Menu
Your Cart

Stoeger Silah Kılıfları

ABD merkezli silah markası olan Stoeger’in pek çok modeli piyasada bulunmakta olup, her bir model için özel olarak geliştirilen kaliteli Stoeger silah kılıfları sayesinde silahınızı koruyabilir ve gerektiği zamanda etkin bir şekilde kullanabilirsiniz. Stoeger tabanca kılıfları modelleri arasında en çok talep edilen bir diğer model ise stoeger cougar kılıfları olmaktadır. Sizlere cougar serisinde olduğu gibi; stoeger m3000 silah kılıfı, m3500 kılıfı gibi m serisi modelleri de sunmaktayız. Bu bağlamda siz de sahip olduğunuz model doğrultusunda Polis Sepeti olarak sizlere kategori dahilinde satışa sunduğumuz modeller arasında en uygun olanını bulabilir ve avantajlı fiyat sayesinde satına alma işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Anka Korse Silah Kılıfı Anka Korse Silah Kılıfı
Çok Satan
Marka: Wolf Holster Model: ANKA-KRS-SYH
Anka Korse Silah KılıfıTaktikalp markası ile uzun süredir siz değerli silah kullanıcılarının ihtiyaçlarına yönelik profesyonel taktik ürünler üretmekteyiz ve sahada kullanan gerçek kullanıcılar tarafından bu ürünler defalarca test edilmekte ve başarılı sonuçlar ortaya  çıkarmakta... Son ola..
80,00 TL
Vergiler Hariç:67,80 TL
Marka: Kuyucular Deri Model: deristtam
Deri Silah Kılıfı Seti Tam KelebekBirinci sınıf malzemeden,Kuyucu deri işçiliği ile imal edilmiş yepyeni ürünümüzü polissepeti garantisi ve güvencesi ile sizlere sunmaktayız. siyah deri silah kılıfı seti ve kahverengi deri silah kılıfı seti olarak 2 farklı seçenekle bu ürünümüzü alabilirsiniz. ..
95,00 TL
Vergiler Hariç:80,51 TL
Marka: Kuyucular Deri Model: deristyrm
Deri Silah Kılıfı Seti Yarım KelebekYarım kelebek deri silah kılıfı seti birinci sınıf derilerden el emeği ile siz değerli polissepeti takipçileri için kuyucu deri kalitesinde üretildi. Silah kılıfı setimizin içeriği 1 adet yarım kelebek denilen açık deri silah kılıfı, 1 adet tekli deri şarjör ..
90,00 TL
Vergiler Hariç:76,27 TL
DİK DERİ KOLTUK ALTI KILIFI ÇİFT ŞARJÖRLÜKLÜ TABA - UNİVERSAL DİK DERİ KOLTUK ALTI KILIFI ÇİFT ŞARJÖRLÜKLÜ TABA - UNİVERSAL
Ücretsiz Kargo
Marka: Kuyucular Deri Model: KYCKLTKLTIDKSRJRLKLU
DİK DERİ KOLTUK ALTI KILIFI ÇİFT ŞARJÖRLÜKLÜ TABA - UNİVERSALDik deri koltukaltı silah kılıfı sığır derisinden üretilmiş olup, kaliteli deri işçiliği ile deride asla yıpranma ve renk solması gibi şikayetler yaşanmaz. Kullanıcıya uzun ömürlü bir kullanım sunar.Kahverengi Deri koltukaltı tabanca kılıf..
170,00 TL
Vergiler Hariç:144,07 TL
Marka: Kuyucular Deri Model: DİKSDEKYCKLTK
Dik koltuk altı tabanca kılıfımız orta ve büyük ebatlı veya 2 inç , 4 inç toplu tabancalar dahil, tüm tabancalar için uygun üniversal bir modeldir.1. Sınıf %100 deriden el işçiliği İle imal edilmiştir...
130,00 TL
Vergiler Hariç:110,17 TL
DİK DESENLİ DERİ KOLTUK ALTI KILIFI ÇİFT ŞARJÖRLÜKLÜ TABA - UNİVERSAL DİK DESENLİ DERİ KOLTUK ALTI KILIFI ÇİFT ŞARJÖRLÜKLÜ TABA - UNİVERSAL
Ücretsiz Kargo
Marka: Kuyucular Deri Model: DİKSDEKYCKLTKSTJRLU
DİK DESENLİ DERİ KOLTUK ALTI KILIFI ÇİFT ŞARJÖRLÜKLÜ TABA - UNİVERSALDik açılı deri silah koltuk altı kılıf 1. sınıf %100 deriden imal edilmiş olup tüm tabancalara uyumlu universal bir silah kılıfıdır. Dik desenli taba koltuk altı kılıfının bir tarafında silah kılıfı ve diğer tarafında çift şarjörlü..
180,00 TL
Vergiler Hariç:152,54 TL
Marka: Kuyucular Deri Model: DKDSNLİKYCKLTKLT
DİK DESENLİ DERİ KOLTUK ALTI KILIFI TABA - UNİVERSALDik desenli koltuk altı tabanca kılıfı tüm orta ebatlı silahlara uyumlu universal bir modeldir. %100 1. sınıf deriden imal edilen taba dik deri koltuk altı kılıfta silahı tetik korkuluğundan kavraması için deri içerisinde gizlenmiş çelik maşa bulun..
140,00 TL
Vergiler Hariç:118,64 TL
Marka: Wolf Holster Model: SRICFTSRJRLKMS
Fırtına Taktik Bacak Kılıfı Çöl RengiÇöl rengi fırtına silah bacak kılıfı kolluk kuvvetlerinin yeni kamulajlarına uyum sağlaması için çöl rengi kumaştan imal edilmiştir.  Çöl rengi fırtına kumaş bacak kılıfı 9x19 mm fişek atan orta ebatlı tüm tabancalar için uyumludur.  Çift şarjörlüklü fırtın..
45,00 TL
Vergiler Hariç:38,14 TL
Fobus Bacak Aparatı  V-2
Ücretsiz Kargo
Marka: Fobus Model: EX-ND2
Fobus Bacak Aparatı 2. Versiyon Kaliteli imperteks kumaştan imal edilen Fobus bacak aparatı bacağı sıkıca kavrar ve öne arkaya kaymaları engeller.  Taktik kullanım için dizayn edilmiş olup silahı rahat çekmeye imkan sağlar. Koşarken yürürken ve diğer tüm taktik atış pozisyonlarında vücut ..
248,00 TL
Vergiler Hariç:210,17 TL
Fobus Stoeger Cougar 8000 FT Tabanca Kılıfı
Ücretsiz Kargo
Marka: Fobus Model: BRS
Fobus Stoeger Cougar 8000 FT Tabanca KılıfıFobus'un bu kılıfı  stoeger cougar 8000 FT, 8000 F, 8000 FL, 8040 F, 8045 FT model tabancalar için uygundur. Stoger cougar fobus kılıf silahı pasif tutuş (esnek sıkıştırmalı) mekanizması ile tetik korkuluğundan kavrar ve kullanıcısı takla atarken,..
248,00 TL
Vergiler Hariç:210,17 TL
Fobus Universal İç Kılıf
Çok Satan Ücretsiz Kargo
Marka: Fobus Model: IWBM
Fobus Universal İç KılıfFobus universal İç tabanca kılıfı orta ebatlı tüm tabancalar için uygundur. Vücudunuzla uyum sağlayacak şeklide tasarlanan fobus tabanca iç kılıfı gayet  rahat kullanım imkanı sunar. Bel Kısmında bulunan kavisli kısmıyla belinizi saran fobus iç silah kılıfı silahın..
248,00 TL
Vergiler Hariç:210,17 TL
İç Silah Kılıfı Seti İç Silah Kılıfı Seti
Çok Satan
Marka: Akar Model: İCKLFSTİ2
İç Silah Kılıfı Setiİç silah kılıfı setimizde tekli şarjörlük ve  çiftli şarjörlük seçeneği olup aynı zamanda sadece air silah kılıfı'nıda seceçeneklerden seçerek alabilirisiniz. Air silah kılıfı yumuşak fileli nefes alabilen kumaştan üretilmiş olup vücut terinin silaha ulaşmasını engeller,..
25,00 TL
Vergiler Hariç:21,19 TL
Marka: Wolf Holster Model: SRJKLKUBELKLF
İmperteks Şarjörlüklü Silah Kılıfıİmperteks şarjörlüklü silah kılıfı, birinci sınıf imperteks malzemeden üretilmektedir. Kılıfın yan kısımları deri ile güçlendirilmiş olup vida ile sabitlenmiştir.Şarjörlüklü kılıfın ön kısmında ise 1 adet yedek şarjörlük bölmesi mevcuttur ve cırtlı bölme olması sebe..
30,00 TL
Vergiler Hariç:25,42 TL
Korse Silah Kılıfı Korse Silah Kılıfı
Çok Satan
Marka: Akar Model: KRSSLHKLF
Korse Silah KılıfıKorse silah kılıfı bel rahatsızlığı yaşayan silah kullanıcılarının silahlarını rahat taşıyabilmeleri için tasarlanmış bir kılıftır. Korse tabanca kılıfı ayrıca spor yapanlara ve rahat bir şekilde silahını taşımak isteyen kişilere de hitap eden bir kılıftır. Korse silah k..
50,00 TL
Vergiler Hariç:46,30 TL
Marka: Wolf Holster Model: ALBTRSCLRNGİ
Pars Taktik Kılıf Bacak Aparatı Çöl RengiPars bacak aparatı ile tüm polimer​ taktik kılıfları bacak kılıfı olarak kullanabilme imkanı sunuyoruz, artık silah bacak kılıfını ve bel kılıfını ayrı ayrı almak zorunda değilsiniz! Çöl rengi pars taktik silah kılıfı bacak aparatı nedir ve nasıl kul..
70,00 TL
Vergiler Hariç:59,32 TL
Marka: Wolf Holster Model: ALBTRSSYH
Pars Taktik Kılıf Bacak Aparatı Siyah Polimer taktik silah kılıfı olan kolluk güçlerimizin, taktik kılıf bacak aparatı ile artık ayrıca silah bacak kılıfı almalarına gerek yok! Taktik Silah kılıfı bacak aparatı nedir ve ne amaçla kullanılır: Bacak aparatımız taktik silah kılıfı olarak tabir ett..
70,00 TL
Vergiler Hariç:59,32 TL
Marka: Kuyucular Deri Model: KYCPRDLİ
Perdeli Mini Kelebek Deri Silah Kılıfı KahverengiTüm orta ebatlı şarjörlü tabancalar için uygundur!..
45,00 TL
Vergiler Hariç:38,14 TL
PROFESYONEL DERİ KOLTUK ALTI SİLAH KILIFI TABA-UNİVERSAL PROFESYONEL DERİ KOLTUK ALTI SİLAH KILIFI TABA-UNİVERSAL
Ücretsiz Kargo
Marka: Kuyucular Deri Model: PRFSYNLKLTKLTİ
PROFESYONEL DERİ KOLTUK ALTI SİLAH KILIFI TABA-UNİVERSALProfesyonel koltuk altı tabanca kılıfı 1. sınıf %100 deriden imal edilmiş olup tüm tabancalar için uyumlu universal bir modeldir.Profesyonel koltuk altı kahevrengi kılıf hem dik açı ile hem yan açı ile kullanılabilmesinin yanı sıra askı kayışla..
170,00 TL
Vergiler Hariç:144,07 TL
Profesyonel Deri Koltukaltı Silah Kılıfı (Tüm Tabancalar İçin) Çift Şarjörlü Profesyonel Deri Koltukaltı Silah Kılıfı (Tüm Tabancalar İçin) Çift Şarjörlü
Ücretsiz Kargo
Marka: Kuyucular Deri Model: PROKLTRKALTIsrjrl
Profesyonel Deri Koltukaltı Silah Kılıfı (Tüm Tabancalar İçin) Çift ŞarjörlüSilahını belinde taşımak istemeyen ama her daim '' silahım yanımda olsun '' diyen silah kullanıcıları için, kullanımı rahat ve seri silah çekmeye müsait profesyonel koltulaltı silah kılıfı üzerinizde 3 farklı kullanım şe..
200,00 TL
Vergiler Hariç:169,49 TL
Marka: Kuyucular Deri Model: PROKLTKALTI
Profesyonel Deri Koltukaltı Silah Kılıfı (Tüm Tabancalar İçin) Şarjörsüz ..
160,00 TL
Vergiler Hariç:135,59 TL
Gösterilen: 1 ile 20 arası, toplam: 37 (2 Sayfa)
Whatsapp Sipariş X Whatsapp ile sipariş verebilirsiniz

TIKLA