249,00 ₺ KDV Dahil
1.999,00 ₺ KDV Dahil
420,00 ₺ KDV Dahil
420,00 ₺ KDV Dahil
249,00 ₺ KDV Dahil

Girsan Silah Kılıfları

 

Yerli silah üreticilerinden birisi olan Girsan, satış sunduğu silah modelleri için uygun Girsan silah kılıfları sizlere web sitemiz üzerinden satışa sunulmaktadır. Satışa sunduğumuz kılıflar, Girsan marka silah modelleriniz için uygun niteliklere sahip olduğundan, silahınızı en iyi bir şekilde taşıma özgürlüğüne sahip olursunuz.

 

Bu aynı zamanda sahip olduğunuz tabancayı verimli bir şekilde kullanabileceğiniz anlamına gelmektedir. Kılıf seçimi bu aşamada son derece önemli bir konu olmaktadır. Nitekim tercih edilecek kılıf modelinin de, her koşulda dayanıklılık göstermesi gerekmektedir.

 

Web sitemiz üzerinden satışa sunduğumuz Girsan tabanca kılıfları sahip olduğunuz Girsan marka silah modelleri ile tam uyumludur. Bel bölgenize kolayca oturan kılıf içerisine tabancınızı yerleştirebilir, kolay ve güvenli bir şekilde kullanabilirsiniz.

 

Kategori dahilinde sizlere dış kılıf seçeneklerinin yanı sıra Girsan silah iç kılıfları da sunuyoruz. Acar Girsan tabanca kılıfları başka hiç bir yerde bulamayacağınız kadar uygun fiyatlar ile sizlere satışa sunulmaktadır. En verimli bir şekilde kullanabileceğiniz silah kılıfları,  bel bölgesine sabitlenebilir, bazı modeller de bacak için uygun olabilmektedir. Girsan silah kılıfı fiyatları ne kadar öğrenmek için web sitemizde ürün seçeneklerimize göz gezdirebilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR