Menu
Your Cart

Hediyelik Tişörtler

Marka: Wolf Holster Model: KOD-8491230657
Halk Özel Harekat FormasıHava Alan,Isıyı Dengeleyen, Nefes Alan Forma Kumaşından Üretilmiştir.Ter Tutmayan Kumaş Özelliği İle Teri Emer.Yıkanmaya Dayanıklı Baskı Özelliği İle Baskısı Çıkmaz.Kalite Standartlarının Üstünde 1. Sınıf Üründür...
45,00 TL
Vergiler Hariç:41,67 TL
Marka: Tacticle Model: PYD-CMBT-UZNKOL
Piyade Kamuflaj Combat Tişört..
90,00 TL
Vergiler Hariç:83,33 TL
Marka: Tacticle Model: FLS-FT10105
Taktikal Termal Tişört BejTaktikal termal tişört, likralı ve kaliteli microfiber kumaş ile üretilmektedir.Nefes alabilen yapısı sayesinde terlemenin önüne geçer.Vücut ısısını sabit seviye tutar.Taktikal tişört, vücudunuza tam oturur ve hareket kabiliyetinizi asla kısıtlamaz.Microfiber tişörtün her i..
55,00 TL
Vergiler Hariç:50,93 TL
Marka: Tacticle Model: FLS-FT10103
Taktikal Termal Tişört Uzun Kollu BejTaktikal termal tişört, likralı mikrofiber kumaştan üretilmektedir.Nefes alabilen yapısı sayesinde, vücut ısısını sabit seviyede tutar ve terlemenin önüne geçmiş olur.Vücudunuzu tam uyum sağlar ve olası hareket kabiliyetinize engel olmaz.Taktik tişörtün iki kolun..
69,00 TL
Vergiler Hariç:63,89 TL
Marka: Tacticle Model: FLS-FT10102
Termal Tişört Uzun Kollu HakiUzun kollu termal tişört, birinci kalite mikrofiber kumaştan üretilmiştir.Askeri tişört oldukça esnek ve rahat bir yapıya sahiptir.Nefes alma özelliği sayesinde vücuttaki ısıyı sabit bir seviyede tutar.Vücudunuzu tam sarar ve hareket kabiliyetinizi asla sınırlamaz.Mikrof..
49,00 TL
Vergiler Hariç:45,37 TL
Marka: Wolf Holster Model: formaturk
Türk FormasıForma üzerindeki baskıda Oğuz kağanın altın yayı ve üç oku, Atatürk'ün Büyük taarruz sabahı kocatepedeki silüeti, Göktürkçe TÜRK yazısı ve Türklüğün simgesi KURT bulunmaktadır. Türk forması hava alabilen ısıyı dengeleyen ve terletmeyen forma kumaşından üretilmiştir. Türklük öz..
35,00 TL
Vergiler Hariç:32,41 TL
Gösterilen: 1 ile 6 arası, toplam: 6 (1 Sayfa)
Whatsapp Sipariş X Whatsapp ile sipariş verebilirsiniz

TIKLA