Menu
Your Cart

Asker Botları

Askerlerimizin görevlerinde giyebilmeleri için mevsimsel olarak kışlık asker botları, yazlık asker botları veya  dört mevsim asker botlarını Polis Sepeti olarak bu kategorimizde bir araya getirdik. Ayrıca arazi koşullarına uygun nitelikte, hava sürkülasyonu sağlayabilen gorotex bot olarak tabir edilen gorotex asker botları, yerli firmalarımızın üretmiş olduğu asker botları, ithal firmaların asker botları olmak üzere polis sepeti olarak nitelik, marka ve kullanış amacına göre askerlerimiz için gerkli olabilcek tüm asker botlarını derlemeye çalıştık. Ayak ile tam uyumlu asker botları kolay ve hızlı bir şekilde hareket edebilmeyi sağlar. Özellikle de Kış aylarında, karlı, donmuş zeminlerde kaymayan asker botları fiyatları olarak da web sitemiz oldukça uygun fiyatları sunmaktadır. Askeri bot modelleri arasında uzun ve yarım asker botu olarak da ifade edilen, kısa modelleri bulabilmeniz mümkün. Sadece Kış ayalarına özel bot modellerinin yanı sıra dört mevsim asker botu da her mevsimde kullanıma uygun bot modelleri arasında gelmektedir. Görev birimine göre ihtiyaç duyulan farklı; toma asker botu gibi modelleri de bulabilmeniz mümkündür. Ortopedik asker ayakkabısı sayesinde ayağın en konforlu ve sağlıklı bir şekilde zemine basması sağlanmaktadır.

Black Swat Çöl Rengi Bot Black Swat Çöl Rengi Bot
Yeni Ücretsiz Kargo
Marka: Black Swat Model: BLCK-SWT-CL-RNGİ-UZN
Black Swat Çöl Rengi BotÜrünün yapısal özellikleri;Swat botun dış yüzeyinde nefes alabilir hakiki deri ve kordura kumaş  kullanılmıştır.Bot iç yüzeyi yüksek mukavemetli polyester astar ve dış etkenlerden koruyan taban astarı ile kuvvetlendirilmiştir.Swat bot taban sistemi ise hafif, esnek ve da..
549,00 TL
Vergiler Hariç:508,33 TL
Black Swat Çöl Rengi Fermuarlı Bot Black Swat Çöl Rengi Fermuarlı Bot
Yeni Ücretsiz Kargo
Marka: Black Swat Model: BLCK-SWT-CL-RNGİ-FRMRLI-UZN
Black Swat Çöl Rengi Fermuarlı BotÜrünün yapısal özellikleri;Swat botun dış yüzeyinde nefes alabilir hakiki deri ve kordura kumaş  kullanılmıştır.Bot iç yüzeyi yüksek mukavemetli polyester astar ve dış ekenlerden koruyan taban astarı ile kuvvetlendirilmiştir.Swat bot taban sistemi ise hafif, es..
549,00 TL
Vergiler Hariç:508,33 TL
Black Swat Çöl Rengi Kısa Bot Black Swat Çöl Rengi Kısa Bot
Yeni Ücretsiz Kargo
Marka: Black Swat Model: BLCK-SWT-CL-RNGİ-KSA
Black Swat Çöl Rengi Kısa BotÜrünün yapısal özellikleri;Çöl rengi kısa swat botun dış yüzeyinde nefes alabilir hakiki deri ve kordura kumaş  kullanılmıştır.Bot iç yüzeyi yüksek mukavemetli polyester astar vedış ekenlerden koruyan taban astarı ile kuvvetlendirilmiştir.Swat bot taban sistemi ise ..
449,00 TL
Vergiler Hariç:415,74 TL
Black Swat Siyah Bot Black Swat Siyah Bot
Yeni Ücretsiz Kargo
Marka: Black Swat Model: BLCK-SWT-SYH-UZN
Black Swat Siyah Bot Ürünün Yapısal Özellikleri;Black swat botun, bot materyali ultra hafif nefes alabilen yapısı sayesinde ayağınızda ter ve koku yapmazBot tabanındaki  yumuşaklık sayesinde şok emicidir ve kullanıcısına mükemmel bir konfor sunar.Black swat uzun siyah bot  gerçek deri..
