Menu
Your Cart

TAKTİK GİYİM

Taktik giyim bölümümüzde; Görevleri esnasında çevik ve hızlı hareket etmesi, teçhizat ve aksesuarlarını taşıyabilmesi gereken vıp koruma personellerinin, görevlerini sivil ifa etmesi gereken polis ve askerlerin, dağcılık ve kamp severlerin kullanabilecekleri, zorlu arazi koşullarında ve iklim şartlarında  giyilmesi için bir çok özelliği bünyesinde barındıran, kir itici, su itici, nefes alan, terletmeyen, rengi atmayan, rahat hareket kabiliyeti sunan, taktik tişört, taktik gömlek, taktik pantolon, taktik polar, taktik mont gibi kıyafetleri polis sepeti farkı ile temin ediyoruz.

5.11 Model Outdoor Taktik Pantolon Bej-V1 5.11 Model Outdoor Taktik Pantolon Bej-V1
Çok Satan Ücretsiz Kargo
Marka: Tacticle Model: 5.11-PNTLN-BJ-V1
5.11 Model Outdoor Taktik Pantolon Bej-V1Parçalı dikimi sayesinde maksimum rahatlık sağlayan taktikal pantolonu ile siz değerli kullanıcılarımızın beğenisine sunuyoruz.Daha önceki tüm ürünlerimizde olduğu gibi; sahada profesyonel personel tarafından kullanılmadan ve tam not almadan hiçbir ürünü satı..
229,00 TL
Vergiler Hariç:212,04 TL
5.11 Model Outdoor Taktik Pantolon Haki-V1 5.11 Model Outdoor Taktik Pantolon Haki-V1
Ücretsiz Kargo
Marka: Tacticle Model: 5.11-PNTLN-HKİ-V1
5.11 Model Outdoor Taktik Pantolon Haki-V1Taktikal pantolon %65 polyester %35 pamuktan üretilmiş ve parçalı dikimi sayesinde maksimum rahatlık sağlayan taktikal pantolonu ile siz değerli kullanıcılarımızın beğenisine sunuyoruz.Daha önceki tüm ürünlerimizde olduğu gibi; sahada profesyo..
229,00 TL
Vergiler Hariç:212,04 TL
5.11 Model Outdoor Taktik Pantolon Siyah-V1 5.11 Model Outdoor Taktik Pantolon Siyah-V1
Çok Satan Ücretsiz Kargo
Marka: Tacticle Model: 5.11-PNTLN-SYH-V1
5.11 Model Outdoor Taktik Pantolon Siyah-V1Parçalı dikimi sayesinde maksimum rahatlık sağlayan taktikal pantolonu ile siz değerli kullanıcılarımızın beğenisine sunuyoruz.Daha önceki tüm ürünlerimizde olduğu gibi; sahada profesyonel personel tarafından kullanılmadan ve tam not almadan ..
229,00 TL
Vergiler Hariç:212,04 TL
5.11 Modeli Outdoor Taktik Pantolon Bej-V2 5.11 Modeli Outdoor Taktik Pantolon Bej-V2
Ücretsiz Kargo
Marka: Tacticle Model: 5.11-PNTLN-BEJ-V2
5.11 Modeli Outdoor Taktik Pantolon Bej-V25.11 Model pantolonun kumaş içeriği %65 polyester, %35 pamuk oranında ripstop dokumadır.Outdoor  pantolonda destekli çift dikiş diz yapısı, çoklu cep yapısı ile outdoor olarak kullanılabilecek mükemmel bir pantolondur.Taktikal pantolon irili ufaklı çokl..
229,00 TL
Vergiler Hariç:212,04 TL
5.11 Modeli Outdoor Taktik Pantolon Haki-V2 5.11 Modeli Outdoor Taktik Pantolon Haki-V2
Ücretsiz Kargo
Marka: Tacticle Model: 5.11-PNTLN-HKİ-V2
5.11 Modeli Outdoor Taktik Pantolon Haki-V2 5.11 model haki outdoor pantalon %65 polyester, %35 pamuk karışımı ripstop dokuma sağlam ve dayanıklı kumaştan imal edilmiştir.Haki taktikal 5.11 modeli pantolonda su itici ve kir tutmama özelliği sağlayan apre mevcuttur.Outdoor pantolonumuzda bulunan..
229,00 TL
Vergiler Hariç:212,04 TL
Antrasit Gri Outdoor Taktik Gömlek Antrasit Gri Outdoor Taktik Gömlek
Ücretsiz Kargo
Marka: Ervo Tactical Model: ANTGRİ-GMLK-ERV
Antrasit Gri Outdoor Taktik GömlekAntrasit gri outdoor taktik gömlek kumaş özelliği olarak % 67 polyester , % 32 pamuk , % 1 pu ( poliüretan) malzemeden üretilmiştir.Gömleğimizin içerisinde bulunan polyester maddesi sağlam,  esnek ve  hafif bir maddedir. Kış ve outdoor ürünlerde tercih edi..
239,00 TL
Vergiler Hariç:221,30 TL
Antrasit Outdoor Taktik Pantolon Antrasit Outdoor Taktik Pantolon
Yeni Ücretsiz Kargo
Marka: Ervo Tactical Model: ANTRASIT-ACTIVE-PNTLN-ERV
Antrasit Outdoor Taktik PantolonAntrasit outdoor taktik pantolon gündelik hayatta rahat giyim severlerin yanı sıra doğa  ve kamp severler başta olmak üzere , rahat ve hızlı hareket etmesi gereken vip koruma hizmeti sunan personeller tarafından tercih edilmektedir.Antrasit taktik pantolonumuzun ..
339,00 TL
Vergiler Hariç:313,89 TL
Bej Outdoor Taktik Pantolon Bej Outdoor Taktik Pantolon
Ücretsiz Kargo
Marka: Ervo Tactical Model: BEJ-ACTIVE-PNTLN-ERV
Bej Outdoor Taktik PantolonBej outdoor taktik pantolon gündelik hayatta rahat giyim severlerin yanı sıra doğa  ve kamp severler başta olmak üzere , rahat ve hızlı hareket etmesi gereken vip koruma hizmeti sunan personeller tarafından tercih edilmektedir.Bej taktik pantolonumuzun kumaş karışımı ..
339,00 TL
Vergiler Hariç:313,89 TL
Bej Outdoor Taktik Pantolon - Ervo Taktikal Bej Outdoor Taktik Pantolon - Ervo Taktikal
Ücretsiz Kargo
Model: ERVBEJPNTLN
Bej Outdoor Taktik Pantolon - Ervo Taktikal..
249,00 TL
Vergiler Hariç:230,56 TL
Bej Taktikal Çanta Cordura Kumaş 65L Bej Taktikal Çanta Cordura Kumaş 65L
Ücretsiz Kargo
Marka: Wolf Holster Model: BEJCRD-65L
Bej Taktikal Çanta Cordura Kumaş 65LArazide ve doğal ortamlarda var olan zorlu şartlara oldukça dayanıklıdır.65L kapasiteye sahiptir.Konforlu bir kullanım sunar.Ürünün üzerindeki tüm ekler her türlü taktikal görevlerde kullanılacak şekilde üretilmiştir.Kamp için kullanımı uygundur.Yıkanabilir, uzun ..
269,00 TL
Vergiler Hariç:249,07 TL
Marka: Dynamo Model: DYN-BSC-BYZ
Beyaz Basic Tişört - ErkekBasic bisiklet yaka tişört, rahat ve hafif yapısı ile günlük giyim ve gömlek altı giyim için ideal bir tişörttür.Erkek beyaz basic tişört %92 pamuk ve %8 elestan kumaş yapısı ile tende hassasiyet oluşturmaz ve gayet sağlıklıdır.Fotoğraftaki manken 1.83 cm boyunda ve 87 kg o..
40,00 TL
Vergiler Hariç:37,04 TL
Blackhawk  Palaska Siyah Blackhawk  Palaska Siyah
Çok Satan
Marka: Wolf Holster Model: BLCKHWKPLSK-SYH
Blackhawk  Palaska SiyahBlackhawk siyah palaska kaliteli nylon malzemeden örme yöntemi ile üretilir ve ithal olarak yurtdışından getirilmektedir. Blackhawk örme palaska çöl rengi ve haki yeşil olarak diğer ürünlerde de üniformanıza göre polissepeti aracılığı ile temin edebilirsini..
60,00 TL
Vergiler Hariç:55,56 TL
Marka: Wolf Holster Model: BLCKHWKPLSK-YSL
Blackhawk  Palaska YeşilAskeri stilde operasyon kemeri olarak bilinen blackhawk palaska kullanıcının bel ölçülerine göre ayarlanabilir ve içten cırtla sabitlemeli bir yapıya sabittirç Blackhawk yeşil palaska nylon hammaddeden kaliteli örme yöntemi ile üretilmiştir ve sağlamlık, dayanıklılık..
