Menu
Your Cart

Canik Silah Kılıfları

Canik marka silahınız için en doğru kılıf seçimi için canik silah kılıfları arasında tercih yapabilirsiniz. Yerli silah markaları arasında son yıllarda oldukça fazla ilgi gören Canik markası için imal edilen silah modelleri ile uyumlu kılıflar satın alarak, silahınızı daha verimli bir şekilde kullanabilir ve güvenli bir şekilde taşıyabilirsiniz. Kılıflar sahip olduğu kaliteli malzeme yapısı sayesinde her türlü hava koşullarında dayanıklılık göstermektedir. Bu da, zor şartlarda da istenilen taşıma verimliliğinin elde edilmesi anlamına gelmektedir.

Canik silah modelleri için özel kılıflar arasında canik silah iç kılıfları da bulabilirsiniz. Sizlere sunduğumuz uygun Canik silah kılıfı fiyatları sayesinde ekonomik bir şekilde ihtiyaç  duyduğunuz modeli satın alabilirsiniz. Web sitemizde online olarak, kolay ve güvenli bir şekilde satın alma işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Canik55 silah kılıfları modeline göre farklı ebatlarda olabilmektedir. Sahip olduğunuz modele uygun ölçülerde imal edilen kılıfı bulabilirsiniz. Silah kılıfı fiyatları ve diğer aksesuarları da kategori dahilinde keşfedebilir, zengin ürün seçeneklerimiz arasında ihtiyaçlarınızı kolayca temin edebilirsiniz.

Marka: Acar Model: ACAR-TP9-BYZ
Acar Beyaz Canik 55 TP9 Serisi Taktik Kilitli Silah KılıfıTamamen yerli ürün olarak ülkemizde üretilen Acar silah kılıfları beyaz renkte trafik görevlileri için özel olarak üretilmiştir.Canik firması tarafından üretilen canik 55 tp9 serilerinin tümüne uygundur.Kilitli yapısı sayesinde silahı sizden ..
70,00 TL
Vergiler Hariç:59,32 TL
Marka: Acar Model: COMFORT-TAC-ACAR-CNK55-SYH
Acar Canik 55 Horozlu Seri Polimer Alçak Taşıma Silah Kılıfı SiyahComfort-Tac polimer alçak taşıma aparatımızı tamamen yerli tasarım ve yerli üretim olarak sizlere sunmaktayız.Acar siyah Canik55 Horozlu Seri alçak taşıma bacak kılıfı 1. kalite polimer hammadde ile üretilmektedir. Poli..
140,00 TL
Vergiler Hariç:118,64 TL
Marka: Acar Model: COMFORT-TAC-ACAR-TP9-SYH
Acar Canik TP9 Serisi Polimer Alçak Taşıma Silah Kılıfı SiyahComfort-Tac polimer alçak taşıma aparatımızı tamamen yerli tasarım ve yerli üretim olarak sizlere sunmaktayız.Acar siyah Canik55 TP9 Serisi alçak taşıma bacak kılıfı 1. kalite polimer hammadde ile üretilmektedir. Polimer mal..
140,00 TL
Vergiler Hariç:118,64 TL
Marka: Acar Model: COMFORT-TAC-ACAR-TP9-COL
Acar Canik TP9 Serisi Polimer Alçak Taşıma Silah Kılıfı Çöl RengiComfort-Tac Polimer Alçak Taşıma Aparatımızı tamamen yerli tasarım ve yerli üretim olarak sizlere sunmaktayız.Acar çöl rengi Siyah Canik55 TP9 Serisi Alçak Taşıma Bacak Kılıfı 1. kalite polimer hammadde ile üretilmektedir.&nb..
140,00 TL
Vergiler Hariç:118,64 TL
Marka: Acar Model: ACAR-DOLPHN-SYH
Acar Canik 55 Dolphin ve Canik 55 Dolphin L Taktik Kilitli Silah Kılıfı - siyahSiyah acar canik 55 dolphin taktik kilitli silah kılıfı ve siyah acar canik  dolpin l taktik  kilitli silah kılıfı olarak kullanabileceğiniz bu ürünümüz  yerli üretim olup dayanıklı polimer maddeden ü..
70,00 TL
Vergiler Hariç:59,32 TL
Marka: Acar Model: ACAR-CANIK-SYH
Acar Canik55 Shark Fc - P120 - L120 Taktik Kilitli Silah KılıfıCanik firması tarafından yapılan CZ75 sisteminde çalışan Canik55 shark fc, canik55 P120, canik55 L120 silahları için birebir uyumlu olan taktik silah kılıfı üzerinde mandal kilit sistem..
70,00 TL
Vergiler Hariç:59,32 TL
Acar Canik55 TP9  Taktik Kilitli Silah Kılıfı Acar Canik55 TP9  Taktik Kilitli Silah Kılıfı
Çok Satan
Marka: Acar Model: ACAR-TP9-SYH
Acar Canik55 TP9 Taktik Kilitli Silah KılıfıCanik 55 TP9 acar taktik silah kılıfı tasarımı sayesinde vücuda tam uyumlu olup belde silahı rahat taşımak için tasarlanmış bir kılıftır. Silah kılıfının bele denk gelen kısmında bele uygun kavisli yapılı belli kullanılmıştır ve belde silahın a..
70,00 TL
Vergiler Hariç:59,32 TL
Marka: Acar Model: ACAR-SET2-SYH
Acar Siyah Taktik Kılıf Seti 21 adet Silah kılıfı ( beretta f92 silah kılıfı, Canik55 tp9 silah kılıfı, Canik55 TP9 elite silah kılıfı, canik55 tp9 sa silah kılıfı, canik55 tp9 sfx silah kılıfı, canik55 elite S silah kılıfı, yavuz16 compact silah kılıfı, yavuz16 regard silah kı..
120,00 TL
Vergiler Hariç:101,69 TL
Marka: Wolf Holster Model: SOL-AHTPT
Ahtapot Bacak Kılıfı Siyah Sol ElSilah bacak kılıfı, orta ebat tabancaların tamamı için uygundur. Sol el silah kılıfı olarak kullanılır silah sol bacakta kalacak şekilde kullanıma uygundur. İmperteks silah bacak kılıfı olarak kaliteli kumaştan üretilir, uzun ömürlüdür. Çift şarjör alabi..
55,00 TL
Vergiler Hariç:46,61 TL
Air Hava Alabilen Silah İç Kılıf Air Hava Alabilen Silah İç Kılıf
Çok Satan
Marka: Akar Model: AKR-AİR-İC-KLF
Air Hava Alabilen Silah İç KılıfHava alabilen kumaştan polissepetine özel olarak üretilen air silah iç kılıfı silahınızı terletmez ve pantolon içerisinde belinizde taşımak için kullanılır.Air kumaş tabanca iç kılıf yumuşak yapısı ile belinizde rahatsızlık vermeden silahınızı konforlu şekilde taşıman..
16,00 TL
Vergiler Hariç:13,56 TL
Marka: Akar Model: AKAR-TAKTIK-SYH
AKAR TAKTİK KİLİTLİ KILIFAkar taktik kilitli kılıf canik55 firmasının tp9 modelleri için özel üretilmiş silah kılıfı olup canik 55 tp9 serisi silahlar ve son çıkan  canik 55 mete serilerine de tam uyumludur. Akar taktik canik55 tp9 kilitli kılıf sıra dışı kilitleme mekanizması ile taktik kullanım iç..
63,00 TL
Vergiler Hariç:53,39 TL
Marka: Akar Model: AKAR-1.VERSIYON-BELBCK-TP9-COL
Akar Polimer Canik 55 TP9 Alçak Taşıma Bel Bacak Kılıfı - Çöl Rengi %100 Yerli üretim polimer alçak taşıma canik 55 tp9  kilitli silah kılıfı özel alaşım, sağlam ve esnek polimer ham maddeden  enjeksiyon baskı sistemi ile imal edilmiştir. Akar alçak taşıma bel aparatlı kılıfı sayesinde  silah kullan..
85,00 TL
Vergiler Hariç:72,03 TL
Marka: Akar Model: AKAR-1.VERSIYON-BELBCK-TP9-SYH
Akar Polimer Canik 55 TP9 Alçak Taşıma Bel Bacak Kılıfı - Siyah%100 Yerli üretim polimer alçak taşıma canik 55 tp9  kilitli silah kılıfı özel alaşım, sağlam ve esnek polimer ham maddeden  enjeksiyon baskı sistemi ile imal edilmiştir. Akar alçak taşıma bel aparatlı kılıfı sayesinde  silah kullanıcısı..
85,00 TL
Vergiler Hariç:72,03 TL
Marka: Akar Model: AKAR-TAKTIK-BYZ
AKAR TAKTİK BEYAZ KİLİTLİ KILIF Akar taktik beyaz trafik kılıfı sıradışı kilit mekanizması sayesinde silahı tetik korkuluğundan kilitler ve siz kilit mandalını açana kadar silah kılıfta sabit olarak kalır, başka bir kişi tarafından silah kılıftan alınmak istendiğinde kilit mekanizması dışarıdan müda..
63,00 TL
Vergiler Hariç:53,39 TL
Marka: Akar Model: AKAR-TAKTIK-COL
Akar Taktik Kilitli Kılıf - Çöl RengiAkar taktik kilitli kılıf, malzeme yapısı olarak çok kalitelidir. Birinci sınıf polimer enjeksiyon ile imal edilmiştir.Canik silah firmasının, Canik TP9 serisi ile birebir uyumlu olarak üretilmiştir. . Bunun yanında yeni çıkan mete ve sfx mete modelleri ile de uy..
63,00 TL
Vergiler Hariç:53,39 TL
Marka: Wolf Holster Model: SOL-AMRKNKLTKLT
Amerikan Koltukaltı Silah Kılıfı Sol ElSol el silah kullanan silah kullanıcıları içindir silah sağ kol altında kalacak şekilde dizayn edilmiştir. Koltukaltı silah kılıfı üzerinde sadece silah kılıfı bulunur. Kaliteli imperteks kumaştan üretilmiştir, dayanıklıdır.Görsel olarak kullanılan ü..
45,00 TL
Vergiler Hariç:38,14 TL
Amomax Tüm Silahlar İçin Dış Taşıma Silah Kılıfı Üniversal Ayarlanabilir Per-Fit Amomax Tüm Silahlar İçin Dış Taşıma Silah Kılıfı Üniversal Ayarlanabilir Per-Fit
Ücretsiz Kargo
Marka: Amomax Model: AM.UH
Amomax Tüm Silahlar İçin Dış Taşıma Silah Kılıfı Üniversal Ayarlanabilir Per-FitAmomax Universal Dış Taşıma Silah Kılıfı, kilitli ve mandallı taktik kılıf olarak kullanılmaktadır. Universal model olup ayarlanabilir özelliği sayesinde 9mm orta boyutlu tüm silah modellerine uyumludur.Modern ve ergonom..
180,00 TL
Vergiler Hariç:152,54 TL
Amomax Tüm Silahlar İçin Dış Taşıma Silah Kılıfı Üniversal Ayarlanabilir Per-Fit Solak Amomax Tüm Silahlar İçin Dış Taşıma Silah Kılıfı Üniversal Ayarlanabilir Per-Fit Solak
Ücretsiz Kargo
Marka: Amomax Model: AM.UH-L
Amomax Tüm Silahlar İçin Dış Taşıma Silah Kılıfı Üniversal Ayarlanabilir Per-Fit SolakAmomax Universal Dış Taşıma Silah Kılıfı, kilitli ve mandallı taktik kılıf olarak kullanılmaktadır. Universal model olup ayarlanabilir özelliği sayesinde 9mm orta boyutlu tüm silah modellerine uyumludur.Modern ve e..
180,00 TL
Vergiler Hariç:152,54 TL
Anka Korse Silah Kılıfı Anka Korse Silah Kılıfı
Çok Satan -36 %
Marka: Wolf Holster Model: ANKA-KRS-SYH
Anka Korse Silah KılıfıTaktikalp markası ile uzun süredir siz değerli silah kullanıcılarının ihtiyaçlarına yönelik profesyonel taktik ürünler üretmekteyiz ve sahada kullanan gerçek kullanıcılar tarafından bu ürünler defalarca test edilmekte ve başarılı sonuçlar ortaya  çıkarmakta... So..
95,00 TL 149,00 TL
Vergiler Hariç:80,51 TL
Marka: Kuyucular Deri Model: KYC-CANIK-196
Canik 55 Deri Silah İç Kılıfı Yumuşak Deri Siyah  İç silah kılıfları genel olarak silahı pantolon içerisinde taşımak için dizayn edilmiştir ve canik 55 deri iç silah kılıfı oldukça başarılı bir üründür.Canik silah kılıfları diğer tüm ürünlerimizde olduğu gibi gerçek sığır derisinden imal edil..
37,00 TL
Vergiler Hariç:31,36 TL
Gösterilen: 1 ile 20 arası, toplam: 189 (10 Sayfa)
Whatsapp Sipariş X Whatsapp ile sipariş verebilirsiniz

TIKLA