17.018,65 ₺ KDV Dahil
20.676,70 ₺ KDV Dahil

Polis Malzemeleri İçerisinde Polis Montları

 

Polis malzemeleri kısım kısım, oldukça farklı bir çok ürünün bir araya gelmesi ile oluşmuş bir kategoridir. Bu anlamda, içerisindeki polis mont ve polarları da kış giyim grubundan olup oldukça önemli bir yere sahiptir. Halihazırda yenilenen Emniyet hizmeleri sınıfı kıyafet yönetmelği ile birlikte 2019 yılında Tüm polis teşkilatının polis giyim ürünleri değişti ve oldukça renkli ve farklı polis malzemeleri ile personel görev yapmaya başladı.

 

Yeni Polis Kıyafetleri

 

Polis Montları da bu köklü değişimden nasibini aldı ve eski ağır, hantal ve hareket kabiliyetini kısıtlayan yapısından eser kalmadı. Artık yeni polis montu çok daha hafif, esnek ve hareket kabiliyetini artıran bir yapıdaydı. Bu yüzden softshell polis montu polisler tarafından oldukça beğenildi ve görevde kullanım kolaylığı sağlayan yeni tasarımı ve taktik yapısı sayesinde oldukça ilgi gördü.

 

Şimdi yeni polis montunu yüzeysel olarak tarif edecek olursak. Lacivert polis renginde, çeşitli yerlerinde reflektör kullanılan, önde ve kollarda polis armaları için cırt bant bulunan, yanlarda silah takılan yere denk gelen 2 adet fermuar ile silah taşıması kolaylaştırılmış bir üründür. 

 

Polis Kıyafetleri sürekli değişiklik göstermekte ve her yıl azda olsa polis üniformaları üzerinde bazı değişiklilkler yapılmakta. Bu yüzden bizde Polissepeti olarak bu değişmlerin bilincinde ve takipçisiyiz. Bu anlamda takip ederek öğrendiğimiz tüm yenilikleri ürünlere uygulayarak, sizlere en kaliteli ve en yeni taktikal softshell polis montlarını bu sayfada sunmaktayız.

 

Polis Polar Montları

 

Polis polarları da yine kışın çok soğuk geçmediği şehirlerde, yada bahar mevsimlerinde tüm ülkemizde polis memur ve amir personel tarafından giyilen ve giyimi kabul görmüş ürünlerdir. Fakat polar, polis malzemeleri ana giyim unsurlarından olmayıp giyimi artık gelenek kabul edilen ürünlerdendir. Yönemelikte polis poları şeklinde bir ürün yoktur.

 

Polis Kıyafetleri Üretimi

 

Polissepeti tüm polis kıyafetleri imalatında öncelikle mevzuata uygunluğuna ve Emniyet teşkilatı genelinde idare tarafından kabul görüp görmemesine bakar. Sonuç olarak bu tarz kanuni uyum konusunda ürettiği polis malzemeleri hususunda kendini sorumlu sayar. Kesinlikle hem kaliteden hemde orijinallikten ödün vermez. Kendi üretmediğimiz ürünler içinde yine giyinecek resmi personele giyimi konusunda sıkıntı yaratacak herhangi bir ürünü paylaşmaz. Fakat ne kadar büyük bir imalat bandınız olsa da her ürünü kendiniz üretmek oldukça zordur ve takipçilerimizi farklı trend ürünlerden mahrum etmektir.

 

Biz de konuyu bir alışverişten ziyade bu yönüyle değerlendiriyoruz ve sizlere kendi üretimimiz olmayan ürünleri, ürünlerinin arkasında duran bir çok yerli ve yabancı markanın ürününü de bu sayfada paylaşacağız. Bu sayfada paylaştığımız bazı markalar ;

 

Evolite, Combat Taktikal, Special, Taktikalp, North Mountain, Wolf Holster, Tugan Taktikal bunlardan başlıcalarıdır.

 

Polis Lacivert Resmi Montu;

Polis Mont ve Polarları Polis Malzemeleri

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR