Menu
Your Cart

Asker Palaska ve Aksesuarları

Askerler için önemli bir kemer modeli olan askeri palaska modelleri aynı zamanda asker palaska çeşitleri ile de satışa sunulmaktadır. Yapısal özelliklerine göre askeri güçler görev aldıkları alan ve operasyonlara göre uygun model palaskayı giyinebilmektedirler. Web sitemiz dahilinde bulabileceğiniz asker palaska fiyatları oldukça makul seviyelerde olup, kolay bir şekilde satın alma işlemini gerçekleştirebilmeniz mümkündür. Palaska modelleri aynı zamanda yapı malzemelerine göre; asker deri palaska gibi sıralandırılabilmektedir. Yazılı palaska modelleri ve çok daha fazlası için kategorimiz dahilindeki ürün seçeneklerimize bakabilir, dilediğiniz modeli güvenli alışveriş alt yapısı ile kolayca satın alabilirsiniz. Palaska tam set ve askeri diğer malzemeleri kolay bir şekilde taşımanıza imkan sağlar. Bu da, zorlu şartlarda dahi kolay bir şekilde hareket edebilme özgürlüğünü sunar.

Açık Kelepçe Kılıfı Açık Kelepçe Kılıfı
Çok Satan
Marka: Wolf Holster Model: ACIK-KLPCKLF-SYH
Açık Kelepçe KılıfıAçık kelepçe kılıfı imperteks kumaştan %100 yerli ürün olarak ülkemizde üretilmiştir. Kelepçe kılıfmız palaska üstü ve her türlü kemerde kullanım İçin oldukça uygundur. Kumaş kelepçe kılıfı masolet kelepçe, vurgun kelepçe, zincirli kelepçe, smit wesson kelepçe..
7,00 TL
Vergiler Hariç:5,93 TL
Marka: Akar Model: AKAR7209
Ayarlanabilir Telsiz KılıfıAyarlanabilir telsiz kılıfı adından da anlaşılacağı üzere neredeyse tüm taşınabilir telsiz boyutlarına  göre ayarlanabilir.Tüm palaska ve kemerler için uygundur, telsiz kılıfını takmak için D halkalı sağlam kordon bağlantı noktası mevcuttur.Ayarlanabilir kordon telsiz..
12,00 TL
Vergiler Hariç:10,17 TL
Marka: Akar Model: KOPRU-BYZ
Beyaz Palaska Köprüsü Çıt ÇıtTrafik polisi palaska köprüsü, palaska ile kemeri birlikte tutmak için kullanılan oldukça kullanışlı bir üründür.Polyester kumaştan üretilir ve kaliteli kolondan imal edilmiştir.üzerinde bulunan kaliteli çıt çıtlar sayesinde uzun ömürlü kullanım imkanı sunar.Tüm trafik p..
2,00 TL
Vergiler Hariç:1,69 TL
Blackhawk  Palaska Siyah Blackhawk  Palaska Siyah
Çok Satan
Marka: Wolf Holster Model: BLCKHWKPLSK-SYH
Blackhawk  Palaska SiyahBlackhawk siyah palaska kaliteli nylon malzemeden örme yöntemi ile üretilir ve ithal olarak yurtdışından getirilmektedir. Blackhawk örme palaska çöl rengi ve haki yeşil olarak diğer ürünlerde de üniformanıza göre polissepeti aracılığı ile temin edebilirsini..
45,00 TL
Vergiler Hariç:41,67 TL
Blackhawk  Palaska-Kahve Blackhawk  Palaska-Kahve
Çok Satan
Marka: Wolf Holster Model: BLCKHWKPLSK-KHV
Blackhawk  Palaska-Çöl RengiAskeri palaska olarak ta bilinen blackhawk çöl rengi palaska nylon denilen kaliteli ve dayanıklı hammaddeden örme metodu ile üreetilmiş olur polissepeti garantisinde olan bir üründür. Blachawk kahverengi palaska fotoğraftaki renk tonunun birebir aynısıdır, ç..