60,00 TL
Vergiler Hariç:55,56 TL
Blackhawk  Palaska-Kahve Blackhawk  Palaska-Kahve
Çok Satan
Marka: Wolf Holster Model: BLCKHWKPLSK-KHV
Blackhawk  Palaska-Çöl RengiAskeri palaska olarak ta bilinen blackhawk çöl rengi palaska nylon denilen kaliteli ve dayanıklı hammaddeden örme metodu ile üreetilmiş olur polissepeti garantisinde olan bir üründür. Blachawk kahverengi palaska fotoğraftaki renk tonunun birebir aynısıdır, ç..
60,00 TL
Vergiler Hariç:55,56 TL
Marka: Dynamo Model: DYN-BSC-BRDO
Bordo Basic Tişört - ErkekBordo basic erkek tişört, yazın günlük sade giyim veya gömlek altı giyim için şık ve rahat bir tasarıma sahiptir.     Basic bisiklet yaka erkek tişörtü %92 pamuk ve %8 elestan karışımı kumaştan imal edilmiştir ve ten hassasiyeti oluşturmaz.Slim fit kesimdir. ..
30,00 TL
Vergiler Hariç:27,78 TL
Camel Outdoor Taktik Gömlek Camel Outdoor Taktik Gömlek
Stokta yok
Marka: Ervo Tactical Model: CML-GMLK-ERV
Camel Outdoor Taktik GömlekCamel Outdoor Taktik gömlek kumaşı %67 polyester, %32 pamuk ve %1 pu (poliüretan) 'den üretilmiştir.Kumaş çapraz dokuma yöntemiyle dokunan ripstop kumaştan üretilmiştir. Ripstop kelime manası yırtılmaz demektir. Doğa koşullarına dayanıklı ve sağlam bir malzemedir. Su itici..
239,00 TL
Vergiler Hariç:221,30 TL
Camel Outdoor Taktik Pantolon Camel Outdoor Taktik Pantolon
Ücretsiz Kargo
Marka: Ervo Tactical Model: CML-ACTIVE-PNTLN-ERV
Camel Outdoor Taktik PantolonCamel outdoor taktik pantolon   kumaşı %50 polyester ve %50 pamuk malzemesinden üretilmiştir.Pantolonumuz ripstop çapraz dokuma sayesinde esnek ve dayanıklı kumaştan üretilmiştir. Bu kumaşın en önemli özelliği su iticilik, kir tutmama , kolay kuruma , kolay ütü..
339,00 TL
Vergiler Hariç:313,89 TL
Marka: Wolf Holster Model: DRGONTKALİ-KMR-SRİ
Çelik Tokalı Taktik Kemer BejYeni manyetik toka tasarımı ile hızlı açılan, sağlam kapanan  dragon tokalı bej- çöl rengi taktik kemer.Yüksek mukavvemetli naylon fiber dar dokuma kolon ve dragon toka ile işlevslelliği yüksek bir kemerdir.Doğa sporcuları, taktikal giyim severler, günlük pantolonla..
94,00 TL
Vergiler Hariç:87,04 TL
Marka: Wolf Holster Model: DRGONTKALİ-KMR-HKİ
Çelik Tokalı Taktik Kemer HakiYeni manyetik toka tasarımı ile hızlı açılan, sağlam kapanan  dragon tokalı haki renk taktik kemer.Yüksek mukavvemetli naylon fiber dar dokuma kolon ve dragon toka ile işlevslelliği yüksek bir kemerdir.Doğa sporcuları, taktikal giyim severler, günlük pantolonlar, k..
94,00 TL
Vergiler Hariç:87,04 TL
Marka: VAV Tactical Model: DRGONTKALİ-KMR-SYH
Çelik Tokalı Taktik Kemer SiyahYeni manyetik toka tasarımı ile hızlı açılan, sağlam kapanan dragon tokalı siyah taktik kemer.Yüksek mukavvemetli naylon fiber dar dokuma kolon ve dragon toka ile işlevslelliği yüksek bir kemerdir.Doğa sporcuları, taktikal giyim severler, günlük pantolonlar, kot pantol..
94,00 TL
Vergiler Hariç:87,04 TL
Gösterilen: 1 ile 20 arası, toplam: 153 (8 Sayfa)
Whatsapp Sipariş X Whatsapp ile sipariş verebilirsiniz

TIKLA