Menu
Your Cart

Özel Güvenlik Kıyafetleri

Model: KPSTAİCLK
Kıpsta Outdoor Üst  İçlik SweatshirtKıpsta termal içlik, teri dışarı atan polyester ve yumuşaklık sağlayan poliamit ipler ile elastan ilave edilerek dokunmuştur bu sayede yumuşak dokusu ve elestan özelliği ile vücudu sarar.Kumaş yapısı sayesinde nefes alan yapıda olup en yoğun performanslarda  dahi ..
39,00 TL
Vergiler Hariç:36,11 TL
Marka: Wolf Holster Model: GVNLK-KMR
Özel Güvenlik Kemer Suni deriSuni deriden özel güvenlik görevlileri için özel üretildi. Standart bedenlerde imal edilmiştir beden seçeneği bulunmamaktadır. Özel güvenlik kemerinde kaliteli krom toka kullanılmış bu sayede şık bir görüntü elde edilmiştir. Resmi özel güvenlik elbisesi üzer..
20,00 TL
Vergiler Hariç:18,52 TL
Taktik Polar Poltac-01 Siyah Taktik Polar Poltac-01 Siyah
Ücretsiz Kargo
Marka: VAV Tactical Model: POLTAC-01SYH
Taktik Polar Poltac-01 SiyahPOLAR MONTAntipiiling Polar KumaşSu geçirmez Yama Kısımları,Kullanışlı CeplerAirplus iç cep kısımlarıFull koruma KapişonaYüksek Isıl Direnç sağlayan Özel Polar...
249,00 TL
Vergiler Hariç:230,56 TL
Marka: Wolf Holster Model: TRMLTKM
Termal İçlik Takım Bu ürünümüz de termal alt içlik ve termal üst içlik olarak ikisini bir arada sunuyoruz. Termal içlik takımı, soğuk sıcak geçişlerini dengleyen, bakteri üretmeyen, vücudun terini dışarı atabilir nitelikte bir üründür. Termal içlik takımı, vücut ısısını muhafaza edemeyen yün v..
90,00 TL
Vergiler Hariç:83,33 TL
Marka: Wolf Holster Model: TRMLUSTİCLK
Termal Üst İçlik Termal üst içlik kumaşın rip örgü yapısı yumuşak, elastik ve cilde uyyumlu olup vücudu sararak vücut ile bütünleşir. Termal üst içlik ile ter tenden direkt olarak dışarı aktarılır bu  sayade ter ıslaklığından vücudun soğumasının önüne geçilmiş olur. Yüksek nefes alma özel..
45,00 TL
Vergiler Hariç:41,67 TL
Gösterilen: 1 ile 5 arası, toplam: 5 (1 Sayfa)
Whatsapp Sipariş X Whatsapp ile sipariş verebilirsiniz

TIKLA