45,00 TL
Vergiler Hariç:41,67 TL
Marka: Akar Model: AKRCLRNGİDRGN
Çöl Rengi Dragon Palaska Çelik TokalıÇelik tokalı çöl rengi dragon palaska 1. sınıf kalın ipten çapraz örgü sistemi ile imal edilmiş olup çok sağlamdır. Palaska boyutu standart olup ayarlanabilir cırtlı yapısı sayesinde kişiye özel olarak ayarlanabilir. Genellikle resmi polis ve asker mensupları tar..
70,00 TL
Vergiler Hariç:64,81 TL
Çöl Rengi Kobra Palaska Çöl Rengi Kobra Palaska
Çok Satan
Marka: Akar Model: KOBRA-PLSK-COL
Çöl Rengi Kobra Palaska Çöl rengi örgü asker palaskasında kobra toka olarak bilinen pratik kulllanım ve sağlam yapılı toka kullanılmıştır. Çöl rengi polis özel harekat palaskasında özel dokuma kolon kullanıldığından eşsiz sağlamlık ve dayanıklılıkta bir palaskadır. Çöl rengi örgü taktik p..
22,00 TL
Vergiler Hariç:20,37 TL
Marka: Wolf Holster Model: SRKPRCTCT
Çöl Rengi Palaska Köprüsü Çıt ÇıtÖzel harekat palaska köprüsü, Asker palaska köprüsü, komando palaska köprüsü çıt çıt olarak bilinen ürün polyester kaliteli kumastan imal edilmiştir.Palaska ile kemeri bir arada tutmaya yarayan çöl rengi çıt çıt özellikle operasyonel birimler için olmazsa olmazdır.Pa..
2,00 TL
Vergiler Hariç:1,69 TL
Çöl Sarısı Örgü Palaska Çöl Sarısı Örgü Palaska
Çok Satan
Marka: Wolf Holster Model: ORGPLSKCOL
Çöl Sarısı Örgü PalaskaYüksek teknoloji örgü enjeksiyon tekniği ile üretilen örgü palaska dayanıklı ve uzun ömürlüdür.Delikli ve çelik kuşgözü ile güçlendirilmiş yapısı sayesinde uzun ömürlü kullanım imkanı sunar.Yıkanabilir yapısı sayesinde her daim temiz kalır.Her türlü silah kılıfı üzerinde kulla..
20,00 TL
Vergiler Hariç:18,52 TL
Dragon Palaska Çelik Tokalı Dragon Palaska Çelik Tokalı
Çok Satan
Marka: Akar Model: DRAGON-PLSK-SYH
DRAGON PALASKA ÇELİK TOKALIBirinci sınıf kalın örmeden imal edilen çelik tokalı palaska sağlamdır herhangi bir şekilde zorlanma esnasında yırtılmaz ve kopmaz. Dragon palaska üzerinde paslanmaz çelik toka kullanılmıştır siz istemeden açılmaz. 5 cm kalınlığı ile piyasada bulunan tüm taktika..
60,00 TL
Vergiler Hariç:55,56 TL
Model: KM-82FNR
El Feneri Şarjlı Küçük BoyKM-82 Kamastar küçük boy fener 8 cm uzunluğunda ve 3 cm çapında taşımak için gayet uygun ölçülerde bir üründür.500 lümen ışık gücü ile gece  oldukça yeterli aydınlık üreten km-82 zoom özelliğine sahiptir.Uzun faz, kısa faz  ve selektör gibi 3 farklı şekilde yanabi..
45,00 TL
Vergiler Hariç:38,14 TL
Model: KM-87FNR
El Feneri Şarjlı Orta Boy600 lümen ışık gücünde km-87 11 cm uzunluğunda ve 3 cm çapında taşımak için ideal bir cep feneridir.klipsi sayesinde fener cepte ve kemerde rahatıkla taşınabilir.3 farklı ışık yanma özelliğine (kısa far,uzun far, yanıp sönme s.o.s. şeklinde) sahip olan km 87 el feneri  ..
