Menu
Your Cart

İç Kılıflar

İç bölgenizde kullanıma uygun malzeme ve yapı özellikleri ile tabanca iç kılıflar son derece kullanışlı olma özelliğindedir. İç kılıf girsan kategori dahilinde en çok talep edilen ürünlerimiz arasında gelmektedir. Bununla birlikte sahip olduğunuz modele göre; iç kılıf canik modelleri de bulabilirsiniz. İç kılıf fiyatları ise Polis Sepeti farkı ile oldukça uygun fiyatlar dahilinde satışa sunulmaktadır. Aradığınız tüm modeller için iç kılıfları bulabilmeniz mümkündür. Bu bağlamda başlıca satın alınan modelleri glock iç kılıf ve sarsılmaz iç kılıf modelleri olarak sıralandırabilmemiz mümkündür. Firmamız zengin ürün çeşitliliği ile sizlere aynı zamanda orjinal kydex iç kılıf ve fobus iç kılıf da satışa sunmaktadır. Uygun fiyat avantajı ile kolayca satın alabilirsiniz.

Marka: Kuyucular Deri Model: KYC-1911-155
1911 Deri Silah İç Kılıfı Yumuşak Deri Siyah  Tabanca iç kılıfları silahı gizli şekilde pantolon içerisinde taşımaya imkan sağlar ve 1911 deri silah iç kılıfı da bu görevi olabildiğince yerine getiriyor.Yumuşak dokusu ve derinin sağlamlığı ile ideal bir silah iç kılıfıdır.%100 gerçek deriden ..
30,00 TL
Vergiler Hariç:25,42 TL
Marka: Kuyucular Deri Model: KYC-1911-TABA-155
1911 Deri Silah İç Kılıfı Yumuşak Deri Taba..
30,00 TL
Vergiler Hariç:25,42 TL
Air Hava Alabilen Silah İç Kılıf Air Hava Alabilen Silah İç Kılıf
Yeni
Marka: Akar Model: AKR-AİR-İC-KLF
Air Hava Alabilen Silah İç KılıfHava alabilen kumaştan polissepetine özel olarak üretilen air silah iç kılıfı silahınızı terletmez ve pantolon içerisinde belinizde taşımak için kullanılır.Air kumaş tabanca iç kılıf yumuşak yapısı ile belinizde rahatsızlık vermeden silahınızı konforlu şekilde taşıman..
15,00 TL
Vergiler Hariç:12,71 TL
Anka Korse Silah Kılıfı Anka Korse Silah Kılıfı
Çok Satan
Marka: Wolf Holster Model: ANKA-KRS-SYH
Anka Korse Silah KılıfıTaktikalp markası ile uzun süredir siz değerli silah kullanıcılarının ihtiyaçlarına yönelik profesyonel taktik ürünler üretmekteyiz ve sahada kullanan gerçek kullanıcılar tarafından bu ürünler defalarca test edilmekte ve başarılı sonuçlar ortaya  çıkarmakta... Son ola..
80,00 TL
Vergiler Hariç:67,80 TL
Marka: Wolf Holster Model: ANKA-KRS-BEJ
Anka Korse Silah Kılıfı Bej..
50,00 TL
Vergiler Hariç:42,37 TL
Marka: Kuyucular Deri Model: KYC-BERETTA-153
Beretta Deri Silah İç Kılıfı Yumuşak Deri Siyah  Kaliteli sığır derisinden, 1. sınıf işçilik ile el yapımı olarak üretilen yumuşak deri iç silah kılıfı beretta ile tam uyumlu ve silahın kendi ebatlarında tasarlanmıştır. Silahı pantolon içerisinde taşımaya yarayan silah iç kılıfıdır kemere geç..
30,00 TL
Vergiler Hariç:25,42 TL
Marka: Kuyucular Deri Model: KYC-BERETTA-TABA-153
Beretta Deri Silah İç Kılıfı Yumuşak Deri Taba..
30,00 TL
Vergiler Hariç:25,42 TL
Beretta F 92 - 92fs Karbon Görünümlü Kydex Silah Kılıfı (iç taşıma) Beretta F 92 - 92fs Karbon Görünümlü Kydex Silah Kılıfı (iç taşıma)
Ücretsiz Kargo
Marka: Wolf Holster Model: krbnkydxberetta
Beretta F 92 - 92fs Karbon Görünümlü Kydex Tabanca Kılıfı (iç taşıma)Beretta kydex silah kılıfı orijinal amerikan ürünü kydex plakaların ısıl işlem ile şekillendirilmesi ve ülkemizde uzman kişiler tarafından elde özenle imal edilmesi ile ortaya çıkmıştır. Kydex silah kılıfları polissepeti özel ..
400,00 TL
Vergiler Hariç:338,98 TL
Beretta f92 - 92fs Kydex Silah Kılıfı ( iç taşıma ) Beretta f92 - 92fs Kydex Silah Kılıfı ( iç taşıma )
Ücretsiz Kargo
Marka: Wolf Holster Model: kydxberetta
Beretta f92 - 92fs Kydex Tabanca KılıfıKydex silah kılıfı, orijinal kydex plakalarına ısıl işlem uygulanarak şekillendirme sonucu üretilmektedir ve birebir beretta f92 silah modeli kalıpları ile mükemmel uyum içerisinde çalışır. Beretta kydex silah kılıfı amerikan ürünü orijinal kydex hammadede..
300,00 TL
Vergiler Hariç:254,24 TL
Beretta F92 Yerli Kydex Silah Kılıfı ( İç Taşıma ) Beretta F92 Yerli Kydex Silah Kılıfı ( İç Taşıma )
Ücretsiz Kargo
Marka: Wolf Holster Model: KYDEXIC-F92-DERI
Beretta F92 Yerli Üretim Kydex Silah Kılıfı (Deri Görünümlü)Kydex silah iç kılıfları amerikan malı olan kydex plakaların ülkemize getirilerek silah kalıpları üzerinde ısıl işlem ile şekillendirilmesi sonucu imal ediliyordu, Yerli üretim ve PETKİM mamülü olan kydex hammaddelerimiz  üretildikten s..
180,00 TL
Vergiler Hariç:152,54 TL
Marka: Wolf Holster Model: KYDEXIC-BRTTA-MAT-COL
Beretta Kydex Silah Kılıfı Çöl Rengi İç TaşımaÇöl sarısı kydex tabanca kılıfı yerli üretim kydex plakaların orjinal silah kılıfları üzerinde ısıl işlem ile şekillendirilmesi sonucu ortaya çıkar ve hızlı silah çekmek adına piyasada bulunan silah kılıfları arasında muadili bulunamayacak el yapı..
140,00 TL
Vergiler Hariç:118,64 TL
Marka: Wolf Holster Model: KYDEXIC-BRTTA-MAT-SYH
Beretta Kydex Silah Kılıfı Mat Görünümlü İç TaşımaBeretta mat kydex silah kılıfı gibi diğer tüm silah kalıplarına da yapabildiğimiz mat kydex serisini sizlerle buluşturmaktan kıvanç duyuyoruz.  Kydex silah kılıfları ham kydex malzemenin ısıl işlem ile orjinal silah kalıpları üzerinde şekill..
140,00 TL
Vergiler Hariç:118,64 TL
Browning 14 lü Karbon Görünümlü Kydex Silah Kılıfı (iç taşıma) Browning 14 lü Karbon Görünümlü Kydex Silah Kılıfı (iç taşıma)
Ücretsiz Kargo
Marka: Wolf Holster Model: krbnkydxbrow
Browning 14 lü Karbon Görünümlü Kydex Silah Kılıfı (iç taşıma)Karbon görünümlü kydex silah kılıfı standart orijinal kydex görüntüsünden farklı olarak görselliğe düşkün silah kullanıcıları için özenle tasarlandı ve içerisine deri kaplanarak silahınıza zarar vermemesi de bu ürünü tercih etmek için..
400,00 TL
Vergiler Hariç:338,98 TL
Browning 14 lü Kydex Silah Kılıfı ( iç taşıma ) Browning 14 lü Kydex Silah Kılıfı ( iç taşıma )
Ücretsiz Kargo
Marka: Wolf Holster Model: kydxbrow
Browning 14 lü Kydex Tabanca KılıfıOrijinal kydex silah kılıfı amerikan ürünü kydex plakaların ısıl işlem ile şekillendirimesi ile oluşur ve elde özenle tek tek imal edilerek ortaya çıkar yani seri üretim bir ürün değildir. Kydex silah kılıfları üzerinde çelik maşa kullanılır ve eğilip bükülmey..
300,00 TL
Vergiler Hariç:254,24 TL
Marka: Wolf Holster Model: KYDEXIC-14LU-MAT-COL
Browning 14 lü Kydex Silah Kılıfı Çöl Rengi İç TaşımaKydex tabanca kılıfları kendi üretimimiz olan kydex plakaların ısıl işlem ile orijinal silah kalıpları üzerinde şekillendirilmesi ile meydana gelir ve el yapımı kaliteli ürünlerdendir. Hızlı silah çekme kılıfı olarak tabir edilen ve ameri..
140,00 TL
Vergiler Hariç:118,64 TL
Marka: Wolf Holster Model: KYDEXIC-14LU-MAT-SYH
Browning 14 lü Kydex Silah Kılıfı Mat Görünümlü İç TaşımaOrijinal kydex silah kılıfı görünümünde ve orjinal amerikan ürünü olan kydexten çok daha sağlam ve dayanıklı bir kimya karışımı ile elde edilen ve ülkemizde PETKİM tarafından üretilen yerli kydex plakalardan üertilmiş olan ürün orijinal..
140,00 TL
Vergiler Hariç:118,64 TL
Browning 14'lü Yerli Kydex Silah Kılıfı ( İç Taşıma ) Browning 14'lü Yerli Kydex Silah Kılıfı ( İç Taşıma )
Ücretsiz Kargo
Marka: Wolf Holster Model: KYDEXIC-14LU-DERI
Browning 14'lü Yerli Kydex Silah Kılıfı (Deri Görünümlü)Yerli Kydex 14'lü brownning iç kılıf silahın tüm ayrıntılarını alacak şekilde ısı ile silikon baskı yönetimiyle %100 el işçiliği ile üretilmişitir. Yerli kydex ülkemizde petkim firmasında üretilmiş, olup  malzeme içeriği olarak orjinal kyd..
180,00 TL
Vergiler Hariç:152,54 TL
Marka: Kuyucular Deri Model: KYC-14LU-155
Browning Deri Silah İç Kılıfı Yumuşak Deri Siyah Silah iç kılıfları silahı pantolon içerisinde taşımaya elverişli olarak tasarlanmış olup kemer üzerinde dışarıda taşımaya imkan tanımaz. Fotoğraflardan ürünün kullanımı konusunda bilgi sahibi olabileceğiniz gibi ürünü tüm kemer tiplerinde gayet..
30,00 TL
Vergiler Hariç:25,42 TL
Marka: Kuyucular Deri Model: KYC-14LU-TABA-155
Browning Deri Silah İç Kılıfı Yumuşak Deri Taba..
30,00 TL
Vergiler Hariç:25,42 TL
Marka: Kuyucular Deri Model: KYC-CANIK-196
Canik 55 Deri Silah İç Kılıfı Yumuşak Deri Siyah  İç silah kılıfları genel olarak silahı pantolon içerisinde taşımak için dizayn edilmiştir ve canik 55 deri iç silah kılıfı oldukça başarılı bir üründür.Canik silah kılıfları diğer tüm ürünlerimizde olduğu gibi gerçek sığır derisinden imal edil..
30,00 TL
Vergiler Hariç:25,42 TL
Gösterilen: 1 ile 20 arası, toplam: 165 (9 Sayfa)
Whatsapp Sipariş X Whatsapp ile sipariş verebilirsiniz

TIKLA