Menu
Your Cart

Boyunluk Ve Bereler

Boyunluk ve bereler özellikle kış aylarında boyun kısmının soğuktan korunmasında kullanılır, kolayca takılıp çıkarılabilen boyunluklar  sıcak ortamlardan çıkıldığından kolaylıkla boyuna takılarak vücut ısısının muhafaza edilmesine yardımcı olur. Boyunluk ve bere kumaşları termal kumaş, polar kumaş veya diğer ısı yalıtımı sağlayan çeşitli kumaşlardan imal edilir.Marka: Wolf Holster Model: CLRNGİPLRBYNLK
Çöl Rengi Polar Boyunluk ..
10,00 TL
Vergiler Hariç:9,26 TL
Marka: Wolf Holster Model: TRMLBRCLRNGİ
Çöl Rengi Termal Bere..
10,00 TL
Vergiler Hariç:9,26 TL
Marka: Wolf Holster Model: HKPLRBYNLK
HAKİ POLAR BOYUNLUK Haki  polar boyunluk polar kumaştan imal edilmiş oldup standart bedendir ve yetişkin erkekler için uygundur.Yeşil polar boyunluk teri ve nemi dışarı atarken, ısı yalıtımını da sağlayarak vücut sıcaklığını muhafaza eder.Haki polar boyunluk lastik ipli olup büzülürek ..
10,00 TL
Vergiler Hariç:9,26 TL
Marka: Wolf Holster Model: LCVRTPLRBYNLK
LACİVERT POLAR BOYUNLUKLacivert renk polar boyunluk yetişkinler için uygun olup polar kumaştan imal edilmiştir. Lacivert polar buyunluk ip büzgülü olup bere olarakta kullanabilir. Polar kumaşından dolayı boyunluk ısı yalıtımını sağlayarak vücut ısısını muhafaza eder ve nefes alan kumaş yap..
10,00 TL
Vergiler Hariç:9,26 TL
Marka: Wolf Holster Model: PLRBYNLK
Polar Boyunluk-SiyahPolar boyunluk bakterilere ve ısıya dayanıklı hafif kabarık yumuşak polar kumaştan üretilmiştir.  Polar buynluk teri ve nemi dışarı atarken vücut ısısını muhafaza ederek boynunuzu soğuk havalarda korur. Polar boyunluk yetişkinler için standart beden de üretilmiş olup i..
10,00 TL
Vergiler Hariç:9,26 TL
Gösterilen: 1 ile 5 arası, toplam: 5 (1 Sayfa)
Whatsapp Sipariş X Whatsapp ile sipariş verebilirsiniz

TIKLA