2. Asker malzemesi kendisini bu alanda kanıtmalımş kurumsal firmalardan alınmalı. Satıcı size koşulsuz iade garantisi sunmalıdır.
  3. Askeri bot gibi ürünleri alırken özellikle internette paylaşım yapan sakıncalı hesaplardan uzak durulmalıdır.
  4. Alacağınız askeri ürünlerin güncel fotoğraf, ebat,fiyat ve özellikleri satıcı tarafından açıkça bildirilmiş olmalıdır.

Askeri Malzemeler Hakkında

 

 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR