1.699,00 ₺ KDV Dahil
2.000,00 ₺ KDV Dahil
%15 İndirim
%15İndirim
Ücretsiz Kargo
1.699,00 ₺ KDV Dahil
2.000,00 ₺ KDV Dahil
%15 İndirim
%15İndirim
Ücretsiz Kargo
899,00 ₺ KDV Dahil
1.200,00 ₺ KDV Dahil
%25 İndirim
%25İndirim
Yeni Ürün
899,00 ₺ KDV Dahil
1.200,00 ₺ KDV Dahil
%25 İndirim
%25İndirim
899,00 ₺ KDV Dahil
1.200,00 ₺ KDV Dahil
%25 İndirim
%25İndirim
Yeni Ürün
1.699,00 ₺ KDV Dahil
2.000,00 ₺ KDV Dahil
%15 İndirim
%15İndirim
Ücretsiz Kargo
1.699,00 ₺ KDV Dahil
2.000,00 ₺ KDV Dahil
%15 İndirim
%15İndirim
Ücretsiz Kargo
Yeni Ürün
1.699,00 ₺ KDV Dahil
2.000,00 ₺ KDV Dahil
%15 İndirim
%15İndirim
Ücretsiz Kargo
Yeni Ürün
1.799,00 ₺ KDV Dahil
2.000,00 ₺ KDV Dahil
%10 İndirim
%10İndirim
Ücretsiz Kargo
899,00 ₺ KDV Dahil
1.200,00 ₺ KDV Dahil
899,00 ₺ KDV Dahil
1.200,00 ₺ KDV Dahil
899,00 ₺ KDV Dahil
1.200,00 ₺ KDV Dahil
899,00 ₺ KDV Dahil
1.200,00 ₺ KDV Dahil
899,00 ₺ KDV Dahil
1.200,00 ₺ KDV Dahil
599,00 ₺ KDV Dahil
900,00 ₺ KDV Dahil
1.199,00 ₺ KDV Dahil
2.000,00 ₺ KDV Dahil
2.659,00 ₺ KDV Dahil
2.659,00 ₺ KDV Dahil
2.659,00 ₺ KDV Dahil
2.659,00 ₺ KDV Dahil
1.699,00 ₺ KDV Dahil
2.000,00 ₺ KDV Dahil
%15 İndirim
%15İndirim
Ücretsiz Kargo
Yeni Ürün

Taktik Pantolon

 

Taktik pantolon en basit tabir ile çok cepli pantolon demektir. Taktik kelimesi askeri terminolojide kullanılırken birden günlük hayatımıza giriverdi. Bu kelime en fazlada giyim kuşam alanında karşımıza çıkıyor . Nedendir bilinmez tactical pantolon denilince askeri tarzda, bol sayıda cebi olan, çeşitli yerlerinde farklı aksesuarlar kullanılan modeller herkesin aklına geliyor.

 

Elbette çoğumuz bu konuda doğru düşünüyoruz. Çünkü taktik pantolonların atası askeri amaçla kullanılan ergonomik pantolonlardır. Burada kavram karmaşasının önüne geçmek adına bir hususu da aydınlatmak gerekir.

 

Neden Taktikal Pantolon?

 

Günümüzde artık insanlar rahat hareket etmek istiyor. Standart giyim ürünleri ihtiyaçlarımızı karşılamıyor. Hele de taktik giyim severler olarak bizlerin normal bir kot pantolondan alacağımız verim kesinlikle bizleri tatmin etmiyor. İşte tam burada taktikal pantolonlar devreye giriyor. Kaliteli ve dayanıklı kumaşları uzun ömürlü kullanım sunuyor.

 

Özellikle esnek taktik pantolonlarda olan likralı kumaşlar ve kalıpların düzgün ayarlanmış olması yandan cepli esnek taktik pantolonu tercih edileblir kılıyor. Gün içinde rahat hareket etme olanağı sağlayan taktik ürünlerin hemen hepsinde olan ortak bir diğer özellik ve tercih sebebi de cep sayısının ve cep ebatlarının büyüklüğü.

 

Kaliteli tactical Pantolon Seçimi

 

Tactical pantolon olarak ta bilinen bu ürün grubunda en önemli husus ihtiyaca yönelik olmasıdır. Günümüzde internet alışverişi yapan kullanıcıların büyük çoğunluğu iade veya değişim gibi can sıkıcı işlerle ekstra vakit kaybetmek istemiyor. Kullanıcı anketleri, müşterilerin aldığı ürünün tam üzerine göre olmasını istediğini gösteriyor.

 

Bu yüzden bu çok cepli tactic pantolon nasıl alınır ? konulu yazımızı okuduktan sonra direkt olarak size uygun ürünü bulabilecksiniz. Emin konuşuyoruz çünkü 2008 yılından bu yana polis ve asker grubu ürünler üzerindeki uzmanlığımızı taktik giyim ve akseuar tarzı ürünlere yönlendirerek oldukça başarılı işler ortaya çıkardık. Nihayetinde yaklaşık 15 yıllık bir kurumsal hafıza ile '' Sahada gerçek kullanıcıların  zor şartlarda test edip onaylamadığı hiçbir taktik pantolonumuzu satışa sunmuyoruz'' diyebilmekteyiz.

 

Taktik Pantolon Kullanıcıları Kimlerdir ?

 

Taktik pantolon erkek konusunda bildiğimiz tüm doğruları sizlere aktarmaya çalışmamızdaki yegane amaç ülkemiz piyasasında ve dünyada bir çok iş tecrübesi olmayan, taktik giyim ürünleri üretiminde sadece dikim anlamında bulunan yani taktik camiası ile bir gönül bağı olmayan acemi satıcıların sayılarının artmasıdır.

 

Bu sayıların artması tactical pantolon alıcılarının bir çoğunu mağdur duruma düşürdü. Şayet alıcı bilinçli olarak ne aldığını, ne aradığını bilirse bu tarz sorunların önüne geçilmiş olur diye düşünüyoruz.

 

Taktik store taktik pantolon genel olarak koruma vazifesi üstlenen personelin ana giyim unsurudur. Ancak bir çok farklı sektörden ve çok farklı meslek gruplarından kullanıcılar da artık bu ürünler ile ilgileniyor. Hatta günlük kullanımında bir parçası olan likralı taktik pantolonlar kalitesi ve şıklığı nispetinde insanların her alanda kullanabildiği bir ürün olma yolunda ilerliyor.

 

Biz genel kullanıcı yönüyle 5.11 taktik pantolonu inceleyeceğiz çünkü bu ürünü en zorlu şartlarda ve en sık kullananlar Vip koruma pantolonu amacı ile kullanıyorlar. Bu sebepten, en zor şartlarda sizleri yarı yolda bırakmayacak ürünlerin seçimi hangi kriterlere dayanıyor ?  gelin hep birlikte inceleyelim.

 

Taktik Pantolon Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir ?

