Menu
Your Cart

Bacak Kılıfları

Bacak bölgesinde son derece kullanışlı olan tabanca bacak kılıfları firmamızdan en çok talep edilen kılıf çeşitlerinden birisi olma özelliğindedir. Polis Sepeti zengin model seçenekleri sunuyor olmasından dolayı bacak kılıfları canik modelleri için de dahil olmak üzere bacak kılıfı sarsılmaz gibi diğer modeller ile tam uyumlu kılıfları da bulabilirsiniz. Bacak kılıfları bıçak için de uygun ekipmanlar olma özelliğindedir. Bacak kılıfı canik tp9 modeli de kategori dahilinde en çok satın alınan modeller arasında olmakla beraber, sizlere genel olarak bacak kılıfları fiyatları olarak da uygun fiyatları sunmaktayız. Orjinal olarak satışa sunduğumuz ürünlerimizi, web sitemiz üzerinden kolay, güvenli ve hızlı bir şekilde satın alabilirsiniz.

Marka: Wolf Holster Model: OZLHRKTAHTPTBCKKLF
Ahtapot Yeni Kamuflaj Özel Harekat Bacak KılıfıAhtopat bacak kılfımız yeni özel harekat kamuflajı ile birebir aynı kumaş ve desende yapılmıştır, bundan dolayı polis özel harekat üniforması üzerinde uyumsuz durmaz. Polis özel harekat silah bacak kılıfı silah kılıfının yanı sıra iki adet şarj..
50,00 TL
Vergiler Hariç:42,37 TL
Marka: Wolf Holster Model: EFJPQRTY
Ahtapot Kamuflaj Silah Bacak Kılıfı Taktik bacak kılıfı imperteks kumaştan üretilmiştir. Çift şarjörlü silah bacak kılıfı iki adet şarjör taşıma imkanı sunar. Cırtlı silah kılıfı sağlamdır uzun ömürlü kullanım Sunar. Kamuflaj silah bacak kılıfı 9x19 mm Fişek atan orta boyutlu tüm tabanc..
50,00 TL
Vergiler Hariç:42,37 TL
Marka: Wolf Holster Model: ACDEGKY5
Ahtapot Haki Silah Bacak KılıfTaktik bacak silah kılıfı imperteks kumaştan üretilmiştir. haki taktik bacak kılıfı İki Adet Şarjör Taşıma İmkanı Sunar. Cırtlı haki bacak kılıfı sağlamdır Uzun Ömürlü Kullanım Sunar. 9x19 mm Mermi atan orta boyurlu tüm tabancalara için uygun kalıba sahipti..
50,00 TL
Vergiler Hariç:42,37 TL
Ahtapot Bacak Kılıfı (Siyah) Ahtapot Bacak Kılıfı (Siyah)
Çok Satan
Marka: Wolf Holster Model: AHTPTBCK
Ahtapot Bacak Kılıfı (Siyah)Taktik iki şarjörlü bacak kılıfı imperteks kumaştan üretilmiştir. Çift şarjörlü bacak kılıfı olarak da bilinen ahtapot siyah bacak kılıfı iki adet şarjör taşıma imkanı sunar. Silah kılıfı imalatında kullanılan kaliteli  imperteks ile imal edilen  taktik kumaş b..
50,00 TL
Vergiler Hariç:42,37 TL
Marka: Wolf Holster Model: SOL-AHTPT
Ahtapot Bacak Kılıfı Siyah Sol ElSilah bacak kılıfı, orta ebat tabancaların tamamı için uygundur. Sol el silah kılıfı olarak kullanılır silah sol bacakta kalacak şekilde kullanıma uygundur. İmperteks silah bacak kılıfı olarak kaliteli kumaştan üretilir, uzun ömürlüdür. Çift şarjör alabi..
50,00 TL
Vergiler Hariç:42,37 TL
Marka: Wolf Holster Model: AHTPTJNDRM
Ahtapot Bacak Kılıfı Yeni Jandarma KamuflajJandarma kamuflaj çift şarjörlü bacak kılıfı Jandarma personelinin yeni üniforması ile uyumlu olması için birebir jandarma kamuflaj renginde kaliteli imperteks kumaştan üretildi polissepeti tarafından özel tasarlanan ahtapot jandarma kamuflaj bacak..
50,00 TL
Vergiler Hariç:42,37 TL
Marka: Akar Model: AKARBELBCK-COL
Akar Polimer Canik 55 TP9 Alçak Taşıma Bel Bacak Kılıfı - Çöl Rengi %100 Yerli üretim polimer alçak taşıma canik 55 tp9  kilitli silah kılıfı özel alaşım, sağlam ve esnek polimer ham maddeden  enjeksiyon baskı sistemi ile imal edilmiştir. Akar alçak taşıma bel aparatlı kılıfı sayesinde  silah kullan..
80,00 TL
Vergiler Hariç:67,80 TL
Marka: Akar Model: AKARBELBCK-SYH
Akar Polimer Canik 55 TP9 Alçak Taşıma Bel Bacak Kılıfı - Siyah%100 Yerli üretim polimer alçak taşıma canik 55 tp9  kilitli silah kılıfı özel alaşım, sağlam ve esnek polimer ham maddeden  enjeksiyon baskı sistemi ile imal edilmiştir. Akar alçak taşıma bel aparatlı kılıfı sayesinde  silah kullanıcısı..
80,00 TL
Vergiler Hariç:67,80 TL
Marka: Akar Model: AKARBELBCK-GLOCK
Akar Polimer Glock Alçak Taşıma Bel Bacak Kılıfı - SiyahYalnız sağ el olarak kullanılmaktadır.....
80,00 TL
Vergiler Hariç:67,80 TL
Marka: Wolf Holster Model: TP9SFSASYHBCK
Canik 55 TP9 Siyah Polimer Bacak KılıfıCanik 55 SF silah bacak kılıfı ortopedik polimer platform üzerine canik 55 TP9 SF ve canik 55 TP9 SA silah modellerine uyumlu  unicorn yerli üretim tabanca kılıfı monte edilerek meydana getirilmiş bir kılıftır. Canik 55 TP9 SF  silah bacak kılıfı yarım sil..
150,00 TL
Vergiler Hariç:127,12 TL
Marka: Wolf Holster Model: TP9DSRTBCK
Canik 55 TP9 Çöl Rengi Bacak KılıfıÇöl Rengi Canik 55 TP9 SF bacak silah kılıfı, çöl rengi özel silah kılıfı bacak aparatı üzerine, canik 55 TP9 SF silahına özel yapılan birerbir uyumlu çöl rengi canik 55 TP9 SF silah kılıfı monte edilerek oluşturulmuştur. Canik 55 TP9 SF desert silah bacak kıl..
155,00 TL
Vergiler Hariç:131,36 TL
Canik55 TP9 Serisi Akar Polimer Alçak Taşıma Taktik Kilitli Kılıf
Yeni
Marka: Akar Model: AKR-ALCK-TSİMA-TP9-LEVEL2
Akar Polimer Serisi Level2 Canik55 TP9 Serisi Alçak Taşıma Kilitli KılıfTamamen Özgün ve Yerli Tasarım.Özel alaşım, sağlam, esnek ve hafif polimer malzemeden üretilmiştir.Görev şartlarına uygun güçlü ve ergonomik tasarımı ile her şartta üstün verimlilik sağlar.Farklı taşıma pozisyonlarına uygun ayar..
120,00 TL
Vergiler Hariç:101,69 TL
Marka: Wolf Holster Model: CLRNGİAHTPT
Çöl Rengi Ahtapot Bacak Kılıfı Çöl sarısı bacak kılıfı, jandarma komando renklerine uyumu ile oldukça ilgi çekiyor. Kaliteli imperteks kumaştan üretilen silah bacak kılıfı uzun ömürlüdür. Çift şarjörlü bacak kılıfı olarak bilinen hardal renk bacak kılıfı üzerinde 2 adet şarjör kılıfı..
50,00 TL
Vergiler Hariç:42,37 TL
Marka: Wolf Holster Model: CRPTBCKLF
Çöl Rengi Polimer Tabanca Bacak Kılıfı-1Çöl rengi silah bacak kılıfı , bacağa uygun ergonomik polimer bacak aparatına polimer kilitli silah kılıfı monte edilerek oluşturulmuştur. Desert olarak da bilinen çöl rengi son dönemde askeri üniforma ve kamuflajlarda kullanılan bir renk tonu olduğundan,..
160,00 TL
Vergiler Hariç:135,59 TL
Marka: Wolf Holster Model: SRSLMZBCKKLFACR
Çöl Rengi Polimer Tabanca Bacak Kılıfı-2Çöl rengi kilitli silah bacak kılıfı , kilitli çöl rengi tabanca kılıfının ortopedik çölrengi bacak aparatına monte edilmesiyle oluşturulmuştur. Çöl rengi plastik tabanca kılıfı bacağa uygun kavisli bacak aparatı ile bacağı kavrarken, sağlam kaydırmaz kol..
160,00 TL
Vergiler Hariç:135,59 TL
Marka: Unicorn Model: UNCRNSR9BCKKLF
Çöl Rengi Sarsılmaz Sar9 Polimer Bacak KılıfıSarsılmaz sar9 kilitli bacak kılıfı sar9 silah ölçüleri ile birebir uyumlu olup ergonomik bacak aparatına polimer sar9 silah kılıfının monte edilmesi ile bacak kılıfı olarak kullanıma uygun hale getirilir. Unicorn çöl rengi sarsılmaz sar9 bacak kılıf..
150,00 TL
Vergiler Hariç:127,12 TL
Marka: Wolf Holster Model: SRICFTSRJRLKMS
Fırtına Taktik Bacak Kılıfı Çöl RengiÇöl rengi fırtına silah bacak kılıfı kolluk kuvvetlerinin yeni kamulajlarına uyum sağlaması için çöl rengi kumaştan imal edilmiştir.  Çöl rengi fırtına kumaş bacak kılıfı 9x19 mm fişek atan orta ebatlı tüm tabancalar için uyumludur.  Çift şarjörlüklü fırtın..
45,00 TL
Vergiler Hariç:38,14 TL
Marka: Wolf Holster Model: FRTNSİYH
Fırtına Taktik Bacak Kılıfı SiyahSiyah renk silah bacak kılıfı kaliteli uzun ömürlü imperteks  kumaştan polissepetine özel olarak üretildi Uzun kullanım testlerinde rahatlığı ile hep ön planda olan Fırtına siyah bacak kılıfı bacak kısmından cırtı sayesinde ayarlanabildiği gibi üstten palask..
45,00 TL
Vergiler Hariç:38,14 TL
Marka: Wolf Holster Model: FRTNBCKJNDRM
Fırtına Taktik Bacak Kılıfı Yeni Jandarma Kamuflaj2018 yılında yenilenen jandarma üniformalarına uygun olması için jandarma kamuflaj renginde ve kaliteli imperteks kumaştan imal edilen jandarma kamuflaj bacak kılıfı polissepeti garantisi ile siz değerli takipçilerimizin kullanımına sunuldu. Fır..
45,00 TL
Vergiler Hariç:38,14 TL
Marka: Wolf Holster Model: FRTNPOH
Fırtına Taktik Bacak Kılıfı Yeni Polis Özel Harekat KamuflajYeni polis özel harekat kamuflaj renginden ve kaliteli imperteks kumaşından üretilen Fırtına taktik bacak kılıfı sonderece dayanıklıdır. 9 x 19 mm çapında fişek kullanan orta ebat tüm tabancalar için uygun olan fırtına çift şarjörlü ba..
45,00 TL
Vergiler Hariç:38,14 TL
Gösterilen: 1 ile 20 arası, toplam: 108 (6 Sayfa)
Whatsapp Sipariş X Whatsapp ile sipariş verebilirsiniz

TIKLA