Menu
Your Cart

Jericho Silah Kılıfları

Ülkemizde en çok tercih edilen modeller arasında İsrail markası Jericho silah modelleri gelmekte olup, web sitemizde bu modellere özel imal edilmiş Jericho silah kılıfları satışa sunulmaktadır. Orjinal olarak satılan bu kılıflar sayesinde, sahip olduğunuz Jericho marka model silahınızı ergonomik bir şekilde saklayabilir, muhafaza edebilir ve gerektiğinde de hızlı bir hareket ile kullanım sağlayabilirsiniz. polissepeti.com olarak sizlere Jericho silah kılıfı fiyatları bakımından da en makul fiyatları sunduğumuzu iddia ediyoruz. Siz de fiyatlarımızı keşfederken aynı zamanda ürün çeşitliliğimiz sayesinde; jericho 941 kılıf, jericho fobus kilif ve jericho 941 fs kılıf gibi seçeneklerimizi de inceleyebilir, jericho 941 fb kılıf ve diğer seri için de kılıf temini web sitemizden yapabilirsiniz.

Anka Korse Silah Kılıfı Anka Korse Silah Kılıfı
Çok Satan
Marka: Wolf Holster Model: ANKA-KRS-SYH
Anka Korse Silah KılıfıTaktikalp markası ile uzun süredir siz değerli silah kullanıcılarının ihtiyaçlarına yönelik profesyonel taktik ürünler üretmekteyiz ve sahada kullanan gerçek kullanıcılar tarafından bu ürünler defalarca test edilmekte ve başarılı sonuçlar ortaya  çıkarmakta... Son ola..
80,00 TL
Vergiler Hariç:67,80 TL
Marka: Kuyucular Deri Model: deristtam
Deri Silah Kılıfı Seti Tam KelebekBirinci sınıf malzemeden,Kuyucu deri işçiliği ile imal edilmiş yepyeni ürünümüzü polissepeti garantisi ve güvencesi ile sizlere sunmaktayız. siyah deri silah kılıfı seti ve kahverengi deri silah kılıfı seti olarak 2 farklı seçenekle bu ürünümüzü alabilirsiniz. ..
95,00 TL
Vergiler Hariç:80,51 TL
Marka: Kuyucular Deri Model: deristyrm
Deri Silah Kılıfı Seti Yarım KelebekYarım kelebek deri silah kılıfı seti birinci sınıf derilerden el emeği ile siz değerli polissepeti takipçileri için kuyucu deri kalitesinde üretildi. Silah kılıfı setimizin içeriği 1 adet yarım kelebek denilen açık deri silah kılıfı, 1 adet tekli deri şarjör ..
90,00 TL
Vergiler Hariç:76,27 TL
DİK DERİ KOLTUK ALTI KILIFI ÇİFT ŞARJÖRLÜKLÜ TABA - UNİVERSAL DİK DERİ KOLTUK ALTI KILIFI ÇİFT ŞARJÖRLÜKLÜ TABA - UNİVERSAL
Ücretsiz Kargo
Marka: Kuyucular Deri Model: KYCKLTKLTIDKSRJRLKLU
DİK DERİ KOLTUK ALTI KILIFI ÇİFT ŞARJÖRLÜKLÜ TABA - UNİVERSALDik deri koltukaltı silah kılıfı sığır derisinden üretilmiş olup, kaliteli deri işçiliği ile deride asla yıpranma ve renk solması gibi şikayetler yaşanmaz. Kullanıcıya uzun ömürlü bir kullanım sunar.Kahverengi Deri koltukaltı tabanca kılıf..
170,00 TL
Vergiler Hariç:144,07 TL
DİK DESENLİ DERİ KOLTUK ALTI KILIFI ÇİFT ŞARJÖRLÜKLÜ TABA - UNİVERSAL DİK DESENLİ DERİ KOLTUK ALTI KILIFI ÇİFT ŞARJÖRLÜKLÜ TABA - UNİVERSAL
Ücretsiz Kargo
Marka: Kuyucular Deri Model: DİKSDEKYCKLTKSTJRLU
DİK DESENLİ DERİ KOLTUK ALTI KILIFI ÇİFT ŞARJÖRLÜKLÜ TABA - UNİVERSALDik açılı deri silah koltuk altı kılıf 1. sınıf %100 deriden imal edilmiş olup tüm tabancalara uyumlu universal bir silah kılıfıdır. Dik desenli taba koltuk altı kılıfının bir tarafında silah kılıfı ve diğer tarafında çift şarjörlü..