549,00 TL
Vergiler Hariç:508,33 TL
Black Swat Siyah Fermuarlı Bot Black Swat Siyah Fermuarlı Bot
Yeni Ücretsiz Kargo
Marka: Black Swat Model: BLCK-SWT-SYH-FRMRLI-UZN
Black Swat Siyah Fermuarlı Bot Ürünün Yapısal Özellikleri;Black swat botun bot materyali ultra hafif nefes alabilen yapısı sayesinde ayağınızda ter ve koku yapmazBot tabanındaki  yumuşaklık sayesinde şok emicidir ve kullanıcısına mükemmel bir konfor sunar.Black swat uzun fermuarlı bot gerç..
549,00 TL
Vergiler Hariç:508,33 TL
Black Swat Siyah Kısa Bot Black Swat Siyah Kısa Bot
Yeni Ücretsiz Kargo
Marka: Black Swat Model: BLCK-SWT-SYH-KSA
Black Swat Siyah Kısa BotÜrünün Yapısal Özellikleri;Black swat siyah kısa botun materyali ultra hafif nefes alabilen yapısı sayesinde ayağınızda ter ve koku yapmaz.Bot tabanındaki  yumuşaklık sayesinde şok emicidir ve kullanıcısına mükemmel bir konfor sunar.Black swat siyah yarım bot gerçek der..
449,00 TL
Vergiler Hariç:415,74 TL
KDS Askeri Tactical Bot Lowa Modeli Fermuarlı Çöl Rengi Desert KDS Askeri Tactical Bot Lowa Modeli Fermuarlı Çöl Rengi Desert
Ücretsiz Kargo
Model: KDS-DESERT
KDS Askeri Tactical Bot Lowa Modeli Fermuarlı Çöl Rengi DesertNubuk sığır derisi ve cordura kumaş ile güçlendirilmiş kompozit bir yapıya sahip ve yılların tecrübesi Yeşil Kundura tarafından imal edilen kds asker botu dayanıklı ve uzun ömürlüdür. Enjeksiyon tabanı ve model benzerliğinden dolayo lowa ..
419,00 TL
Vergiler Hariç:387,96 TL
KDS Askeri Tactical Bot Lowa Modeli Fermuarlı Siyah KDS Askeri Tactical Bot Lowa Modeli Fermuarlı Siyah
Ücretsiz Kargo
Model: KDS-SİYAH
KDS Askeri Tactical Bot Lowa Modeli Fermuarlı SiyahNubuk sığır derisi ve cordura kumaş ile güçlendirilmiş kompozit bir yapıya sahip ve yılların tecrübesi Yeşil Kundura tarafından imal edilen kds asker botu dayanıklı ve uzun ömürlüdür. Enjeksiyon tabanı ve model benzerliğinden dolayo lowa modeli olar..
419,00 TL
Vergiler Hariç:387,96 TL
Vaneda Askeri Tactical Bot (Fırtına Dry Tex Su Geçirmez Fermuarlı) Çöl Rengi Desert Vaneda Askeri Tactical Bot (Fırtına Dry Tex Su Geçirmez Fermuarlı) Çöl Rengi Desert
Ücretsiz Kargo
Model: VANEDA-FIRTINA-COL
Vaneda Askeri Tactical Bot (Fırtına Dry Tex Su Geçirmez Fermuarlı) LOWA MODEL Çöl Rengi DesertNubuk deri ve cordura kumaştan dış yapısı ile uzun ömürlü ve dayanıklı operasyonel asker botudur. Dry tex teknolojisi ile botun nefes alması sağlandığı gibi ayrıca ayağınızı terletmeyen ve su geçirmeyen bir..
650,00 TL
Vergiler Hariç:601,85 TL
Vaneda Askeri Tactical Bot (Fırtına Dry Tex Su Geçirmez Fermuarlı) Siyah Vaneda Askeri Tactical Bot (Fırtına Dry Tex Su Geçirmez Fermuarlı) Siyah
Ücretsiz Kargo
Model: VANEDA-FIRTINA-SİYAH
Vaneda Askeri Tactical Bot (Fırtına Dry Tex Su Geçirmez Fermuarlı) LOWA MODELSiyahNubuk deri ve cordura kumaştan dış yapısı ile uzun ömürlü ve dayanıklı operasyonel asker botudur. Dry tex teknolojisi ile botun hem nefes alması sağlandığı gibi ayrıca ayağınızı terletmeyen ve su geçirmeyen bir yapıya ..
650,00 TL
Vergiler Hariç:601,85 TL
Vogel Askeri Bot Çöl Rengi Vogel Askeri Bot Çöl Rengi
Ücretsiz Kargo
Marka: VOGEL Model: VGLDSRTBT
Vogel Askeri Bot Çöl Rengi - Yerli Lowa BotLowa askeri bot tarzında ve ülkemizde üretilen vogel çöl rengi taktikal bot kaliteli enjeksiyon teknolojisi ve birinci sınıf yerli malzemenin bir araya gelmesi ile ortaya çıktı. Rahatlığı ile kullanıcıların takdirini toplayan vogel askeri taktikal ..
599,00 TL
Vergiler Hariç:554,63 TL
Vogel Askeri Bot Siyah Vogel Askeri Bot Siyah
Ücretsiz Kargo
Marka: VOGEL Model: VGLSYHBT
Vogel Askeri Bot Siyah - Yerli Lowa BotLowa bot tarzı olarak vogel askeri bot ülkemizde %100 yerli ürün olarak üretilmektedir, kaliteli malzeme ve yüksek teknoloji enjeksiyon yöntemi ile imal edilen askeri taktikal botlarımız polissepeti garantisi altındadır. Antianlerjen ve antiakteriyel k..
599,00 TL
Vergiler Hariç:554,63 TL
Vogel Askeri Bot Su Geçirmez Kısa Çöl Rengi Vogel Askeri Bot Su Geçirmez Kısa Çöl Rengi
Stokta yok
Marka: VOGEL Model: VOGELKISACOL
Vogel Askeri Bot Su Geçirmez Kısa Çöl RengiVogel askeri bot, orijinal vogel markasına aittir ve tamamen yerli üretim olarak üretilmiştir.Su geçirmez bot, çöl rengidir ve kısa olan 2/4 model olarak geçmektedir.Vogel kısa bot, nefes alabilen, nem çeken ve anatomik bir mostraya sahiptir.Dayanıklı dış k..
475,00 TL
Vergiler Hariç:402,54 TL
Vogel Askeri Bot Su Geçirmez Kısa Siyah Vogel Askeri Bot Su Geçirmez Kısa Siyah
Ücretsiz Kargo
Marka: VOGEL Model: VOGELKISASYH
Vogel Askeri Bot Su Geçirmez Kısa SiyahVogel askeri bot, günlük ve outdoor kullanım için uygun bir modeldir.Vogel kısa bot, su geçirmez model olup waterproof teknolojisi ile üretilmiştir.Su geçirmez bot, hakiki deri olduğu için nefes alabilen bir yapıya sahiptir.Yumuşak ve hafif orta tabana sahiptir..
475,00 TL
Vergiler Hariç:402,54 TL
Vogel Waterproof (Su Geçirmez) Çöl Rengi Vogel Waterproof (Su Geçirmez) Çöl Rengi
Yeni Ücretsiz Kargo
Marka: VOGEL Model: VGL-WP-CL-RNGİ
Vogel Waterproof (Su Geçirmez) Çöl Rengi ..
599,00 TL
Vergiler Hariç:554,63 TL
Vogel Yazlık Askeri Bot Çöl Rengi Vogel Yazlık Askeri Bot Çöl Rengi
Ücretsiz Kargo
Marka: VOGEL Model: VGLCLYZLKBT
Vogel Yazlık Askeri Bot Çöl RengiLowa tarzı bot olarak bilinen Vogel çöl rengi askeri bot yerli üretim olup bu üründe su geçirmezlik özelliği bulunmamaktadır. Uzun konçlu bot alt ve üst kısmı kaliteli enjeksiyon sistemi ile birleştirilmiş olup garantilidir. Rahat yürüyüş botu olarak uzun ..
475,00 TL
Vergiler Hariç:439,81 TL
Vogel Yazlık Askeri Bot Siyah Vogel Yazlık Askeri Bot Siyah
Ücretsiz Kargo
Marka: VOGEL Model: VGLSYHYZLKBT
Vogel Yazlık Askeri Bot SiyahLowa askeri tarz botlar olarak blinen bu tür taktik botların su geçirmezlik özelliği olmayan serisidir. Vogel yazlık askeri bot fermuarı sayesinde kolay giyinip çıkartılabilir. Antibakteriyel özellikte kumaştan üretilen vogel askeri standartlarda bot kaliteli ve..
475,00 TL
Vergiler Hariç:439,81 TL
Gösterilen: 1 ile 17 arası, toplam: 17 (1 Sayfa)
Whatsapp Sipariş X Whatsapp ile sipariş verebilirsiniz

TIKLA