Menu
Your Cart

Kabzeler

14'lü Browning Ortopedik Silah Kabzesi 14'lü Browning Ortopedik Silah Kabzesi
Çok Satan
Marka: Unicorn Model: UNİCORNKBZ14LÜ
14'lü Browning Ortopedik Silah KabzesiBrowning ortopedik silah kabzesi ergonmik el kavraması ve tutuş rahatlığı için tasralanmıştır. Browning silah kabzesi 1. sınıf kauçuk malzemeden imal edilmniş oluıp uzun yıllar deforme olamayan bir üründür.  14'lü kabze silaha takılıdığında sialhınıza..
30,00 TL
Vergiler Hariç:25,42 TL
Acar Sarsılmaz Silah Kabzesi Acar Sarsılmaz Silah Kabzesi
Çok Satan
Marka: Acar Model: SRSLMZ-BYRK-KABZE
Acar sarsılmaz ortopedik tabanca kabzesi Silahın daha rahat kavranması ve tutuş rahatlığı için ortopedilk olarak tasarlanmıştır. Silahı tutarken el boşluğunu doldur kullanım kolayalığı sunar. Hafif pürüzlü yapısı sayesinde el terlemesinde kabza elinizden kaymaz. Sağlam kauçuktan imal ed..
35,00 TL
Vergiler Hariç:29,66 TL
Marka: Unicorn Model: kbz-beretta-unicorn
Beretta f92-Yavuz 16 Ortopedik Silah KabzesiBeretta ortopedik silah kazbesi şık tasarımı ile silahın görüntüsünü değiştirir. Yavuz 16 ortpedik silah kabzesi kaliteli kauçuk malzemeden imal edilmiş olup uzun ömürlü kullanım sunar. Yavuz16 regard ortopedik silah kabzesi silahın ele tam yerl..
30,00 TL
Vergiler Hariç:25,42 TL
Marka: Unicorn Model: UNCRNMOD70
Beretta Mod 70 - Düğmeli Beretta Ortopedik Silah KabzesiEfsane silahlardan olan beretta mod 70 ülkemizde bilinen adı ile düğmeli  beretta için üretilen ortopedik silah kabzemiz beretta mod 70'e tam uyumlu olacak şekilde üretilmiştir.  Düğmeli beretta silah kabzemiz el ergonomisine tam uyuml..
30,00 TL
Vergiler Hariç:25,42 TL
Çöl Rengi Sarsılmaz Ortopedik Silah Kabzesi Çöl Rengi Sarsılmaz Ortopedik Silah Kabzesi
Yeni
Marka: Wolf Holster Model: SRSLMZ-KBZ-CL-RNGİ
Çöl Rengi Sarsılmaz Ortopedik Silah Kabzesi Sarsılmaz Çelik gövdeli seriler için üretilen çöl rengi ortopedik sarsılmaz kabze birebir sarsılmaz modelleri ile uyumludur. Silahın elle kavranmasının ve tutuş kalitesinin maksimum  seviyeye çıkarmayı amaçlayan çöl rengi ortopedik kauçuk sarsılm..
35,00 TL
Vergiler Hariç:29,66 TL
Marka: Unicorn Model: UNİCORNKBZCZ75
Cz 75 Ortopedik Silah KabzesiCz 75 silah kabzesi enjeksiyon sistemi ile cz 75 kabze ölçüleri birebir esas alınarak üretilmiştir.  Canik 55 L120 silah kabzesi avuç içi ve parmak girintileride esas alınarak el ergonomisine uygun olarak imal edilmiştir.  Canik 55 S120  ortopedik silah kabzes..
30,00 TL
Vergiler Hariç:25,42 TL
Ortopedik Sarsılmaz Silah Kabzesi Ortopedik Sarsılmaz Silah Kabzesi
Çok Satan
Marka: Wolf Holster Model: SRSLMZ-BYRK-KBZ
Ortopedik Sarsılmaz Silah KabzesiOrtopedik sarsılmaz silah kabzesi, sarsılmaz silah markasına ait sarsılmaz k2 9mm, sarsılmaz k10, sarsılmaz k11, sarsılmaz kama sport, sarsılmaz kılınç 2000 light, sarsılmaz kılınç 2000 mega, sarsılmaz p8l, sarsılmaz p8s silah modelleri ile uyumludur.Tamamen yerli ür..
35,00 TL
Vergiler Hariç:29,66 TL
Ortopedik Silikon Geçme Kabze Tüm Silahlar İçin Çöl Rengi Ortopedik Silikon Geçme Kabze Tüm Silahlar İçin Çöl Rengi
Çok Satan
Marka: Wolf Holster Model: WHGCMKBZCLRNG
Ortopedik Silikon Geçme Kabze Tüm Silahlar İçin Çöl RengiÇöl rengi otropedik kauçuk kabze enjeksiyon yöntemi ile kaliteli kauçuk malzemeden üretilmiştir. Ortopedik silikon geçme kabze wolfholsters garantisi altında ülkemizde %100 yerli olarak imal edilmektedir. Sahra rengi geçme silah kab..
15,00 TL
Vergiler Hariç:12,71 TL
Ortopedik Silikon Geçme Kabze Tüm Silahlar İçin Siyah Ortopedik Silikon Geçme Kabze Tüm Silahlar İçin Siyah
Çok Satan
Marka: Wolf Holster Model: WHGCMKBZSYH
Ortopedik Silikon Geçme Kabze Tüm Silahlar İçin Siyah Silikon geçme kabze kaliteli kauçuk malzemeden imal edilmiş olup wolf holsters ve polissepeti garantisi altında siz değerli silah kullanıcılarının hizmetine sunulmuştur. Ortopedik silikon kabze orta ebat tüm tabancalara uygundur özellikl..
15,00 TL
Vergiler Hariç:12,71 TL
Sarsılmaz Ortopedik Silah Kabzesi Sarsılmaz Ortopedik Silah Kabzesi
Çok Satan
Marka: Wolf Holster Model: WH-KBZ-ORTBDK-SYH
Sarsılmaz Ortopedik Silah Kabzesi Sarsılmaz kılınç 2000 mega ortopedik silah  kabzesi sağlam kavrama ve tutuş için imal edilmiştir.  Sarsılmaz kılınç 2000 light ortopedik silah kabzesi el tam olarak oturması için el ergonomisine uyumlu olarak tasarlanmıştır. Sarsılmaz k11 kabze 1. sınıf k..
35,00 TL
Vergiler Hariç:32,41 TL
Gösterilen: 1 ile 10 arası, toplam: 10 (1 Sayfa)
Whatsapp Sipariş X Whatsapp ile sipariş verebilirsiniz

TIKLA