Asker Botları

 

Askerlerimizin görevlerinde giyebilmeleri için mevsimsel olarak kışlık asker botları, yazlık asker botları veya  dört mevsim asker botlarını Polis Sepeti olarak bu kategorimizde bir araya getirdik. Ayrıca arazi koşullarına uygun nitelikte, hava sürkülasyonu sağlayabilen gorotex bot olarak tabir edilen gorotex asker botları, yerli firmalarımızın üretmiş olduğu asker botları, ithal firmaların asker botları olmak üzere polis sepeti olarak nitelik, marka ve kullanış amacına göre askerlerimiz için gerkli olabilcek tüm asker botlarını derlemeye çalıştık.

 

Ayak ile tam uyumlu asker botları kolay ve hızlı bir şekilde hareket edebilmeyi sağlar. Özellikle de Kış aylarında, karlı, donmuş zeminlerde kaymayan asker botları fiyatları olarak da web sitemiz oldukça uygun fiyatları sunmaktadır. Askeri bot modelleri arasında uzun ve yarım asker botu olarak da ifade edilen, kısa modelleri bulabilmeniz mümkün.

 

Sadece kış ayalarına özel bot modellerinin yanı sıra dört mevsim asker botu da her mevsimde kullanıma uygun bot modelleri arasında gelmektedir. Görev birimine göre ihtiyaç duyulan farklı; toma asker botu gibi modelleri de bulabilmeniz mümkündür. Ortopedik asker ayakkabısı sayesinde ayağın en konforlu ve sağlıklı bir şekilde zemine basması sağlanmaktadır.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR