1.079,00 ₺ KDV Dahil
1.109,00 ₺ KDV Dahil
%3 İndirim
%3İndirim
Ücretsiz Kargo
1.329,00 ₺ KDV Dahil
1.358,00 ₺ KDV Dahil

Kamp Malzemeleri Ve Kampçılık

 

Kamp malzemeleri olarak adlandırdığımız ürün grubu içerisinde, bir çok türden, ayrı kullanım amaçlarına hizmet eden farklı malzeme bulunur. Bu yüzden çok geniş ve oldukça fazla eşyanın içine girdiği bir kategoridir. Genel olarak şehirden hayatından sıyrılmak, doğada özgürce nefes almak, günlük hayatımızda duyamadığımız sesleri duymak ve doğa ile kısacası baş başa olmak için yapılan doğada yaşam aktivitelerine kampçılık diyoruz. Bu aktiviteyi yaparken kullandığımız her ebatta ve farklı amaçlara hizmet eden alet-edevata ise kamp malzemesi demekteyiz.

 

Kamp eşyaları ile ilgililer ve kamp severler bilir ki oldukça farklı eşyaları kampta kullanmak mümkündür. Evimizdeki yaşantımız nasıl eşya çeşitliliği ile kolaylaşıyor ise aynı şekilde kamp hayatı da eşyalar ile renklenir ve kolaylaşır. Kamp eşyalarının amacı genel olarak kamp hayatını kolaylaştırmaktır. Zira doğada yaşam, uzadıkça zorlaşır, bunu olabildiğince basite indirgemek ve kolaylaştırmak için ise ihtiyaçları belirlemek ve bu doğrultuda eşya temin etmek gerekmektedir.

 

Ayrıca yine kullanıcının yanına alacağı eşya sayısı gideceği kampın niteliğine ve uzunluğuna bağlıdır. Bu yüzden günü birlik gidilen bir kampta örneğin en çok kullanacağiınız malzeme kamp sandalyesi olur. Ama diğer taraftan bazı grupların günler bazen haftalar süren kamp organizasyonları yaptığını biliyoruz. Günlerce süren bir kampta tabiki öncelikli ihtiyaç barınma olacaktır. Bunun gibi uzun süreli planlarda tabiki kamp çadırı en çok ihtiyaç duyacağımız ürün olacaktır.

 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR