1.499,00 ₺ KDV Dahil
1.999,00 ₺ KDV Dahil
3.249,00 ₺ KDV Dahil
2.499,00 ₺ KDV Dahil
179,00 ₺ KDV Dahil
239,00 ₺ KDV Dahil
439,00 ₺ KDV Dahil
699,00 ₺ KDV Dahil
%37 İndirim
%37İndirim
559,00 ₺ KDV Dahil
649,00 ₺ KDV Dahil

Silah Taşıma Çantaları

 

Silah taşıma çantası özellikle her gün yanında silah taşımak zorunda olan kullanıcılar için kesinlikle hayat kurtarıcı niteliktedir. İçerisinde silahı sabitlemek amacı ile, bir yada ihtiyaca göre birden fazla silah kılıfı bulunur. Tabanca taşıma çantaları kullanıcının silaha her ihtiyaç duyduğunda kolayca ulaşabileceği şekilde tasarlanmıştır. Polis sepeti olarak yıllar süren taktikal ürünler üzerinde oluşmuş tecrübelerimizi kullanarak, sizlere özel, en kullanışlı taktik silah çantalarını bu sayfada sergiliyoruz.

 

İyi Bir Silah Çantası Nasıl Olmalı ?

 

Silah çantası öncelikle en hızlı şekilde silaha erişimi sağlamalı. Bu konuda temel amaç silaha ulaşabilmektir. Silaha ulaşım anlamında başarılı ürünleri tercih etmek gerekir. Bu konuda uzun süredir üretim yaptığımız ve alanında başarılı ürünleri seçerek sizlere paylaşmaya özen gösteriyoruz.

 

Standart bel kılıflarından farklı olarak omuzdan askılı silah taşıma çantaları silahı gizlemek adına başarılı olmalıdır. Üzerinede silah kılıfı yada silahı andıran herhangi bir görsel olmamalıdır. Ziraz hiçbir silah kullanıcısı silahını göstererek taşımak istemez, yada üzerinde silah olduğu belli olsun istemez.

 

Silah çantalarının, içerisinde sadece silah kısmı değil gerekirse yedek şarjör vb. taktikal aksesuar da bulundurmak adına ek bazı eklentiler olmalıdır.

 

Silah çantaları her ne kadar taktikal kullanıcılar için tasarlanmış olsa da günlük eşyaları da içerisinde taşımaya elverişli şekilde bölmeler ve gözler üzerinde bulunması gerekmektedir.

 

Bizimle Birlikte Tanınan ve Alanında En Başarılı Tabanca Taşıma Çantaları

 

Focus Taktik Silah Taşıma Çantası

 

Focus silah çantası 2008 yılından bu yana taktik atış camiasının, polislerin, askerlerin ve sivil silah kullanıcılarının en gözde ürünüdür. Sİlah taşıma çantasını ülkemizde bilinir kılan ürün fobus tabanca çantası desek herhalde çok doğru söylemiş oluruz.

 

Çok Amaçlı Silah Taşıma Çanta

 

Çok amaçlı silah çantası, yukarıda bahsettiğimiz gibi çantaların sadece silah taşıma odaklı değil günlük işlevlerinin ön plana çıktığı ürünlere oldukça güzel bir örnek. Bu konuda, Çok amaçlı tabanca taşıma çantası, kaliteli kumaşı, büyük ebatı, üzerindeki molle sistem eklentileri sayesinde diğer emsallerinden ayrılıyor.

 

Üçgen Silah Çantası

 

Üçgen silah çantası adını şeklinden almaktadır. Şekli silah şeklini andırmaması için farklı şekilde tasarlanmıştırç Sİyah renkte ve üzerinde farklı cırt ve armalar kullanabilmek adına yapıştırma alanı bulunmaktadır. Her ebattan tabancaya kullanılabilecek olan üçgen tabanca taşıma çantaları kullanışlı ve hep en çok satanlar listemizde olan ürünlerdendir.

 

Fonksiyonel Silah Taşıma Çantası

 

Fonksiyonel silah taşıma çantaları adından da anlaşılacağı üzere oldukça fazla kullanım alanına sahiptir. Standart bir silah çantasından oldukça fazla göz sayısına sahiptir. Fonksiyonel tabanca taşıma çantanız var ise, günlük eşyalarınızı koyabileceğiniz oldukça fazla alana sahip olursunuz.

 

Deri Silah Çantaları

 

Deri tabanca çantaları, deri veya suni deri ürünler kullanmayı seven silah kullanıcılarının tercihidir. Normal çanta kumaşından sıkıldıysanız size bir alternatif oalbilir. Standartların dışına çıkmak isteyen kullanıcıların terecihi deri silah çantaları hem omuz askıları hem elde taşıma olanakları ile oldukça kullanışlıdır.

 

Polis sepeti olarak silah çantaları alanında özenle hammadde seçimi yapmakta ve kendi atölyelerimizde itina ile dikim faaliyetlerini yürütmekteyiz. Silah çantası satış adeti olarak hem ülkemizde hem dünyada oldukça önlerde yer almaktayız ve her bir ürünümüzde bu ünvanın hakkını vermeye çalışırız.

 

silah çantası tabanca çantası

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR