Askeri Polar

 

Askeri personeller genellikle zorlu koşullar altında ve fazlaca operasyonel faaliyetlere katılmaktadırlar. Dış ortamlarda sürekli ve uzun süre boyunca bulundukları için kaliteli askeri kıyafetlere ihtiyaç duymaktadırlar. Sonbahar ve kış aylarında ihtiyaç duyulan ekipmanların başında askeri montlar ve askeri polarlar gelmektedir. Oldukça sıcak tutan ve vücut ısısını %80’e kadar ciddi oranda koruyan askeri polar sayesinde zorlu soğuk şartlarda daha verimli bir şekilde askeri görevlerin yerine getirilmesi mümkün olmaktadır.

 

Askeri intikal sırasında, nöbet sırasında veya görev sırasında kış aylarında ihtiyacınız olacak en önemli ürünlerden biri de askeri polardır. Uzun süre dış ortamda kalındığını düşünürsek, bu ortama uygun olarak kaliteli polar ile üretilmiş ürünleri kullanmak askeri personeller için oldukça sağlıklı bir tercih olacaktır. Zorlu hava koşullarında yanınızda olacak ve içinizi ısıtacak ürünler ile polissepeti olarak sizlere hizmet vermekten mutluluk duyuyoruz.

 

Askeri Polar Modelleri

 

Farklı ürün modelleri ve farklı seçenekleri ile bir çok ürüne sahip olan kategorimizi inceleyerek ihtiyacınıza en uygun olan modeli tercih edebilirsiniz. Kaliteli ve gramajı yüksek polar malzeme ile üretilen ürünlerimiz kış aylarında içinizi ısıtacak avantajlı ürünler haline gelmiştir.

 

Askeri polar modellerimiz siz değerli müşterilerimiz için tamamen yerli üretim olarak atölyelerimizde üretilmektedir. Kaliteli ustaların ellerinden çıkan güzel işçilik ile buluşmuş ürünlerimiz siz değerli müşterilerimizin kullanımına sunulmaktadır. Birinci sınıf malzeme kalitesi, kullanışlı yapıları ve fonksiyonel cepleri ile birbirinden farklı ürünleri bir arada bulabilirsiniz. Ayrıca yeni modelleri sizlere sunmak için heyecanla çalışmaya devam etmekteyiz.

 

 

Askeri Polar Fiyatları

 

Polissepeti olarak, kategori dahilinde bulabileceğiniz askeri polar fiyatları oldukça avantajlı fiyatlar dahilinde sizlere satışa sunulmaktadır. Güvenli satış alt yapısı sayesinde sorunsuz bir şekilde ihtiyaç duyduğunuz asker hırkası ve kategori dahilinde diğer asker kışlık kıyafetleri satın alma işlemini gerçekleştirebilmeniz mümkündür.

 

Sadece birkaç dakikada 256bit SSL sertifikalı güvenli altyapımız ile satın alma işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Siparişiniz sonrasında üyelik sayfanızdan siparişinizin durumunu kontrol edebilir veya destek ekibimizden her zaman yardım alabilirsiniz. Belirtilen kargo süresinde, siparişinizi adresinize kadar ulaştırmak için elimizden gelen çabayı özenle göstermekteyiz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR