Menu
Your Cart

Kumaş Kılıflar

Kumaş malzemeden geliştirilen kumaş silah kılıfları en önemli özelliği ise zararsız malzemeden geliştirilmiş olmalarıdır. Hem bel hem de vücudun farklı bölgelerine sabitlenebilen kumaş tabanca kılıfları modelleri kategori dahilinde bulabilirsiniz. Polis Sepeti farkı ile kumaş silah kılıfı fiyatları da oldukça uygun olmaktadır. Sahip olduğunuz modele göre kategori dahilinde bulabileceğiniz kılıfı kolay bir şekilde online satın alabilirsiniz. Orjinal silah kılıfları silahınızın yapısı ile tam uyumlu olduğundan dolayı, kullanım aşamasında herhangi bir sorun yaşamadan, uzun süreli de kullanabilirsiniz. Siz de kılıfınızı satın alın ve rahat bir şekilde kullanmanın rahatlığını yaşayın. Aynı zamanda kategori dahilinde diğer önemli savunma teçhizatlarını da bulabilir, uygun fiyat avantajı ile satın alma işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Marka: Wolf Holster Model: OZLHRKTAHTPTBCKKLF
Ahtapot Yeni Kamuflaj Özel Harekat Bacak KılıfıAhtopat bacak kılfımız yeni özel harekat kamuflajı ile birebir aynı kumaş ve desende yapılmıştır, bundan dolayı polis özel harekat üniforması üzerinde uyumsuz durmaz. Polis özel harekat silah bacak kılıfı silah kılıfının yanı sıra iki adet şarj..
50,00 TL
Vergiler Hariç:42,37 TL
Marka: Wolf Holster Model: EFJPQRTY
Ahtapot Kamuflaj Silah Bacak Kılıfı Taktik bacak kılıfı imperteks kumaştan üretilmiştir. Çift şarjörlü silah bacak kılıfı iki adet şarjör taşıma imkanı sunar. Cırtlı silah kılıfı sağlamdır uzun ömürlü kullanım Sunar. Kamuflaj silah bacak kılıfı 9x19 mm Fişek atan orta boyutlu tüm tabanc..
50,00 TL
Vergiler Hariç:42,37 TL
Marka: Wolf Holster Model: ACDEGKY5
Ahtapot Haki Silah Bacak KılıfTaktik bacak silah kılıfı imperteks kumaştan üretilmiştir. haki taktik bacak kılıfı İki Adet Şarjör Taşıma İmkanı Sunar. Cırtlı haki bacak kılıfı sağlamdır Uzun Ömürlü Kullanım Sunar. 9x19 mm Mermi atan orta boyurlu tüm tabancalara için uygun kalıba sahipti..
50,00 TL
Vergiler Hariç:42,37 TL
Ahtapot Bacak Kılıfı (Siyah) Ahtapot Bacak Kılıfı (Siyah)
Çok Satan
Marka: Wolf Holster Model: AHTPTBCK
Ahtapot Bacak Kılıfı (Siyah)Taktik iki şarjörlü bacak kılıfı imperteks kumaştan üretilmiştir. Çift şarjörlü bacak kılıfı olarak da bilinen ahtapot siyah bacak kılıfı iki adet şarjör taşıma imkanı sunar. Silah kılıfı imalatında kullanılan kaliteli  imperteks ile imal edilen  taktik kumaş b..
50,00 TL
Vergiler Hariç:42,37 TL
Marka: Wolf Holster Model: AHTPTJNDRM
Ahtapot Bacak Kılıfı Yeni Jandarma KamuflajJandarma kamuflaj çift şarjörlü bacak kılıfı Jandarma personelinin yeni üniforması ile uyumlu olması için birebir jandarma kamuflaj renginde kaliteli imperteks kumaştan üretildi polissepeti tarafından özel tasarlanan ahtapot jandarma kamuflaj bacak..
50,00 TL
Vergiler Hariç:42,37 TL
Marka: Akar Model: AKR-AİR-İC-KLF
Air Hava Alabilen Silah İç KılıfHava alabilen kumaştan polissepetine özel olarak üretilen air silah iç kılıfı silahınızı terletmez ve pantolon içerisinde belinizde taşımak için kullanılır.Air kumaş tabanca iç kılıf yumuşak yapısı ile belinizde rahatsızlık vermeden silahınızı konforlu şekilde taşıman..
15,00 TL
Vergiler Hariç:12,71 TL
Amerikan Dik Koltuk Altı Silah Kılıfı Amerikan Dik Koltuk Altı Silah Kılıfı
Çok Satan
Marka: Wolf Holster Model: AMRKNKLTKLT
 Amerikan Dik Koltuk Altı Silah KılıfKoltukaltı silah kılıfımız egonomik tasarımı Sayesinde Silahınızı Rahat Taşımanızı Sağlar. Kumaş koltukaltı tabanca kılıfı ayarlanabilir Boyutu ve Kemere Bağlanbilir Olduğu için Vücudunuza Rahat Bir Şekilde Uyum Sağlar. Koltukaltı silah kılıfı gün ..
40,00 TL
Vergiler Hariç:33,90 TL
Anka Korse Silah Kılıfı Anka Korse Silah Kılıfı
Çok Satan
Marka: Wolf Holster Model: ANKA-KRS-SYH
Anka Korse Silah KılıfıTaktikalp markası ile uzun süredir siz değerli silah kullanıcılarının ihtiyaçlarına yönelik profesyonel taktik ürünler üretmekteyiz ve sahada kullanan gerçek kullanıcılar tarafından bu ürünler defalarca test edilmekte ve başarılı sonuçlar ortaya  çıkarmakta... Son ola..
80,00 TL
Vergiler Hariç:67,80 TL
Marka: Akar Model: AKAR-B8206
Beyaz Şeytan Silah KılıfıTrafik polisi ve jandarma trafik personeli silah kılıfı kaliteli impertex kumaştan  imal edilmiştir. Beyaz silah kılıfı 9x19 mm fişek kullanan her marka  ve model silah için uygundur. Beyaz reflektörlü silah kılıfı palaska üzeri Kullanım İçindir. Şeytan silah kı..
25,00 TL
Vergiler Hariç:21,19 TL
Marka: Akar Model: BELPX489
Beyaz İmperteks yarım kelebek silah kılıfıBeyaz yarım kelebek silah kılıfı kaliteli imperteks kumaştan imal edilmiştir ve bu anlamda oldukça uzun ömürlü kullanım imkanı tanır. Trafik silah kılıfı 9x19 mm fişek kullanan Her marka ve model silaha uygun kalıp mevcuttur. Trafik polisi yarım kelebe..
20,00 TL
Vergiler Hariç:16,95 TL
Marka: Akar Model: AKAR-TP9-TAM-BYZ
Canik 55 TP9 Silah Kılıfı İmperteks Tam Kelebek Beyaz..
25,00 TL
Vergiler Hariç:21,19 TL
Marka: Akar Model: AKAR-TP9-YRM-BYZ
Canik 55 TP9 Silah Kılıfı İmperteks Yarım Kelebek Beyaz..
20,00 TL
Vergiler Hariç:16,95 TL
Marka: Wolf Holster Model: NPRNNİCKLF
Dalgıç Kumaş İç Silah KılıfıTabanca çorap İç kılıf; dalgıç kumaş olarak bilinen su geçirmeyen yüksek kaliteli neopren kumaştan imal edilmiştir. Silah dalgıç iç kılıflarımız özellikle yaz aylarında, silahın belde taşınırken ter ile temasının önüne geçerek silahınıızın  paslanmasını önle..
12,00 TL
Vergiler Hariç:10,17 TL
Marka: Wolf Holster Model: SRICFTSRJRLKMS
Fırtına Taktik Bacak Kılıfı Çöl RengiÇöl rengi fırtına silah bacak kılıfı kolluk kuvvetlerinin yeni kamulajlarına uyum sağlaması için çöl rengi kumaştan imal edilmiştir.  Çöl rengi fırtına kumaş bacak kılıfı 9x19 mm fişek atan orta ebatlı tüm tabancalar için uyumludur.  Çift şarjörlüklü fırtın..
45,00 TL
Vergiler Hariç:38,14 TL
Marka: Wolf Holster Model: FRTNSİYH
Fırtına Taktik Bacak Kılıfı SiyahSiyah renk silah bacak kılıfı kaliteli uzun ömürlü imperteks  kumaştan polissepetine özel olarak üretildi Uzun kullanım testlerinde rahatlığı ile hep ön planda olan Fırtına siyah bacak kılıfı bacak kısmından cırtı sayesinde ayarlanabildiği gibi üstten palask..
45,00 TL
Vergiler Hariç:38,14 TL
Marka: Wolf Holster Model: FRTNBCKJNDRM
Fırtına Taktik Bacak Kılıfı Yeni Jandarma Kamuflaj2018 yılında yenilenen jandarma üniformalarına uygun olması için jandarma kamuflaj renginde ve kaliteli imperteks kumaştan imal edilen jandarma kamuflaj bacak kılıfı polissepeti garantisi ile siz değerli takipçilerimizin kullanımına sunuldu. Fır..
45,00 TL
Vergiler Hariç:38,14 TL
Marka: Wolf Holster Model: FRTNPOH
Fırtına Taktik Bacak Kılıfı Yeni Polis Özel Harekat KamuflajYeni polis özel harekat kamuflaj renginden ve kaliteli imperteks kumaşından üretilen Fırtına taktik bacak kılıfı sonderece dayanıklıdır. 9 x 19 mm çapında fişek kullanan orta ebat tüm tabancalar için uygun olan fırtına çift şarjörlü ba..
45,00 TL
Vergiler Hariç:38,14 TL
Marka: Akar Model: AKAR-MC28-TAM-BYZ
Girsan MC 28 Silah Kılıfı İmperteks Tam Kelebek Beyaz..
25,00 TL
Vergiler Hariç:21,19 TL
Marka: Akar Model: AKAR-MC28-YRM-BYZ
Girsan MC 28 Silah Kılıfı İmperteks Yarım Kelebek Beyaz..
20,00 TL
Vergiler Hariç:16,95 TL
İç Silah Kılıfı Seti İç Silah Kılıfı Seti
Çok Satan
Marka: Akar Model: İCKLFSTİ2
İç Silah Kılıfı Setiİç silah kılıfı setimizde tekli şarjörlük ve  çiftli şarjörlük seçeneği olup aynı zamanda sadece air silah kılıfı'nıda seceçeneklerden seçerek alabilirisiniz. Air silah kılıfı yumuşak fileli nefes alabilen kumaştan üretilmiş olup vücut terinin silaha ulaşmasını engeller,..
25,00 TL
Vergiler Hariç:21,19 TL
Gösterilen: 1 ile 20 arası, toplam: 41 (3 Sayfa)
Whatsapp Sipariş X Whatsapp ile sipariş verebilirsiniz

TIKLA