50,00 TL
Vergiler Hariç:42,37 TL
Marka: WATTON Model: WTTNBG309
El Feneri Zoomlu Pilli10 cm uzunluğunda ve 3 cm çapında olan ürün zoom yapabilme özelliğine sahiptir.Uzun, kısa ve yanıp sönme şeklinde 3 farklı ışık sunar.Gece 50 m. uzaklığa kadar aydınlatabilir.Alüminyum gövdeye sahip olan ürün dayanıklıdır.Fener 3 adet AAA pil ile çalışmaktadır...
20,00 TL
Vergiler Hariç:16,95 TL
Fener Kılıfı Palaska Üzeri Kullanım
Çok Satan
Marka: Wolf Holster Model: LSTKLFNRKLF
Fener Kılıfı Palaska Üzeri KullanımFener kılıfı lastikli yapısı ile küçk boy ve orta boy el fenerleri için uygunur.Kaliteli imperteks kumaştan üretilmiştir ve uzun ömürlü kullanım imkanı sunar.Polis palaskası, özel güvenlik palaskası, jandarma palaskasi ve asker palaskası üzerinde kullanılır...
6,00 TL
Vergiler Hariç:5,08 TL
İnce Palaska Siyah İnce Palaska Siyah
Çok Satan
Marka: Akar Model: İNCPLSK
İnce Palaska SiyahKoruma palaskası uzun ömürlü olması için kaliteli imperteks kumaştan imal edilmiştir. İnce siyah palaska koruma personeline özel olarak kumaş pantolon kemer kalınlığı ölçülerinde tasarlanmıştır. Siyah ince palaska yakın koruma veya takım elbise ile silah taşıma zorunluğu..
15,00 TL
Vergiler Hariç:13,89 TL
Jandarma Komando Açık Kelepçe Kılıfı Jandarma Komando Açık Kelepçe Kılıfı
Çok Satan
Marka: Wolf Holster Model: KMNDACKKLPCKLF
Jandarma Komando Açık Kelepçe KılıfıKomando kelepçe kılıfı jandarma kamuflaj renginde kaliteli imperteks kumaştan üretilmiştir.vurgun kelepçe, menteşeli kelepçe, masolet keleçe ve piyasada bulunan diğer tüm standart kelepçe türlerine uygundur.Palaska üzeri kullanım için uygundur...
7,00 TL
Vergiler Hariç:6,48 TL
Marka: Wolf Holster Model: KMNDGZKLF
Jandarma Komando Biber Gazı KılıfıStandart biber gazı ebatında kaliteli kumaştan jandarma kamuflajı renginde üretilmiştir.Nato biber gazı, jenix biber gazı gibi piyasada bulunan ürünlere birebir uygundur.Palaska üzeri kullanım için uygundur...
7,00 TL
Vergiler Hariç:5,93 TL
Marka: Wolf Holster Model: KMNDKPKLKLF
Jandarma Komando Kapaklı Silah KılıfıKomando silah kılıfı olarak palaska üzeri kullanım için üretilmiştir.Tüm silahlar için uygundur.Kaliteli imperteks kumaştan imal edilmiştir...
20,00 TL
Vergiler Hariç:16,95 TL
Marka: Wolf Holster Model: KMNDKPLKLPC
Jandarma Komando Kapalı Kelepçe KılıfıKomando kamuflajı renginde üretilmiş olan kapalı kelepçe kılıfı jaandarma komando kıyafeti üzerinde kullanıma uygundur.Her türde kelepçe ebatına uygundur.Kaliteli imperteks kumaştan üretilmiştir uzun ömürlü kullanım imkanı sunar...
10,00 TL
Vergiler Hariç:9,26 TL
Marka: Wolf Holster Model: KMNDÖNSRJRLKLF
Jandarma Komando önü Şarjörlüklü Silah KılıfıKomando silah kılıfı jandarma kamuflajı renginde kaliteli ve dayanıklı kumaştan imal edilmiştir.9 mm silahlar için uygundur.Önünde 1 adet yedek şarjör koyma gözü bulunur.Palaska üzerinde kullanım için uygundur...
30,00 TL
Vergiler Hariç:25,42 TL
Gösterilen: 1 ile 20 arası, toplam: 43 (3 Sayfa)
Whatsapp Sipariş X Whatsapp ile sipariş verebilirsiniz

TIKLA