Polimer Alçak Taşıma Aparatı Siyah (CMFRT-TAC-ALCKTSM-APRT-SYH)

5,00
Fiyat : 219,00 ₺(KDV Dahil)
en-cok-satan-200x65 1500-tl-uzeri-ücretsiz-400x75px

 silah bacak aparatı

 

Yerli, Lisanslı ve Tescilli Ürün.

 

alçak taşıma bacak aparatı

BU ÜRÜNÜN DİĞER ALTERNATİFLERİ
Polimer Alçak Taşıma Aparatı Çöl Rengi Polimer Alçak Taşıma Aparatı Beyaz

Alçak Taşıma Bacak Kılıfı Aparatı Siyah

 

  • Alçak taşıma aparatı tamamen yerli tasarım kendi özgün fikirlerimiz doğrultusunda üretilmiştir. Dünyada bu güne kadar imal edilen tüm alternatifler görülmüş, incelenmiş ve üzerlerindeki eksiklikler tespit edilerek bu modelde komple hatasız olarak dizayn edilmiştir. Bu yüzden ortaya kusursuz bir bacak kılıfı aparatı çıktı ve polis sepeti lisansı ile satışa sunuldu.

 

  • Tabanca bacak kılıfı aparatı 1. kalite polimer hammadde ile üretilmektedir. Polimer malzeme ürünün sağlam ve dayanıklı olmasının yanı sıra ürüne esneklik katar ve olası kırılmaların önüne geçer.

 

  • 270 derece hareketli dönebilen bir alçak taşıma platformudur. Bu özellik sayesinde comfort-tac hareketli bacak aparatı olarak bilinir. Otururken, kalkarken, yürürken ve koşarken kısacası günlük tüm hareketlerimize uyum sağlamaktadır. Ayrıca araç ve motorda oturma pozisyonunuza göre bacağınızla senkronize şekilde hareket eder.

 

  • Alçak taşıma aparatını bacağınıza sabitlemek için klipsli tokalı ayar yapılabilen bacak kolonu bulunmaktadır. Bu sayede bacağınızın kalınlığına göre ayarlayabilirsiniz.

 

  • Vücudun ağırlık merkezine göre dizayn edildiği için tabanca ağırlığının minimum seviyede hissedilmesini sağlar. Bu da olası bel ağrılarının ve hastalıklarının önüne geçer.

 

  • 3 farklı seviyede taktik kılıfınızı monte edebilirsiniz. Bu sayede tabancaınızı hangi seviyede rahat çekiyorsanız o bölgeye monte ederek daha rahat çekim ve atış yapma olasılığınız bulunur.

 

  • Alçak taşıma kılıfı, görev ve taktik atışlarda size ekstra konfor sağlamaktadır. Her an tabancaınızın elinizin altında olmasına imkan sağlar.

 

  • Bacak kılıfı aparatı Tüm palaskalar, taktik kemerler ve deri kemerler ile uyumludur.

 

  • Toma, Acar, Unicorn, To-Gun Holster marka taktik kılıflar ile birebir uyumludur. Ayrıca Sarsılmaz marka tabancaların kutusundan çıkan orijinal taktik kılıflar ile de uyumludur.

 

  • Bu markalara ait taktik kilitli tabanca kılıfınız varsa sadece Comfort-Tac hareketli alçak taşıma aparatını satın almanız yeterlidir.

 

 

 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR