Menu
Your Cart

Hs Silah Kılıfları

Hırvatistan merkezli silah şirketi HS ve bu şirketin imal edip, satışa sunduğu HS silah modelleri ile tam uyumlu HS silah kılıfları web sitemizde, Polis Sepeti farkı ile oldukça uygun fiyatlar ile satışa sunulmaktadır. HS tabanca kılıfları arasında, sahip olduğunuz modele uygun kılıfları bulabilmeniz mümkündür. Nitekim firmamız ürün çeşitliliğine önem vermekte, bu doğrultuda siz değerli müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamayı amaçlamaktadır. Bu bağlamda; hs 9 tabanca kılıfı, hs 9 tabanca kılıfı, hs 2000 tabanca kılıfı başlıca talep edilen kılıf modelleri olmakla beraber, diğer hs modelleri ile tam uyumlu kılıf seçeneklerini de kategorimiz dahilinde bulabilir, güvenli ödeme alt yapısı sayesinde kolayca satın alma işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Anka Korse Silah Kılıfı Anka Korse Silah Kılıfı
Çok Satan -36 %
Marka: Wolf Holster Model: ANKA-KRS-SYH
Anka Korse Silah KılıfıTaktikalp markası ile uzun süredir siz değerli silah kullanıcılarının ihtiyaçlarına yönelik profesyonel taktik ürünler üretmekteyiz ve sahada kullanan gerçek kullanıcılar tarafından bu ürünler defalarca test edilmekte ve başarılı sonuçlar ortaya  çıkarmakta... So..
95,00 TL 149,00 TL
Vergiler Hariç:80,51 TL
Marka: Kuyucular Deri Model: deristtam
Deri Silah Kılıfı Seti Tam KelebekBirinci sınıf malzemeden,Kuyucu deri işçiliği ile imal edilmiş yepyeni ürünümüzü polissepeti garantisi ve güvencesi ile sizlere sunmaktayız. siyah deri silah kılıfı seti ve kahverengi deri silah kılıfı seti olarak 2 farklı seçenekle bu ürünümüzü alabilirsiniz..
105,00 TL
Vergiler Hariç:88,98 TL
Marka: Kuyucular Deri Model: deristyrm
Deri Silah Kılıfı Seti Yarım KelebekYarım kelebek deri silah kılıfı seti birinci sınıf derilerden el emeği ile siz değerli polissepeti takipçileri için kuyucu deri kalitesinde üretildi. Silah kılıfı setimizin içeriği 1 adet yarım kelebek denilen açık deri silah kılıfı, 1 adet tekli deri şar..
99,00 TL
Vergiler Hariç:83,90 TL
Dik Deri Koltuk Altı Kılıfı Çift Şarjörlüklü Siyah - Universal Dik Deri Koltuk Altı Kılıfı Çift Şarjörlüklü Siyah - Universal
Ücretsiz Kargo
Marka: Kuyucular Deri Model: KYCKLTKALTSYHUNVRSL
Dik Deri Koltuk Altı Kılıfı Çift Şarjörlüklü Siyah - Universal..
200,00 TL
Vergiler Hariç:169,49 TL
Marka: Kuyucular Deri Model: DİKSDEKYCKLTK-SYH
DİK DERİ KOLTUK ALTI KILIFI SİYAH - UNİVERSALDik açılı siyah deri silah koltuk altı kılıf 1. sınıf %100 deriden imal edilmiş olup tüm tabancalara uyumlu universal bir silah kılıfıdır. Dik siyah koltuk altı kılıf, silah kılıfı altından ve diğer koltuk altı kısmından iki kopça ile sabitleneb..
150,00 TL
Vergiler Hariç:127,12 TL
DİK DESENLİ DERİ KOLTUK ALTI KILIFI ÇİFT ŞARJÖRLÜKLÜ SİYAH - UNİVERSAL DİK DESENLİ DERİ KOLTUK ALTI KILIFI ÇİFT ŞARJÖRLÜKLÜ SİYAH - UNİVERSAL
Ücretsiz Kargo
Marka: Kuyucular Deri Model: DİKSDEKYCKLTKSTJRLU-SYH
DİK DESENLİ DERİ KOLTUK ALTI KILIFI ÇİFT ŞARJÖRLÜKLÜ SİYAH - UNİVERSALDik açılı siyah deri silah koltuk altı kılıf 1. sınıf %100 deriden imal edilmiş olup tüm tabancalara uyumlu universal bir silah kılıfıdır. Dik desenli siyah koltuk altı kılıfının bir tarafında silah kılıfı ve diğer tarafında ..
220,00 TL
Vergiler Hariç:186,44 TL
