Menu
Your Cart

Akar Silah Kılıfları

Marka: Akar Model: AKAR-TAKTIK-SYH
AKAR TAKTİK KİLİTLİ KILIFAkar taktik kilitli kılıf canik55 firmasının tp9 modelleri için özel üretilmiş silah kılıfı olup canik 55 tp9 serisi silahlar ve son çıkan  canik 55 mete serilerine de tam uyumludur. Akar taktik canik55 tp9 kilitli kılıf sıra dışı kilitleme mekanizması ile taktik kullanım iç..
63,00 TL
Vergiler Hariç:53,39 TL
Marka: Akar Model: AKAR-CIFTLI-BYZ
AKAR ÇİFTLİ BEYAZ POLİMER TAKTİK ŞARJÖRLÜK Akar çiftli trafik polisi şarjörlüğü tüm 9 mm şarjörlere uyumlu olup (sarsılmaz st9 ve glock şarjörler hariç!) taktik kullanım için tasarlanmıştır ve profesyonel kullanım için uygundur.Akar taktik ikili beyaz trafik şarjörlük kendinden yaylı yapısı ile şarj..
32,00 TL
Vergiler Hariç:27,12 TL
Marka: Akar Model: AKAR-CIFTLI-SYH
Akar Çiftli Polimer Taktik ŞarjörlükAkar taktik çiftli şarjörlük taktik kullanım için özel olarak polimer enjeksiyon teknolojisi ile üretilmiştir. Akar çiftli polimer şarjör kılıfı içerisindeki sıra dışı yaylı sistemi ile şarjörü şarjör kılıfında mükemmel şekilde muhafaza eder hareket halinde koşma,..
32,00 TL
Vergiler Hariç:27,12 TL
Marka: Akar Model: AKAR-CIFTLI-COL
Akar Çiftli Polimer Taktik Şarjörlük - Çöl RengiAkar çiftli taktik şarjörlük, birinci sınıf polimer enjeksiyon ile üretilmiştir.Çiftli polimer taktik şarjörlük içerisindeki yaylı sistem sayesinde şarjörünüzü kılıf içinde güvende tutar ve bir nevi sıkıştırma görevi görür. Çeşitli aksiyon gerektiren h..
32,00 TL
Vergiler Hariç:27,12 TL
Marka: Akar Model: AKAR-1.VERSIYON-BELBCK-TP9-COL
Akar Polimer Canik 55 TP9 Alçak Taşıma Bel Bacak Kılıfı - Çöl Rengi %100 Yerli üretim polimer alçak taşıma canik 55 tp9  kilitli silah kılıfı özel alaşım, sağlam ve esnek polimer ham maddeden  enjeksiyon baskı sistemi ile imal edilmiştir. Akar alçak taşıma bel aparatlı kılıfı sayesinde  silah kullan..
85,00 TL
Vergiler Hariç:72,03 TL
Marka: Akar Model: AKAR-1.VERSIYON-BELBCK-TP9-SYH
Akar Polimer Canik 55 TP9 Alçak Taşıma Bel Bacak Kılıfı - Siyah%100 Yerli üretim polimer alçak taşıma canik 55 tp9  kilitli silah kılıfı özel alaşım, sağlam ve esnek polimer ham maddeden  enjeksiyon baskı sistemi ile imal edilmiştir. Akar alçak taşıma bel aparatlı kılıfı sayesinde  silah kullanıcısı..
85,00 TL
Vergiler Hariç:72,03 TL
Marka: Akar Model: AKARBELBCK-GLOCK
Akar Polimer Glock Alçak Taşıma Bacak Silah Kılıfı - SiyahSiyah akar glock polimer alçak taşıma bacak kılıfı estetik ve vücudunuzla uyum sağlayan ergonomik tasarım bir üründür. Bacak kılıfının bele uyumlu kavisli tasarımı ve bacak için ayarlanabilir kemeri sayesinde tüm zor hareketlerinizde güvenli ..
85,00 TL
Vergiler Hariç:72,03 TL
Marka: Akar Model: AKAR-1.VERSIYON-BELBCK-SAR9-COL
Akar Polimer Sarsılmaz Sar9 Alçak Taşıma Bel Bacak Kılıfı Çöl Rengi%100 Yerli üretim polimer alçak taşıma sarsılmaz sar9 kilitli silah kılıfı özel alaşım, sağlam ve esnek polimer ham maddeden  enjeksiyon baskı sistemi ile imal edilmiştir. Akar alçak taşıma bel aparatlı kılıfı sayesind..
85,00 TL
Vergiler Hariç:72,03 TL
Marka: Akar Model: AKAR-1.VERSIYON-BELBCK-SAR9-SYH
Akar Polimer Sarsılmaz Sar9 Alçak Taşıma Bel Bacak Kılıfı Siyah%100 Yerli üretim polimer alçak taşıma sarsılmaz sar9 kilitli silah kılıfı özel alaşım, sağlam ve esnek polimer ham maddeden  enjeksiyon baskı sistemi ile imal edilmiştir. Akar alçak taşıma bel aparatlı kılıfı sayesinde&nb..
85,00 TL
Vergiler Hariç:72,03 TL
Marka: Akar Model: AKAR-SAR9-CIFTLI
Akar Sarsılmaz Sar9 Çiftli Şarjör Kılıfı SiyahAkar sarsılmaz sar9 çiftli şarjörlük esnek, dayanıklı ve sağlam polimer maddeden üretilmiştir. Polimer madde özellikle  ağır sanayide,  bisiklet ve araçlarda birleştirici unsur olarak kullanılan bu madde çarpma ve düşme gibi bütün zor şartlara ..
32,00 TL
Vergiler Hariç:27,12 TL
