Menu
Your Cart

Polis Mont ve Polarlar

Çetin zorlu şartlarda görevlerini yerine getirmekle yükümlü olan polis memurları özellikle de kış şartlarında ihtiyaç duydukları polis montları web sitemiz üzerinden kolay ve güvenli bir şekilde temin edebilirler. Polis polarları da en çok talep edilen ürünlerimiz arasında gelmektedir. Kış şartlarında en çok ihtiyaç duyulan bir diğer ekipman polis botları olmaktadır. Siz de zorlu hava şartları görevinizi başarılı bir şekilde yerine getirmek adına web sitemiz üzerinde ihtiyaç duyduğunuz polis ekipmanları kolay bir şekilde satın alabilirsiniz. Polis mont fiyatları ve diğer ürün fiyatları da oldukça avantajlı fiyatlar olmaktadır. Soğuk havalarda polis hırkası da oldukça fazla tercih edilmektedir. Polis kışlık kıyafetleri soğuğa karşı tam koruma sağlar aynı zamanda terlemeyi önleyen, sağlıklı bir malzeme yapısındadır.

Marka: Wolf Holster Model: CLRNGİTKTKPLR
Çöl Rengi Taktik Polar Çöl rengi taktik polar 1. sınıf kaliteli polardan tek kat olarak üretilmiştir. Çöl rengi polar mont ütü gerektirmeyen, çabuk kuruyan, nefes alan, yumuşak, esnek polar kumaşı ile kullanıcısına rahat kullanım imkanı sunar  Taktik polar kol patchleri çoklu cep yapısı k..
109,00 TL
Vergiler Hariç:100,93 TL
Marka: Wolf Holster Model: MDEPLRHKİ
HAKİ TAKTİK POLAR-2Haki  Taktik polar 1. sınıf polar kumaştan taktik kullanıma uyacak şekilde çok cepli ve rahat harekat kabiliyeti sunacak tarzda kesim ve dikim yapılarak imal edilmiştir. Yeşil renk taktik polar orijinal polar kumaş özelliklerine haiz olup  terlemede vücuttaki nemi dışarı atar ve s..
109,00 TL
Vergiler Hariç:100,93 TL
Siyah Taktik Polar Siyah Taktik Polar
Çok Satan
Marka: Wolf Holster Model: SYHTKTKPLR
Siyah Taktik Polar Siyah taktik polar taktik giyim için uygun olup, en üst kalite polar kumaştan üretilmiştir.  Siyah taktik  polar nefes alan kumaş özelliği ile teri dışarı atarken vücut ısısını muahafaza eder yapıdadır. Taktik Siyah renk polar esneyen yapısı ve parçalı kesim tasarımı il..
109,00 TL
Vergiler Hariç:100,93 TL
Taktik Bekçi Polar Taktik Bekçi Polar
Yeni
Marka: Tacticle Model: BKCİPLR
Taktik Bekçi Polar ..
110,00 TL
Vergiler Hariç:101,85 TL
Gösterilen: 1 ile 4 arası, toplam: 4 (1 Sayfa)
Whatsapp Sipariş X Whatsapp ile sipariş verebilirsiniz

TIKLA