Menu
Your Cart

Polis Yelekleri

Polis görevlerinde en çok ihtiyaç duyulan polis kıyafetleri arasında yelekler gelmektedir. Polis yelekleri farklı modellerde satışa sunulmaktadır. Spor kesim trafik polisi yeleği trafikte görev alan memurlar için gerekli olurken, polis hucum yeleği ise daha çok operasyonlarda ihtiyaç duyulan polis yeleği çeşitleri arasında gelmektedir. Polis Sepeti farkı ile oldukça uygun fiyatlar olarak bulabileceğiniz polis yeleği fiyatları ile kolayca ihtiyaç duyduğunuz malzemeyi satın alma işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Fosforlu polis yeleği trafik polis yeleği çeşitleri arasında olan bir diğer model olmakla birlikte zorlu şartlarda görev alan bir diğer emniyet gücü olan çevik kuvvet polis yeleği de özel olarak geliştirilmiş, pek çok dış etkenlere karşı dayanıklılık göstermektedir.

Bekçi Asayiş Görev Yeleği Çift Taraflı Yelek Bekçi Asayiş Görev Yeleği Çift Taraflı Yelek
Çok Satan
Marka: Wolf Holster Model: BEKCIYELEK
Bekçi Asayiş Görev Yeleği Çift Taraflı YelekBekçi asayiş yeleği, lacivert renklidir ve birinci kalite polyester kumaştan üretilmiştir.Bekçi yeleğinin ön tarafında, reflektörlü bekçi yazısı bulunmaktadır ve göğüs kısmında ise bekçi nakışlı arma bulunmaktadır.Yeleğin iç kısmı ise görev sonrası için si..
80,00 TL
Vergiler Hariç:74,07 TL
Polis Asayiş Görev Yeleği Çift Taraflı Yelek Polis Asayiş Görev Yeleği Çift Taraflı Yelek
Çok Satan
Marka: Wolf Holster Model: POLIS-YELEK
Polis Asayiş Görev YeleğiÇift taraflı polis yelek olarak da bilinen lacivert polis yeleği iki taraflı kullanıma uygundur bir tarafında polis arması nakış olarak işlenmiştir diğer yüzey ise boştur ve görev sonrası kullanım için uygundur. Asayiş görev yeleği kaliteli polyester kumaştan imal e..
80,00 TL
Vergiler Hariç:74,07 TL
Marka: Wolf Holster Model: TEKTRFLYLK
Polis Tek Taraflı Yelek Uygulama YeleğiTek taraflı polis yelek olarak ta bilinen lacivert tek taraflı polis yeleği özellikle polis uygulamalarında kullanım için oldukça uygundur. Polyester kumaştan imal edilen tek taraflı polis yeleği uzun ömürlü kullanım sunar. Üzerinde kaliteli transfer bask..
50,00 TL
Vergiler Hariç:46,30 TL
Gösterilen: 1 ile 3 arası, toplam: 3 (1 Sayfa)
Whatsapp Sipariş X Whatsapp ile sipariş verebilirsiniz

TIKLA