Menu
Your Cart

Asker Tişörtleri

Özellikle de iklim koşullarının yeterli olduğu bölgelerde ihtiyaç duyulan asker tişörtleri görev başındaki askeri personelin daha rahat bir şekilde hareket edebilmesini sağlayacak türden bir kıyafettir. Asker tişört modelleri esasında uzun kollu asker tişörtü ve kısa kollu asker tişörtü olmak üzere iki kategoride ifade edilebilir. Kategori dahilinde tüm bu model seçeneklerini ve asker tişörtleri erkek modelleri de bulabilmeniz mümkündür. Asker tişörtleri aynı zamanda model ve renklerine göre de tanımlanabilmektedir. Buna göre mavi askeri tişörtler ve dijital baskılı asker tişörtleri de kategorimiz dahilinde bulabilir, uygun asker tişört fiyatları ile kolay bir şekilde satın alma işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Sonrasında satın aldığınız ürünler en kısa sürede tarafınıza kargolanacaktır.

Marka: Tacticle Model: JND-CMBT-UZNKOL
Jandarma Kamuflaj Combat Tişört..
90,00 TL
Vergiler Hariç:83,33 TL
Marka: Tacticle Model: PYD-CMBT-UZNKOL
Piyade Kamuflaj Combat Tişört..
90,00 TL
Vergiler Hariç:83,33 TL
Marka: Tacticle Model: FLS-FT10105
Taktikal Termal Tişört BejTaktikal termal tişört, likralı ve kaliteli microfiber kumaş ile üretilmektedir.Nefes alabilen yapısı sayesinde terlemenin önüne geçer.Vücut ısısını sabit seviye tutar.Taktikal tişört, vücudunuza tam oturur ve hareket kabiliyetinizi asla kısıtlamaz.Microfiber tişörtün her i..
55,00 TL
Vergiler Hariç:50,93 TL
Marka: Tacticle Model: FLS-FT10103
Taktikal Termal Tişört Uzun Kollu BejTaktikal termal tişört, likralı mikrofiber kumaştan üretilmektedir.Nefes alabilen yapısı sayesinde, vücut ısısını sabit seviyede tutar ve terlemenin önüne geçmiş olur.Vücudunuzu tam uyum sağlar ve olası hareket kabiliyetinize engel olmaz.Taktik tişörtün iki kolun..
69,00 TL
Vergiler Hariç:63,89 TL
Marka: Tacticle Model: FLS-FT10102
Termal Tişört Uzun Kollu HakiUzun kollu termal tişört, birinci kalite mikrofiber kumaştan üretilmiştir.Askeri tişört oldukça esnek ve rahat bir yapıya sahiptir.Nefes alma özelliği sayesinde vücuttaki ısıyı sabit bir seviyede tutar.Vücudunuzu tam sarar ve hareket kabiliyetinizi asla sınırlamaz.Mikrof..
49,00 TL
Vergiler Hariç:45,37 TL
Marka: Tacticle Model: TSK-CMBT-UZNKOL-FT10108
TSK Kamuflaj Combat Tişört..
90,00 TL
Vergiler Hariç:83,33 TL
Gösterilen: 1 ile 6 arası, toplam: 6 (1 Sayfa)
Whatsapp Sipariş X Whatsapp ile sipariş verebilirsiniz

TIKLA