1.663,00 ₺ KDV Dahil

Trafik Polis Malzemeleri

 

Polis malzemeleri neden çok önemlidir ? Dışarıda görev yapan personelin kullandığı araç gereç, daima en kaliteli, doğrudan amaca hizmet eden şekilde tasarlanmış, ayrıca en sağlam hammadeden üretilmiş olmalıdır. Polis sepeti her zaman bunun farkındadır ve bu bağlamda bir polisi asla yarı yolda bırakmayacak ürünler üzerinde çalışır.

 

Herhangi bir ürünü tasarlar yada imal ederken öncelikle ürünün hangi amaca hizmet edeceği ve kullanım esnasında ne tür bir dayanım göstermesi gerektiğini bilmek önemlidir. Öncelikle trafik polisi ne iş yapar ? Hangi görevlerde bulunur ? Ve bu görevleri yaparken ne tür polis malzemelerine ihtiyaç duyarlar ? Bu soruları cevaplamadan Trafik polis malzemelerinin nasıl olması gerektiği konusu kesinleştirilemez. Bu yüzden haydi gelin birlikte bir trafik polisinin günlük rutin hayatı nasıldır ve polis sepeti bu görevlere ürettiği malzemeleri nasıl adapte eder ? bir göz atalım.

 

Trafik Polisi Görevleri Nelerdir ? Ne Tür Polis Malzemeleri Kullanır ?

         

Emniyet Genel Müdürlüğü'nün tarifine göre Trafik Polisi ;

 

Trafiği düzenlemek, trafiği denetlemek ve meydana gelen trafik kazalarında üzerine yüklenmiş olan görevleri yürütmekle mükelleftir. Gün içinde sürekli trafikte, şehrin trafiğini düzenleyerek akışın düzgün nizami şekilde yapılmasını sağlarlar.

 

Sürekli olarak dışarıda ve gün boyu araç içinde yada ayakta görev yaparlar. Yani sürekli olarak hava koşullarından etkilenecek durumdaki personel sınıfındandır. Sürekli açık havada görev yapanlar bilir ki her daim tüm hava koşullarına hazırlıklı olmak gerekir.

 

Polis sepeti olarak bizde bu konunun bilincindeyiz ve uzun süredir ürettiğimiz trafik polis malzemelerini sahada bazı personeller kullanmadan ve test etmeden satışa sunmamaktayız. Bir diğer dışarıda görev yapan personel giysisi özelliği de ürünlerin kaliteli ve dayanıklı olması gerektiğidir. Örneğin bir trafik polisi pantolonu standart günlük kullanım ürünlerden bir çok yönden farklıdır. Daha detaylı inceleyeceğimiz için bu konuyu şimdi geçiyoruz.

 

Trafik Polis Kıyafetleri Nelerdir ?

 

Şahin polis malzemeleri içerisinde oldukça önemli bir yeri olan polis pantolonu her branşa özel olarak üretilmektedir. Polis memurları gibi ayakta görev yapan personel için olmazsa olmaz nitelikte ürünlerdendir. Bu husus trafik polisleri içinde aynı şekilde geçerlidir.

 

Trafik polis pantolonu ve diğer tüm aksesuarları Ağustos 2019 da tümüyle güncellendi. Tüm yeniliklere anında uyum sağlan polissepeti de bu konuda trafik polis memurlarını unutmadı. Yeni trafik polisi üniformasını tüm ana parçaları ve ek aksesuarları ile birlikte yine bu sayfamızda bulabileceksiniz.

 

Yeni Trafik Polisi Üniforması 

 

Bahsettiğimiz gibi 2019 yılında yürürlüğe giren ve tüm trafik polislerinin üzerinde gördüğümüz yeni trafik polisi üniformaları en başta yeni tasarlanmış trafik polis pantolonu ile dikkat çekiyor. Yanlardan fosforlu etiketler ile görünürlüğü artırılan pantolonun cep kapaklarına '' TRAFİK '' yazısı yazılarak çok daha kurumsal ve ciddi bir hava katılmaya çalışılmış. Standart ürünlerden farklı olarak siyah polis pantolonu olarak imal edilmiş. Kaliteli ripstop kumaştan imal edilen orijinal trafik polisi pantolonu paçalar cırtlı ce yine cırtlarda reflektörlü olarak tasarlanmış.

 

Üst giyim olarak aynı görüntüye sahip yazlık üniforma olarak, trafik polisi tişörtü düşünülmüş. Oldukça şık bir görüntüsü bulunan sarı trafik polisi tişörtü ön ve arkasında bulunan reflektörleri sayesinde sürücülerin dikkatini çekecek şekilde tasarlanmış. Ayrıca standart bir polis üniforması olarak kollarda il ve branş arması göğüste ise polis göğüs arması bulunmakta.

 

Kışlık trafik polisi üniforması olarak parlak sarı renkte ve yine farklı yerlerinde reflektör kullanılan, uzun kollu trafik polisi sweatshirtü belirlenmiştir. Sweathirtt üzerinde giymek üzere tasarlanan Trafik polis montu ve en soğuk kış günleri için düşünülmüş olan trafik polisi parkası da yine sarı rengi ve her yerinde trafikte farkındalığı artırmak için düşünülmüş reflektörler dikkat çekiyor.

 

Polissepeti öncelikli olarak ürün politikası gereği üretebildiği en kaliteli ve en dayankıklı ürünleri üretir. Üretemediği polis malzemelerini kendine güvenen ve ürününün arkasında duran bazı büyük firmalardan temin eder. Trafik polisi kıyafet teçhizatlarında da bu şekilde kendi üretmediğmiz ürünleri Mercan Şapka, Kuyucu Deri, Akar, To-Gun Holster, Tugan Taktikal, Wolf Holster gibi markalar ile yaptığımız fikir ve iş ortaklıkları ile siz değerli trafik polis memur ve amir personeline bu sayfada sunuyoruz.

 

Trafik Polis Malzemeleri

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR