Menu
Your Cart

Acar Silah Kılıfları

Kategori dahilinde bulabileceğiniz Acar silah kılıfları tam olarak ergonomi ve kullanışlık beklentilerinizi en iyi bir şekilde karşılamak için geliştirildi. Siz de Polis Sepeti farkı ile uygun Acar silah kılıfları fiyatları farkı ile kolayca satın alabilirsiniz. Dayanıklı malzeme yapısı her koşulda sorunsuz bir kullanım imkanı sağlar. Bu sayede uzun süreli kullanımlarınızda vücudunuz zarar görmez özellikle de sıklıkla yakınılan bel ağrısına sebebiyet vermez. Acar tabanca kılıfları farklı modeller için uygun seçeneklere sahip olup, tam uyumlu bir şekilde satışa sunulmaktadır. Orjinal Acar silah kılıfları uygun fiyatlar dahilinde sadece web sitemizde bulabilir, kolayca satın alabilirsiniz. Kategori dahilinde bulabileceğiniz aha fazla ürün çeşidi ile de ihtiyaçlarınızı tamamlayabilirsiniz.

Marka: Acar Model: COMFORT-TAC-ACAR-F92-COL
Acar Beretta F92 Polimer Alçak Taşıma Silah Kılıfı Çöl RengiComfort-Tac polimer alçak taşıma aparatımızı tamamen yerli tasarım ve yerli üretim olarak sizlere sunmaktayız.Acar çöl rengi Beretta F92 alçak taşıma bacak kılıfı 1. kalite polimer hammadde ile üretilmektedir. Polimer malzeme ürün..
140,00 TL
Vergiler Hariç:118,64 TL
Marka: Acar Model: COMFORT-TAC-ACAR-F92-SYH
Acar Beretta F92 Polimer Alçak Taşıma Silah Kılıfı SiyahComfort-Tac polimer alçak taşıma aparatımızı tamamen yerli tasarım ve yerli üretim olarak sizlere sunmaktayız.Acar siyah Beretta F92 alçak taşıma bacak kılıfı 1. kalite polimer hammadde ile üretilmektedir. Polimer malzeme ürünün ..
140,00 TL
Vergiler Hariç:118,64 TL
Acar Beretta Taktik Kilitli Silah Kılıfı Acar Beretta Taktik Kilitli Silah Kılıfı
Çok Satan
Marka: Acar Model: ACAR-BERETTA-SYH
Acar Beretta Taktik Kilitli Silah KılıfıBeretta silah kılıfı %100 yerli üretim taktik polimer kılıftır. Polimer kılıf silah tutuş şekline göre kişiye özel olarak açısal olarak ayarlanabilir.  Tabanca kılıfı taktik bir kılıf olup tabancanızı hızlı bir şekilde çekmenize  olanak vs..
70,00 TL
Vergiler Hariç:59,32 TL
Marka: Acar Model: ACAR-TP9-BYZ
Acar Beyaz Canik 55 TP9 Serisi Taktik Kilitli Silah KılıfıTamamen yerli ürün olarak ülkemizde üretilen Acar silah kılıfları beyaz renkte trafik görevlileri için özel olarak üretilmiştir.Canik firması tarafından üretilen canik 55 tp9 serilerinin tümüne uygundur.Kilitli yapısı sayesinde silahı sizden ..
70,00 TL
Vergiler Hariç:59,32 TL
Marka: Acar Model: ACAR-CZ-BYZ
ACAR BEYAZ CZ 75 SERİSİ  TAKTİK KİLİTLİ SİLAH KILIFI Trafik polislerinin ve jandarma trafik personelinin görevde kullandıkları beyaz teçhizat ile uyumlu olarak tasarlanan beyaz silah kılıfı kaliteli polimer malzemeden kırılmazlık garantisi ile imal edilmektedir.Cz75 gibi ağır görev tabancalarını uzu..
70,00 TL
Vergiler Hariç:59,32 TL
Marka: Acar Model: ACAR-P8L-BYZ
Acar Beyaz Sarsılmaz P8L Taktik Kilitli Silah KılıfıBeyaz renginden dolayı trafik polisi silah kılıfı ve jandarma trafik silah kılıfı olarak kullanımı uygundur.Kaliteli polimer yapısı sayesinde uzun ömürlü kullanım imkanı sunar.P8l ve p8s için birebiruygun ebatta üretilmiş olan beyaz silah kılıfı si..
70,00 TL
Vergiler Hariç:59,32 TL
Marka: Acar Model: ACAR-SAR9-BYZ
Acar Beyaz Sarsılmaz Sar9 Taktik Kilitli Silah KılıfıTrafik polisi silah kılıfı ve jandarma trafik silah kılıfı olarak kullanımı uygun olan ürünümüz kaliteli uzay çağı polimerden imal edilmiştir.Bel kısmında ki kavisli yapısı sayesinde belde silahını uzun süre taşımak zorunda olan kullanıcılar için ..
70,00 TL
Vergiler Hariç:59,32 TL
Marka: Acar Model: ACAR-SRSLMZ-BYZ
ACAR BEYAZ SARSILMAZ SERİSİ  TAKTİK KİLİTLİ SİLAH KILIFI Sarsılmaz ülkemizde silah üreten en büyük silah üreticilerindendir ve imal ettiği silahlar emniyet ve tsk tarafından güvenle kullanılmaktadır. Acar sarsılmaz serisi beyaz silah kılıfı ise bu anlamda birebir sarsılmaz horozlu serisi ile uyumlud..
70,00 TL
Vergiler Hariç:59,32 TL
Marka: Acar Model: ACAR-IKILI-BYZ
ACAR BEYAZ TAKTİK ÇİFTLİ ŞARJÖR KILIFIİkili beyaz şarjör kılıfı 2 adet şarjör kapasitesine sahiptir ve şarjörleri kılıfın ortasında bulunan, şarjör içine girdiğinde genişleyen mekanizma sayesinde sıkıştırır ve pasif kilit dediğimiz tutuş sayesinde şarjörleri düşmeden korur. Siz istemeden şarjör kılı..
47,00 TL
Vergiler Hariç:39,83 TL
Marka: Acar Model: ACAR-TEKLI-BYZ
ACAR BEYAZ TAKTİK TEKLİ ŞARJÖR KILIFIAcar taktik kilitli silah kılıfları %100 yerli malı statüsünde ülkemizde üretilen garantili ürünlerdir.1 adet şarjör alma kapasitesine sahip olan tekli beyaz şarjör kılıfı trafik polisi ve jandarma trafik personeli kullanımı için uygundur.Şarjör kılıfı içerisinde..
32,00 TL
Vergiler Hariç:27,12 TL
Marka: Acar Model: ACAR-UCLU-BYZ
Acar Beyaz Taktik Üçlü Şarjör KılıfıTrafik polisi silah şarjör kılıfı ve jandarma trafik silah şarjör kılıfı olarak kullanımı uygundur.Kaliteli kırılmaz polimerden imal edilmiştir ve uzun ömürlüdür.Sar9 ve glock şarjörleri gibi standart dışı olan şarjörlere uymaz diğer tüm standart şarjörlere uyar.B..
63,00 TL
Vergiler Hariç:53,39 TL
Marka: Acar Model: COMFORT-TAC-ACAR-14LU-COL
Acar Browning 14 lü Polimer Alçak Taşıma Silah Kılıf Çöl RengiComfort-Tac polimer alçak taşıma aparatımızı tamamen yerli tasarım ve yerli üretim olarak sizlere sunmaktayız.Acar çöl rengi Browning 14 lü alçak taşıma bacak kılıfı 1. kalite polimer hammadde ile üretilmektedir. Polimer ma..
140,00 TL
Vergiler Hariç:118,64 TL
Marka: Acar Model: COMFORT-TAC-ACAR-14LU-SYH
Acar Browning 14 lü Polimer Alçak Taşıma Silah Kılıfı SiyahComfort-Tac polimer alçak taşıma aparatımızı tamamen yerli tasarım ve yerli üretim olarak sizlere sunmaktayız.Acar siyah Browning 14 lü alçak taşıma bacak kılıfı 1. kalite polimer hammadde ile üretilmektedir. Polimer malzeme ü..
140,00 TL
Vergiler Hariç:118,64 TL
Acar Browning Taktik Kilitli Silah Kılıfı Acar Browning Taktik Kilitli Silah Kılıfı
Çok Satan
Marka: Acar Model: ACAR-14LU-SYH
Acar Browning Taktik Kilitli Silah KılıfıAcar 14'lü browning silah kılıfı ülekemizde imal edeilen ve tasarlalan yeni nesil tabanca kılıfıdır. Acar 14'lü browning tabanca kılıfı özel ham meddesi ile dayanıklı olup herhangi bir deformasyona  uğramaz. 14'lü browning  acar silah kılıfı farklı..
70,00 TL
Vergiler Hariç:59,32 TL
Marka: Acar Model: COMFORT-TAC-ACAR-CNK55-SYH
Acar Canik 55 Horozlu Seri Polimer Alçak Taşıma Silah Kılıfı SiyahComfort-Tac polimer alçak taşıma aparatımızı tamamen yerli tasarım ve yerli üretim olarak sizlere sunmaktayız.Acar siyah Canik55 Horozlu Seri alçak taşıma bacak kılıfı 1. kalite polimer hammadde ile üretilmektedir. Poli..
140,00 TL
Vergiler Hariç:118,64 TL
Marka: Acar Model: COMFORT-TAC-ACAR-CNK55-COL
Acar Canik Horozlu Seri Polimer Alçak Taşıma Silah Kılıfı Çöl RengiComfort-Tac polimer alçak taşıma aparatımızı tamamen yerli tasarım ve yerli üretim olarak sizlere sunmaktayız.Acar çöl rengi Canik55 Horozlu Seri alçak taşıma bacak kılıfı 1. kalite polimer hammadde ile üretilmektedir. ..
140,00 TL
Vergiler Hariç:118,64 TL
Marka: Acar Model: COMFORT-TAC-ACAR-TP9-COL
Acar Canik TP9 Serisi Polimer Alçak Taşıma Silah Kılıfı Çöl RengiComfort-Tac Polimer Alçak Taşıma Aparatımızı tamamen yerli tasarım ve yerli üretim olarak sizlere sunmaktayız.Acar çöl rengi Siyah Canik55 TP9 Serisi Alçak Taşıma Bacak Kılıfı 1. kalite polimer hammadde ile üretilmektedir.&nb..
140,00 TL
Vergiler Hariç:118,64 TL
Marka: Acar Model: ACAR-DOLPHN-SYH
Acar Canik 55 Dolphin ve Canik 55 Dolphin L Taktik Kilitli Silah Kılıfı - siyahSiyah acar canik 55 dolphin taktik kilitli silah kılıfı ve siyah acar canik  dolpin l taktik  kilitli silah kılıfı olarak kullanabileceğiniz bu ürünümüz  yerli üretim olup dayanıklı polimer maddeden ü..
70,00 TL
Vergiler Hariç:59,32 TL
Marka: Acar Model: ACAR-CANIK-SYH
Acar Canik55 Shark Fc - P120 - L120 Taktik Kilitli Silah KılıfıCanik firması tarafından yapılan CZ75 sisteminde çalışan Canik55 shark fc, canik55 P120, canik55 L120 silahları için birebir uyumlu olan taktik silah kılıfı üzerinde mandal kilit sistem..
70,00 TL
Vergiler Hariç:59,32 TL
Acar Canik55 TP9  Taktik Kilitli Silah Kılıfı Acar Canik55 TP9  Taktik Kilitli Silah Kılıfı
Çok Satan
Marka: Acar Model: ACAR-TP9-SYH
Acar Canik55 TP9 Taktik Kilitli Silah KılıfıCanik 55 TP9 acar taktik silah kılıfı tasarımı sayesinde vücuda tam uyumlu olup belde silahı rahat taşımak için tasarlanmış bir kılıftır. Silah kılıfının bele denk gelen kısmında bele uygun kavisli yapılı belli kullanılmıştır ve belde silahın a..
70,00 TL
Vergiler Hariç:59,32 TL
Gösterilen: 1 ile 20 arası, toplam: 106 (6 Sayfa)
Whatsapp Sipariş X Whatsapp ile sipariş verebilirsiniz

TIKLA