  1. Taktik koruma pantolonu yazımızın başında da bahsettiğimiz üzere bir koruma için alınıyor ise yani özel koruma pantolonu amacı ile kullanılacak ise en öncelikli dikkat edilmesi gereken husus pantolonun bir asker pantolonu gibi olmamasıdır. Yani bir vip koruma pantolonunu kullanırken koruduğu şahıs ile birlikte bir çok farklı ortama girer. Bu ortamlarda kesinlikle yakışmayacak görüntü vip şahıslar tarafından istenmemektedir. Bu yüzden pantolon, korumanın üzerinde şık durmalıdır. Elbette bir takım elbise görüntüsü beklemiyoruz fakat polis sepeti olarak ürettiğimiz her pantolonda bu hususa dikkat ederek giyecek kişilerin üzerinde duruşunda ekstra şıklık katacak kalıp çalışmalarını sürekli olarak yapıyoruz.
  2. Yine ihtiyaca yönelik olması bakımından tactical pantolon üzerinde istediğiniz sayıda ve büyüklükte cep olmasına dikkat edin. Çünkü günlük kullanım eşyaları oldukça değişken bir tabirdir. Bir kişi 3 cepli bir pantolon ile gününü rahat geçirebilirken bir diğer kullanıcı bazen 10 cepli taktik pantolona ihtiyaç duymaktadır.
  3. Taktik pantolon alırken kumaş kalitesi ve kumaşın içeriği kesinlikle öğrenilmelidir. Pantolonun dayanıklılığı ve günlük kullanımda rahat oluşu kumaş yapısı ile alakalıdır. Ayrıca ihtiyaca göre su geçirmezlik veya su iticilikte yine taktik pantolonlarda beklediğimiz özellikler arasındadır.Bir diğer husus ise kumaşların insan sağlığına zararlı herhangi bir bileşen içermemesi ve nefes alabilen kumaşlardan üretilmiş olan taktik pantolonların tercih edilmesidir.
  4. Taktik pantolonlar bilinen ve kendisini kanıtlamış markaların ürünleri olmalıdır, zira sizi anlayan ve size özel çözümler sunabilen kurumsallığını tamamlamış firmalar daha doğru ürünü seçmenizde sizlere oldukça yardımcı olacaklardır. Bu anlamda biz; Tugan Taktikal, 5.11 Tactical, Evolite, Vav Wear Taktik StoreVogel, North Mountain, Ervo, Taktikalp, Combat Tactical, Special gibi büyük markaların ürünlerini bu sayfada sizlerle buluşturuyoruz. Sizlere sunduğumuz kendi imalatımız yada bu markaların ürünlerinin hepsinin, hem satışta hemde satış sonrasında kesinlikle tüm ürünlerimizin arkasındayız.
  5. Taktik pantolon ucuz olabilir, hatta bilhassa güvendiğiniz polissepeti gibi en iyi ürünleri uygun fiyata malederek tüketiciye doğrudan imal ederek ulaştıran markalar tercih edilebilir. Ucuz olması kalitesi anlamıda yetersiz demek değildir. Yeterki ürüne güvenen ve koşulsuz iade garantisi veren bir satıcıdan ürün alınmış olsun.

 

En İyi Taktik Pantolon Kombinleri Hangi Ürünlerle Yapılır ?

  1. Combat taktik pantolon bilindiği üzere kombin olarak giyilen bir üründür. Yani üzerinde bir taktik gömlek ile birlikte kullanımı çok daha verimli olacaktır. Taktikal pantolonlarımızı seçerken elinizde bulunan yada polissepeti taktik gömlek kategorisinden temin ederek kombin yapacağınız ürünler ile uyumlu olmasına dikkat ederseniz uyumlu ve şık giyinmiş olursunuz.
  2. Taktikal pantolonu alırken üzerine kışın giyilecek olan diğer taktik giyim unsurları da göz önünde bulundurulmalıdır. Yani kışın bir taktik mont ile erkek taktik pantolonunuzu tamamlayarak kışında oldukça uyumlu giyinmiş olursunuz.
  3. Tatkik gömlekler içerisine giyilmesi artık adetten olan taktik tişörtler, tüm taktik kombin görüntüsünü tamamlayan ince detaylardandır.Taktikal erkek pantolonları üzerine giyilerek kombinlerin tamamlayıcı unsurları olurlar.
  4. Taktik kemer herhangi bir taktik kombin içerisinde olmazsa olmaz taktikal aksesuarlardandır. Kemer ve koruma askılarının kullanımı gün içinde personele oldukça rahat hareket imkanı sağlar. Nihayetinde kemersiz bir taktik pantolonda düşünülemez.
  5. Ripstop taktik pantolon altında taktik ayakkabı yada taktik botlar ile günlük kombininizi tamamladıysak, artık dışarı çıkmaya ve her türlü taktikal aktiviteye hazırsınız demektir.

 

taktik pantolon

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR