Menu
Your Cart

Özel Güvenlik Kıyafetleri

Marka: Wolf Holster Model: GVNLK-KMR
Özel Güvenlik Kemer Suni deriSuni deriden özel güvenlik görevlileri için özel üretildi. Standart bedenlerde imal edilmiştir beden seçeneği bulunmamaktadır. Özel güvenlik kemerinde kaliteli krom toka kullanılmış bu sayede şık bir görüntü elde edilmiştir. Resmi özel güvenlik elbisesi üzer..
30,00 TL
Vergiler Hariç:27,78 TL
Siyah Taktik Polar Siyah Taktik Polar
Çok Satan
Marka: Wolf Holster Model: SYHTKTKPLR
Siyah Taktik Polar Siyah taktik polar taktik giyim için uygun olup, en üst kalite polar kumaştan üretilmiştir.  Siyah taktik  polar nefes alan kumaş özelliği ile teri dışarı atarken vücut ısısını muahafaza eder yapıdadır. Taktik Siyah renk polar esneyen yapısı ve parçalı kesim tasarımı il..
115,00 TL
Vergiler Hariç:106,48 TL
Marka: Wolf Holster Model: TRMLTKM
Termal İçlik Takım Bu ürünümüz de termal alt içlik ve termal üst içlik olarak ikisini bir arada sunuyoruz. Termal içlik takımı, soğuk sıcak geçişlerini dengleyen, bakteri üretmeyen, vücudun terini dışarı atabilir nitelikte bir üründür. Termal içlik takımı, vücut ısısını muhafaza edemeyen yün v..
90,00 TL
Vergiler Hariç:83,33 TL
Marka: Wolf Holster Model: TRMLUSTİCLK
Termal Üst İçlik Termal üst içlik kumaşın rip örgü yapısı yumuşak, elastik ve cilde uyyumlu olup vücudu sararak vücut ile bütünleşir. Termal üst içlik ile ter tenden direkt olarak dışarı aktarılır bu  sayade ter ıslaklığından vücudun soğumasının önüne geçilmiş olur. Yüksek nefes alma özel..
45,00 TL
Vergiler Hariç:41,67 TL
Gösterilen: 1 ile 4 arası, toplam: 4 (1 Sayfa)
Whatsapp Sipariş X Whatsapp ile sipariş verebilirsiniz

TIKLA