Marka: Akar Model: AKAR-SAR9-BEL-COL
Akar Sarsılmaz Sar9 Taktik Kilitli Kılıf Çöl RengiAkar sarsılmaz sar9 taktik kilitli kılıf, sar9 silah modeli için özel olarak üretilen görev ve atış kılıfıdır.Yüksek kaliteli polimer hammadde ile üretilmektedir.Silahınız kılıfa oturduğunda üzerindeki özel mekanizma sayesinde tetik korkuluğundan sil..
60,00 TL
Vergiler Hariç:50,85 TL
Marka: Akar Model: AKAR-SAR9-BEL-SYH
Akar Sarsılmaz Sar9 Taktik Kilitli Kılıf SiyahAkar sarsılmaz sar9 taktik kilitli kılıf, sar9 silah modeli için özel olarak üretilen görev ve atış kılıfıdır.Yüksek kaliteli polimer hammadde ile üretilmektedir.Silahınız kılıfa oturduğunda üzerindeki özel mekanizma sayesinde tetik korkuluğundan silahı ..
60,00 TL
Vergiler Hariç:50,85 TL
Marka: Akar Model: AKAR-TAKTIK-BYZ
AKAR TAKTİK BEYAZ KİLİTLİ KILIF Akar taktik beyaz trafik kılıfı sıradışı kilit mekanizması sayesinde silahı tetik korkuluğundan kilitler ve siz kilit mandalını açana kadar silah kılıfta sabit olarak kalır, başka bir kişi tarafından silah kılıftan alınmak istendiğinde kilit mekanizması dışarıdan müda..
63,00 TL
Vergiler Hariç:53,39 TL
Marka: Akar Model: AKAR-TAKTIK-COL
Akar Taktik Kilitli Kılıf - Çöl RengiAkar taktik kilitli kılıf, malzeme yapısı olarak çok kalitelidir. Birinci sınıf polimer enjeksiyon ile imal edilmiştir.Canik silah firmasının, Canik TP9 serisi ile birebir uyumlu olarak üretilmiştir. . Bunun yanında yeni çıkan mete ve sfx mete modelleri ile de uy..
63,00 TL
Vergiler Hariç:53,39 TL
Marka: Akar Model: AKAR-CEKAT-BERETTA
Beretta Akrep Polimer Çek At Silah KılıfıBeretta çek at şilah kılıfı universal bir kılıftır beretta ebatındaki tüm silahları olması amacı ile ortak bir kalıpta üretilmiştir. Beretta akrep dış silah kılıfı kaliteli polimer malzemeden ülkemizde üretilmektedir. Polimer akrep silah kılıfı sil..
37,00 TL
Vergiler Hariç:31,36 TL
Marka: Akar Model: AKAR-CEKAT-CANIK
Canik 55 Horozlu Seri Akrep Polimer Çek At Silah Kılıfı Hızlı silah çekme kılıfı olarak bilinen akrep çek at silah kılıfı polimer malzemeden meydana gelir ve ülkemizde %100 yerli ürün olarak imal edilmektedir. Polimer çek at silah kılıfı yanlardan 2 adet toka ile kemere tutturulur ve her tü..
37,00 TL
Vergiler Hariç:31,36 TL
Marka: Akar Model: AKAR-CEKAT-TP9
Canik 55 TP9 Akrep Polimer Çek At Silah KılıfıTürkiye'de ilk olarak üretilen polimer çek at silah kılıfı polissepeti güvencesi ile siz değerli silah kullanıcılarının hizmetinde... Birebir polimer gövdeli silahların kalıbına göre tasarlanan hızlı çek at silah kılıfı, gün içerisinde silahına ..
37,00 TL
Vergiler Hariç:31,36 TL
Marka: Akar Model: AKAR-TP9-TAM-SYH
 Canik 55 TP9 Silah Kılıfı İmperteks Tam Kelebek AtkılıSiyah canik 55 tp9 tam kelebek imperteks silah kılıfı sağlam ve dayanıklı kumaş yapısı sayesinde uzun ömürlü kullanım sağlar. Kumaşın su itici özelliği ve sağlam örgüsü silahınızı dış etkilerden korur.Kılıfımızın dış taşıma  silah kılı..
25,00 TL
Vergiler Hariç:21,19 TL
Marka: Akar Model: AKAR-TP9-TAM-BYZ
Canik 55 TP9 Silah Kılıfı İmperteks Tam Kelebek BeyazBeyaz canik 55 tp9 tam kelebek imperteks silah kılıfında kullanılan imperteks kumaş sağlam örgü yapısı sayesinde silahınızı dış etkilerden korur. Ayrıca su iticilik özelliği sayesinde de silahınızı nemden ve yağıştan korur. Kılıfımızın ergono..
25,00 TL
Vergiler Hariç:21,19 TL
Marka: Akar Model: AKAR-TP9-YRM-SYH
Canik 55 TP9 Silah Kılıfı İmperteks Yarım Kelebek Atkılı Siyah Siyah canik 55 tp9 yarım kelebek imperteks silah kılıfı modelimiz ergonomik tasarımı , sağlam örgü yapısı , su itici özelliği olan 1. sınıf kaliteli kumaştan yapılmış uzun ömürlü dayanıklı bir üründür.Silah kılıfımız el tutuşunuza u..
20,00 TL
Vergiler Hariç:16,95 TL
Gösterilen: 1 ile 20 arası, toplam: 57 (3 Sayfa)
Whatsapp Sipariş X Whatsapp ile sipariş verebilirsiniz

TIKLA