Menu
Your Cart

Kumaş Kılıflar

Kumaş malzemeden geliştirilen kumaş silah kılıfları en önemli özelliği ise zararsız malzemeden geliştirilmiş olmalarıdır. Hem bel hem de vücudun farklı bölgelerine sabitlenebilen kumaş tabanca kılıfları modelleri kategori dahilinde bulabilirsiniz. Polis Sepeti farkı ile kumaş silah kılıfı fiyatları da oldukça uygun olmaktadır. Sahip olduğunuz modele göre kategori dahilinde bulabileceğiniz kılıfı kolay bir şekilde online satın alabilirsiniz. Orjinal silah kılıfları silahınızın yapısı ile tam uyumlu olduğundan dolayı, kullanım aşamasında herhangi bir sorun yaşamadan, uzun süreli de kullanabilirsiniz. Siz de kılıfınızı satın alın ve rahat bir şekilde kullanmanın rahatlığını yaşayın. Aynı zamanda kategori dahilinde diğer önemli savunma teçhizatlarını da bulabilir, uygun fiyat avantajı ile satın alma işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Marka: Wolf Holster Model: OZLHRKTAHTPTBCKKLF
Ahtapot Yeni Kamuflaj Özel Harekat Bacak KılıfıYeni özel harekat kamuflajı ahtapot silah bacak kılıfı özel harekat kamuflajı ile birebir aynı kumaş ve desende yapılmıştır, bundan dolayı polis özel harekat üniforması üzerinde uyumsuz durmaz.Polis özel harekat silah bacak kılıfı silah..
52,00 TL
Vergiler Hariç:48,15 TL
Marka: Wolf Holster Model: EFJPQRTY
Ahtapot Kamuflaj Silah Bacak Kılıfı Taktik bacak kılıfı imperteks kumaştan üretilmiştir. Çift şarjörlü silah bacak kılıfı iki adet şarjör taşıma imkanı sunar. Cırtlı silah kılıfı sağlamdır uzun ömürlü kullanım Sunar. Kamuflaj silah bacak kılıfı 9x19 mm Fişek atan orta boyutlu tüm tabanc..
55,00 TL
Vergiler Hariç:46,61 TL
Marka: Wolf Holster Model: ACDEGKY5
Ahtapot Haki Silah Bacak KılıfTaktik bacak silah kılıfı imperteks kumaştan üretilmiştir. haki taktik bacak kılıfı İki Adet Şarjör Taşıma İmkanı Sunar. Cırtlı haki bacak kılıfı sağlamdır Uzun Ömürlü Kullanım Sunar. 9x19 mm Mermi atan orta boyurlu tüm tabancalara için uygun kalıba sahipti..
55,00 TL
Vergiler Hariç:46,61 TL
Ahtapot Bacak Kılıfı (Siyah) Ahtapot Bacak Kılıfı (Siyah)
Çok Satan
Marka: Wolf Holster Model: AHTPTBCK
Ahtapot Bacak Kılıfı (Siyah)Taktik iki şarjörlü bacak kılıfı imperteks kumaştan üretilmiştir. Çift şarjörlü bacak kılıfı olarak da bilinen ahtapot siyah bacak kılıfı iki adet şarjör taşıma imkanı sunar. Silah kılıfı imalatında kullanılan kaliteli  imperteks ile imal edilen  taktik kumaş b..
55,00 TL
Vergiler Hariç:46,61 TL
Marka: Wolf Holster Model: AHTPTJNDRM
Ahtapot Bacak Kılıfı Yeni Jandarma KamuflajJandarma kamuflaj çift şarjörlü bacak kılıfı Jandarma personelinin yeni üniforması ile uyumlu olması için birebir jandarma kamuflaj renginde kaliteli imperteks kumaştan üretildi polissepeti tarafından özel tasarlanan ahtapot jandarma kamuflaj bacak..
55,00 TL
Vergiler Hariç:46,61 TL
Air Hava Alabilen Silah İç Kılıf Air Hava Alabilen Silah İç Kılıf
Çok Satan
Marka: Akar Model: AKR-AİR-İC-KLF
Air Hava Alabilen Silah İç KılıfHava alabilen kumaştan polissepetine özel olarak üretilen air silah iç kılıfı silahınızı terletmez ve pantolon içerisinde belinizde taşımak için kullanılır.Air kumaş tabanca iç kılıf yumuşak yapısı ile belinizde rahatsızlık vermeden silahınızı konforlu şekilde taşıman..
16,00 TL
Vergiler Hariç:13,56 TL
Amerikan Dik Koltuk Altı Silah Kılıfı Amerikan Dik Koltuk Altı Silah Kılıfı
Çok Satan
Marka: Wolf Holster Model: AMRKNKLTKLT
 Amerikan Dik Koltuk Altı Silah KılıfKoltukaltı silah kılıfımız egonomik tasarımı Sayesinde Silahınızı Rahat Taşımanızı Sağlar. Kumaş koltukaltı tabanca kılıfı ayarlanabilir Boyutu ve Kemere Bağlanbilir Olduğu için Vücudunuza Rahat Bir Şekilde Uyum Sağlar. Koltukaltı silah kılıfı gün ..
45,00 TL
Vergiler Hariç:38,14 TL
Anka Korse Silah Kılıfı Anka Korse Silah Kılıfı
Çok Satan -36 %
Marka: Wolf Holster Model: ANKA-KRS-SYH
Anka Korse Silah KılıfıTaktikalp markası ile uzun süredir siz değerli silah kullanıcılarının ihtiyaçlarına yönelik profesyonel taktik ürünler üretmekteyiz ve sahada kullanan gerçek kullanıcılar tarafından bu ürünler defalarca test edilmekte ve başarılı sonuçlar ortaya  çıkarmakta... So..
95,00 TL 149,00 TL
Vergiler Hariç:80,51 TL
Marka: Akar Model: AKAR-F92-TAM-SYH
Beretta F 92 Silah Kılıfı İmperteks Tam Kelebek Atkılıİmperteks kumaşlar kaliteli, sağam, dayanıklı kumaş türlerindendir ve uzun ömürlü kullanım imkanı sunar. Dış Silah kılıfı olarak palaska üzeri kullanımı uygun olduğu gibi her türden kemer için kullanımı da uygundur. Polis silah kılıfı,..
25,00 TL
Vergiler Hariç:21,19 TL
Marka: Akar Model: AKAR-F92-YRM-SYH
Beretta F 92 Silah Kılıfı İmperteks Yarım Kelebek Atkılıİmperteks kumaşlar kaliteli, sağam, dayanıklı kumaş türlerindendir ve uzun ömürlü kullanım imkanı sunar. Dış Silah kılıfı olarak palaska üzeri kullanımı uygun olduğu gibi her türden kemer için kullanımı da uygundur. Polis silah kılıf..
20,00 TL
Vergiler Hariç:16,95 TL
Marka: Akar Model: AKAR-F92-YRM-SYH
Beretta F 92 Silah Kılıfı İmperteks Yarım Kelebek Atkısızİmperteks kumaşlar kaliteli, sağam, dayanıklı kumaş türlerindendir ve uzun ömürlü kullanım imkanı sunar. Dış Silah kılıfı olarak palaska üzeri kullanımı uygun olduğu gibi her türden kemer için kullanımı da uygundur. Polis silah kılı..
20,00 TL
Vergiler Hariç:16,95 TL
Marka: Akar Model: AKAR-B8206
Beyaz Şeytan Silah KılıfıTrafik polisi ve jandarma trafik personeli silah kılıfı kaliteli impertex kumaştan  imal edilmiştir. Beyaz silah kılıfı 9x19 mm fişek kullanan her marka  ve model silah için uygundur. Beyaz reflektörlü silah kılıfı palaska üzeri Kullanım İçindir. Şeytan silah kı..
27,00 TL
Vergiler Hariç:22,88 TL
Marka: Akar Model: BELPX489
Beyaz İmperteks yarım kelebek silah kılıfıBeyaz yarım kelebek silah kılıfı kaliteli imperteks kumaştan imal edilmiştir ve bu anlamda oldukça uzun ömürlü kullanım imkanı tanır. Trafik silah kılıfı 9x19 mm fişek kullanan Her marka ve model silaha uygun kalıp mevcuttur. Trafik polisi yarım kelebe..
22,00 TL
Vergiler Hariç:18,64 TL
Marka: Akar Model: AKAR-14LU-TAM-SYH
Browning 14 lü Silah Kılıfı İmperteks Tam Kelebek Atkılıİmperteks kumaşlar kaliteli, sağam, dayanıklı kumaş türlerindendir ve uzun ömürlü kullanım imkanı sunar. Dış Silah kılıfı olarak palaska üzeri kullanımı uygun olduğu gibi her türden kemer için kullanımı da uygundur. Polis silah kılıf..
25,00 TL
Vergiler Hariç:21,19 TL
Marka: Akar Model: AKAR-14LU-YRM-SYH
Browning 14 lü Silah Kılıfı İmperteks Yarım Kelebek Atkılıİmperteks kumaşlar kaliteli, sağam, dayanıklı kumaş türlerindendir ve uzun ömürlü kullanım imkanı sunar. Dış Silah kılıfı olarak palaska üzeri kullanımı uygun olduğu gibi her türden kemer için kullanımı da uygundur. Polis silah kıl..
20,00 TL
Vergiler Hariç:16,95 TL
Marka: Akar Model: AKAR-14LU-YRM-SYH
Browning 14 lü Silah Kılıfı İmperteks Yarım Kelebek Atkısız Hızlı çekme kılıfı olarak ta bilinen atkısız silah kılıfı kullancının silaha olan erişimini hızlandırmak adına tasarlanmıştır.Kaliteli imperteks kumaştan özenle imal edilen browning silah kılıfı birebir silahınız ölçülerinde büyük bi..
20,00 TL
Vergiler Hariç:16,95 TL
Marka: Akar Model: AKAR-CANIK-TAM-SYH
Canik 55 Silah Kılıfı İmperteks Tam Kelebek Atkılıİmperteks kumaşlar kaliteli, sağam, dayanıklı kumaş türlerindendir ve uzun ömürlü kullanım imkanı sunar. Dış Silah kılıfı olarak palaska üzeri kullanımı uygun olduğu gibi her türden kemer için kullanımı da uygundur. Polis silah kılıfı, ask..
25,00 TL
Vergiler Hariç:21,19 TL
Marka: Akar Model: AKAR-CANIK-YRM-SYH
Canik 55 Silah Kılıfı İmperteks Yarım Kelebek Atkılıİmperteks kumaşlar kaliteli, sağam, dayanıklı kumaş türlerindendir ve uzun ömürlü kullanım imkanı sunar. Dış Silah kılıfı olarak palaska üzeri kullanımı uygun olduğu gibi her türden kemer için kullanımı da uygundur. Polis silah kılıfı, a..
20,00 TL
Vergiler Hariç:16,95 TL
Marka: Akar Model: AKAR-CANIK-YRM-SYH
Canik 55 Silah Kılıfı İmperteks Yarım Kelebek Atkısız Kaliteli imperteks kumaştan üretilen tüm silahlarımızda olduğu gibi canik yarım kelebek kılıfta dayanıklı ve uzun ömürlüdür.Silahı hızlı çekmeye yarayan yapısı sayesinde yarım kelebek atkısız kılıflar silahını daima hazır halde bulundurmak..
20,00 TL
Vergiler Hariç:16,95 TL
Marka: Akar Model: AKAR-TP9-TAM-SYH
 Canik 55 TP9 Silah Kılıfı İmperteks Tam Kelebek AtkılıSiyah canik 55 tp9 tam kelebek imperteks silah kılıfı sağlam ve dayanıklı kumaş yapısı sayesinde uzun ömürlü kullanım sağlar. Kumaşın su itici özelliği ve sağlam örgüsü silahınızı dış etkilerden korur.Kılıfımızın dış taşıma  silah kılı..
25,00 TL
Vergiler Hariç:21,19 TL
Gösterilen: 1 ile 20 arası, toplam: 93 (5 Sayfa)
Whatsapp Sipariş X Whatsapp ile sipariş verebilirsiniz

TIKLA