180,00 TL
Vergiler Hariç:152,54 TL
Marka: Kuyucular Deri Model: DKDSNLİKYCKLTKLT
DİK DESENLİ DERİ KOLTUK ALTI KILIFI TABA - UNİVERSALDik desenli koltuk altı tabanca kılıfı tüm orta ebatlı silahlara uyumlu universal bir modeldir. %100 1. sınıf deriden imal edilen taba dik deri koltuk altı kılıfta silahı tetik korkuluğundan kavraması için deri içerisinde gizlenmiş çelik maşa bulun..
140,00 TL
Vergiler Hariç:118,64 TL
Marka: Wolf Holster Model: SRICFTSRJRLKMS
Fırtına Taktik Bacak Kılıfı Çöl RengiÇöl rengi fırtına silah bacak kılıfı kolluk kuvvetlerinin yeni kamulajlarına uyum sağlaması için çöl rengi kumaştan imal edilmiştir.  Çöl rengi fırtına kumaş bacak kılıfı 9x19 mm fişek atan orta ebatlı tüm tabancalar için uyumludur.  Çift şarjörlüklü fırtın..
45,00 TL
Vergiler Hariç:38,14 TL
Fobus Bacak Aparatı  V-2
Ücretsiz Kargo
Marka: Fobus Model: EX-ND2
Fobus Bacak Aparatı 2. Versiyon Kaliteli imperteks kumaştan imal edilen Fobus bacak aparatı bacağı sıkıca kavrar ve öne arkaya kaymaları engeller.  Taktik kullanım için dizayn edilmiş olup silahı rahat çekmeye imkan sağlar. Koşarken yürürken ve diğer tüm taktik atış pozisyonlarında vücut ..
248,00 TL
Vergiler Hariç:210,17 TL
Fobus Jericho Serisi Silah Kılıfı
Ücretsiz Kargo
Marka: Fobus Model: sp11
Fobus Jericho Serisi Silah Kılıfıjericho baby eagle ve jericho 941 modellerine birebir uyumlu olan Fobus Jericho Serisi Silah Kılıfı kaliteli polimer malzemeden üretilmiş ve orijinal fobus markadır. Silahın kendi formuna uygun olmayan ve polissepeti tarafından denenmemiş hiçbir ürün tarafım..
248,00 TL
Vergiler Hariç:210,17 TL
Fobus Universal İç Kılıf
Çok Satan Ücretsiz Kargo
Marka: Fobus Model: IWBM
Fobus Universal İç KılıfFobus universal İç tabanca kılıfı orta ebatlı tüm tabancalar için uygundur. Vücudunuzla uyum sağlayacak şeklide tasarlanan fobus tabanca iç kılıfı gayet  rahat kullanım imkanı sunar. Bel Kısmında bulunan kavisli kısmıyla belinizi saran fobus iç silah kılıfı silahın..
248,00 TL
Vergiler Hariç:210,17 TL
Marka: Kral Şapka Model: KRLİCDİSKLF
İç Dış Silah Kılıfı İç dış silah kılıfı imperteks kumaş ve 1. sınıf deri kullanılarak seçeneklerde belirtilen silah modellerine uygun olarak üretilmştir. İç silah kılıfı olarak ve dış silah kılıfı olarak kullanılabilen kılıfımız her iki durumda  beklentileri  karşılayabilen bir üründür. İç sil..
20,00 TL
Vergiler Hariç:16,95 TL
İç Silah Kılıfı Seti İç Silah Kılıfı Seti
Çok Satan
Marka: Akar Model: İCKLFSTİ2
İç Silah Kılıfı Setiİç silah kılıfı setimizde tekli şarjörlük ve  çiftli şarjörlük seçeneği olup aynı zamanda sadece air silah kılıfı'nıda seceçeneklerden seçerek alabilirisiniz. Air silah kılıfı yumuşak fileli nefes alabilen kumaştan üretilmiş olup vücut terinin silaha ulaşmasını engeller,..