Fırtına Taktik Bacak Kılıfı Çöl Rengi Fırtına Taktik Bacak Kılıfı Çöl Rengi
Stokta yok
Marka: Wolf Holster Model: SRICFTSRJRLKMS
Fırtına Taktik Bacak Kılıfı Çöl RengiÇöl rengi fırtına silah bacak kılıfı kolluk kuvvetlerinin yeni kamulajlarına uyum sağlaması için çöl rengi kumaştan imal edilmiştir.  Çöl rengi fırtına kumaş bacak kılıfı 9x19 mm fişek atan orta ebatlı tüm tabancalar için uyumludur.  Çift şarjörlüklü f..
47,00 TL
Vergiler Hariç:39,83 TL
Fobus Bacak Aparatı  V-2
Ücretsiz Kargo
Marka: Fobus Model: EX-ND2
Fobus Bacak Aparatı 2. Versiyon Kaliteli imperteks kumaştan imal edilen Fobus bacak aparatı bacağı sıkıca kavrar ve öne arkaya kaymaları engeller.  Taktik kullanım için dizayn edilmiş olup silahı rahat çekmeye imkan sağlar. Koşarken yürürken ve diğer tüm taktik atış pozisyonlarında vücut ..
249,00 TL
Vergiler Hariç:211,02 TL
Fobus Hs 9 Mandallı Silah Kılıfı
Ücretsiz Kargo
Fobus Hs 9 Silah Kılıfı
Ücretsiz Kargo
Marka: Fobus Model: SP11
Fobus Hs 9 Silah Kılıfı..
249,00 TL
Vergiler Hariç:211,02 TL
Fobus Universal İç Kılıf
Ücretsiz Kargo
Marka: Fobus Model: IWBM
Fobus Universal İç KılıfFobus universal İç tabanca kılıfı orta ebatlı tüm tabancalar için uygundur. Vücudunuzla uyum sağlayacak şeklide tasarlanan fobus tabanca iç kılıfı gayet  rahat kullanım imkanı sunar. Bel Kısmında bulunan kavisli kısmıyla belinizi saran fobus iç silah kılıfı silahın..
249,00 TL
Vergiler Hariç:211,02 TL
Hs 2000 Orijinal Amerikan Kydex Silah Kılıfı İç Taşıma Hs 2000 Orijinal Amerikan Kydex Silah Kılıfı İç Taşıma
Ücretsiz Kargo -25 %
Marka: Amerikan Kydex Model: BRT-KYDEXIC-HS2000
Hs 2000  kydex iç taşıma silah kılıfı termoplastik levhanın 1911 model ölçülerindeki tabanca kalıbı üzerinde ısı ile vakumlanarak tabancanın şekli aldırılarak elde imal edilir.Hs 2000 amerikan kydex silah kılıflarımızı orijinal Amerika'dan ithal şekillenebilme kapasitesi yüksek, aşınma dir..
299,00 TL 400,00 TL
Vergiler Hariç:253,39 TL
Marka: Wolf Holster Model: KYDEXIC-HS9-MAT-COL
Hs 9 Kydex Silah Kılıfı Çöl Rengi İç Taşıma ..
140,00 TL
Vergiler Hariç:118,64 TL
Marka: Kuyucular Deri Model: KYCBSKL342
Hs Deri Silah Kılıfı Baskılı Açık Kahverengi​ ..
73,00 TL
Vergiler Hariç:61,86 TL
Marka: Kuyucular Deri Model: KYCBSKLKPL
Hs Deri Silah Kılıfı Kahverengi Baskılı Kapalı..
84,00 TL
Vergiler Hariç:71,19 TL
Marka: Kuyucular Deri Model: KYCBSKL342
Hs Deri Silah Kılıfı Baskılı Açık Siyah ..
73,00 TL
Vergiler Hariç:61,86 TL
Marka: Kuyucular Deri Model: KYCBSKLKPL
Hs Deri Silah Kılıfı Siyah Baskılı Kapalı..
84,00 TL
Vergiler Hariç:71,19 TL
Marka: Kuyucular Deri Model: KYC-HS-SPD-SYH
HS DERİ SİLAH KILIFI SPEED KELEBEK SİYAH..
52,00 TL
Vergiler Hariç:44,07 TL
Marka: Kuyucular Deri Model: KYC-HS-SPD-SOL
Hs Deri Silah Kılıfı Yarım Kelebek Atkısız Siyah SOL EL..
52,00 TL
Vergiler Hariç:44,07 TL
Marka: Kuyucular Deri Model: KYC-HS-YRM-TABA
Hs Deri Silah Kılıfı Yarım Kelebek Kahverengi%100 orjinal sığır derisinden üretilen 1911 deri silah kılıfı silahın uç kısmı açık kalacak şekilde tasarlanmış olup silaha oldukça şık bir görünüm katar.Silahın yarısı açıkta kalacak olmasından dolayı yarım ve kelebeğe benzer şekilde açılmasından dolayı ..
63,00 TL
Vergiler Hariç:53,39 TL
Gösterilen: 1 ile 20 arası, toplam: 59 (3 Sayfa)
Whatsapp Sipariş X Whatsapp ile sipariş verebilirsiniz

TIKLA