Özel Güvenlik Tişörtü
Özel Güvenlik Tişörtü
Özel Güvenlik Tişörtü
Özel Güvenlik Tişörtü
Özel Güvenlik Tişörtü

Özel Güvenlik Tişörtü (OZL-GVNLK-TSHRT)

0,00
Fiyat : 149,00 TL(KDV Dahil)
info 250

Özel Güvenlik Yazlık Tişört

Yeni özel güvenlik tişörtü, dry touch antibakteriyel kumaştan üretilmiş olup terlemeden kaynaklı koku oluşturmaz özellikle koltukaltlarında bakteri oluşumuna izin vermez. Dry touch kumaşının kanallı lifleri sayesinde nem ve hava transferini kolaylaştırın yapısı sayesinde havanın dışardan içeri alınmasını ve nemin içerden dışarıya kolayca atılmasını sağlayan özelliktedir. dry touch kumaş özelliği sayesinde pamuklu kumaşlara nazaran nemi 10 kat daha fazla emdiği ve aynı oranda hava alabilen yapısı sayesinde yıkama ve terlemede yüksek kuruma özellğine sahiptir. 
Yeni özel güvenlik kıyafet yönetmeliğine uygun olan özel güvenlik tişörtü, insan tenine asla zarar vermez kaşıntı ve tende tahriş oluşturmayan anti-alerjen bir yapıdadır.
Güvenlik tişörtü esneyen kumaşı sayesinde aktif görev alan özel güvenlik personelleri için rahat hareket kabiliyeti sunar.
Yıkandığında anında kuruyan ve ütü gerektirmeyen yapıda olup, tişört temizliği konsunda mükemmel rahatlık sağlar.
Polis sepeti olarak özel güvenlik personelleri kıyafet yönetmelğine uygun olarak imal ettiğimiz tişörtümüz piyasadaki düşük kaliteli kumaştan, reflektör baskı kalitesi iyi olamayan kumaşlardan olmayıp olabilecek en iyi kalite kumaş ve baskı seviyiesinde üretilmiştir.
Not:Tişört üzerinde bulunan reflektörler çamaşır makinesinde yıkama için uyun olmadığından çamaşır makinesinde yüksek devirde yıkanmaması tavsiye olunur, imkan varsa elde yıkanması tişört ömrü ve yazıların kalıcı olması için daha sağıklı olacaktır.
Not: Polissepeti Resmi ürün satış politikası gereği resmi ürünleri sadece resmi görevliler alabilir.