25,00 TL
Vergiler Hariç:21,19 TL
Marka: Wolf Holster Model: CIFTSRJRLKBCKKLF
İmperteks Çift Şarjörlüklü Bacak Kılıfı Siyahİmperteks çift şarjörlüklü bacak kılıfımız birinci sınıf imperteks malzeme ile yerli üretim olarak atölyelerimizde üretilmektedir.Bacak kılıfının ön kısmında 2 adet kapaklı şarjör cebi bulunmaktadır.Silah bölmesi ise imperteks atkı ile tasarlanmıştır, bu ..
50,00 TL
Vergiler Hariç:42,37 TL
Marka: Wolf Holster Model: SRJKLKUBELKLF
İmperteks Şarjörlüklü Silah Kılıfıİmperteks şarjörlüklü silah kılıfı, birinci sınıf imperteks malzemeden üretilmektedir. Kılıfın yan kısımları deri ile güçlendirilmiş olup vida ile sabitlenmiştir.Şarjörlüklü kılıfın ön kısmında ise 1 adet yedek şarjörlük bölmesi mevcuttur ve cırtlı bölme olması sebe..
30,00 TL
Vergiler Hariç:25,42 TL
Marka: Wolf Holster Model: TEKSRJRLKBCKKLF
İmperteks Tek Şarjörlüklü Bacak Kılıfı Siyahİmperteks bacak kılıfı, kaliteli imperteks malzemeden üretilmiştir. Üzerindeki sağlam dikişler sayesinde yırtılmalara karşı oldukça dayanıklıdır.Bacak kılıfının ön kısmında 1 adet şarjör gözü bulunmaktadır ve cırtlı olduğundan şarjörünüz asla düşmez.Silah ..
45,00 TL
Vergiler Hariç:38,14 TL
Marka: Kral Şapka Model: KRLİCKLF2
İnce Deri Silah İç Kılıfİnce deri silah iç kılıf kaliteli sağlam ince deriden seçeneklerde belirtilen her silah modeline uygun olarak imal edilmiştir. Deri iç tabanca kılıfı, üstten kapaklı olup kabze dışında silahın tamamının kapatılmasını sağlar böylece silah tamamen muhafaza edilmiş olur. İ..
20,00 TL
Vergiler Hariç:16,95 TL
Jericho 941 F Kydex Silah Kılıfı Çöl Rengi Dış Taşıma Jericho 941 F Kydex Silah Kılıfı Çöl Rengi Dış Taşıma
Ücretsiz Kargo
Marka: Wolf Holster Model: KYDEXDIS-JRC-MAT-COL
Jericho 941 F Kydex Silah Kılıfı Çöl Rengi Dış Taşıma..
250,00 TL
Vergiler Hariç:211,86 TL
Marka: Wolf Holster Model: KYDEXIC-JRCH-MAT-COL
Jericho 941 F Kydex Silah Kılıfı Çöl Rengi İç Taşıma ..
140,00 TL
Vergiler Hariç:118,64 TL
Marka: Kuyucular Deri Model: KYC-JRC-YRM-TABA
Jericho Deri Silah Kılıfı Yarım Kelebek Kahverengi%100 orjinal sığır derisinden üretilen 1911 deri silah kılıfı silahın uç kısmı açık kalacak şekilde tasarlanmış olup silaha oldukça şık bir görünüm katar.Silahın yarısı açıkta kalacak olmasından dolayı yarım ve kelebeğe benzer şekilde açılmasından do..
50,00 TL
Vergiler Hariç:42,37 TL
Marka: Kuyucular Deri Model: KYC-JRC-YRM-SYH
Jericho Deri Silah Kılıfı Yarım Kelebek Siyah%100 orjinal sığır derisinden üretilen 1911 deri silah kılıfı silahın uç kısmı açık kalacak şekilde tasarlanmış olup silaha oldukça şık bir görünüm katar.Silahın yarısı açıkta kalacak olmasından dolayı yarım ve kelebeğe benzer şekilde açılmasından dolayı ..
50,00 TL
Vergiler Hariç:42,37 TL
Gösterilen: 1 ile 20 arası, toplam: 40 (2 Sayfa)
Whatsapp Sipariş X Whatsapp ile sipariş verebilirsiniz

TIKLA