Özel Güvenlik Kepi Yazlık Fileli
Özel Güvenlik Kepi Yazlık Fileli

Kamu Özel Güvenlik Kepi Yeni Tip Gri Yazlık Fileli (OZLGVNLK-KEP-YAZ)

0,00
Fiyat : 34,90 TL(KDV Dahil)
info 250

Özel Güvenlik Kepi Yazlık Fileli

Özel güvenlik kepi antrasit renktedir. Orijinal şartname rengi olan koyu füme yada antrasit renginin olması gereken tonda ripstop(dayanıklı) kumaştan imal edilmiştir. Güncel olarak geçerliliğini koruyan kamu özel güvenlik kıyafeti giyim yönetmeliğine uygun olarak imal edilmiştir. Güncel olarak kullanılan kamu özel güvenlik kıyafetleri üzerinde kullanımı uygundur. Renk atmayan boyalar kullanıldığı için solma ve renk atma gibi durumlar görülmez. Fileleri sayesinde başın hava almasını sağlar ve sağlıklı bir şapka kullanımı sağlar. Dolayısı ile kep kullanımına bağlı olarak saç dökülmelerini de önler. Arkasında ayar cırtı ile genişlik ayarı yapılabilir. Bu sayede başınızın ölçüsüne göre birebir ayarlayıp kullanabilirsiniz. Özel güvenlik şapkası kullanımı ile ilgili bilgiler gözden geçirildikten sonra kullanıma başlamakta fayda vardır.

Özel Güvenlik şapkası Kullanırken Nelere Dikkat Etmeli ?

  • Güvenlik şapkası öncelikle kullanımda kendi baş ölçümüze göre ayarlanmalı ve o şekilde kullanılmalı.
  • Şapkanın başa tam oturduğundan emin olunmalı, üstten eğreti bir şapka takmak hem hoş görünmeyecektir, hemde şapkanın ömrünü azaltacaktır.
  • Şapka kesinlikle belde, cepte, silah kılıfı üzerinde taşınamaz. Hem usulen hemde şapkanın ömrünün uzun olması için elde taşınması uygun olacaktır.
  • Eğer temizlenmesi gerekiyorsa sık sık nemli bir bezle iç ve dışı silinebilir. Çamaşır makinasında yıkama şapkanıza zarar vereceği için tercih etmemek gerekir.
  • Güvenlik kepi siper kısmı belli ölçüde eğilmelidir. Ne çok düz bırakılmalı nede çok yuvarlak şekli verilerek orijinal şekli bozulmamalıdır. Çünkü Şapka siperliğinin olması gereken şekli bozulur.

 

Renk
Antrasit
Kumaş Türü
Ripstop Dokuma Kumaş
Kapama
Cırtlı
Desen
Düz Renk
Kumaş Teknolojisi
Yırtılmalara Dayanıklı