Polis sepeti Hikayesi...  Polis Malzemeleri Hakkında...

Polis malzemeleri başta olmak üzere imalat ve perakende satış üzerine 2008 yılında İstanbul, Bayrampaşa'da bir yolculuğa çıktık. Farklı ve zor bir girişim olduğunun farkındaydık.Daha önce yapılmamış işleri, denenmemiş farklı projeleri hayata geçirmek üzere işe koyulmuştuk.En kaliteli resmi kıyafetleri, polis üniformalarını, polis malzemelerini, ürettik. Ve yeni göreve başlayan polis memurlarına ulaştırdık. Yıllarca kaliteli polismalzemelerini, uygun fiyata ilgili kurumlara yada son kullanıcı olan emniyet mensuplarına nasıl ulaştırılır ? sorusunun cevabını aradık.Gelişme ve işimizi ileriye taşıma konusundaki tercihimizi uzmanlaştığımız sektörlerden yana kullandık. Bunların en başında taktik pantolon gelmekteydi. Kaliteli bir çok taktik giyim ürününü ve askeri malzemeyide üreterek satış portföyümüze ekledik. 

Kargo pantolon ve silah kılıfı gibi bu, kendine has yapısı ile özel olan sektörlerde bir müddet ülkemizde ve dünyada çeşitli projeler gerçekleştirdikten sonra yine benzer ve alakalı gruplar olan, Taktik giyim ürünleri, Outdoor giyim ürünleri, Kamp malzemeleri gibi ürünlerin yine hem imalat, hem perakende satışı alanında hizmet vermeye karar verdik. İş yapmaya karar verdiğimiz her sektörde '' Ürünlerin en baştan imalatını yapıp, kullanıcıya en uygun fiyata en kaliteli şekilde nasıl ulaştırırız '' düşüncesi ile araştırmalarımızı tamamladık. 2010 yılında Kağıthane'de hizmete açtığımız, şirket merkezimiz ve tactical perakende mağazamız ile bugünlere kadar sizlere hizmet vermeye devam ettik. Üretim konusunda olduğu gibi pazarlama konusundaki ar-ge çalışmalarımız sonucunda mağazamıza ulaşamayacak, İstanbul dışındaki takipçilerimizin hizmetlerimizden faydalanması adına daha farklı satış stratejileri uygulamaya başladık. 

Zaman ilerliyor ve  standart mağaza satışı, yerini Dünyada ve Ülkemiz genelinde e-ticarete bırakıyordu. Bizde artık internet üzerinden birşeyler yapmanın gerekliliğine inandık ve 2012 yılında Polis Sepeti , 2018 yılında Taktik Giyim , 2019 yılında Kydex Silah Kılıfı ve 2020 yılında da Zirve Kamp sitelerimiz ile takipçilerimize daha yakın olmaya çalıştık. Hzimet etmeye çalıştığımız tüm sektörleri olabildiğince birbiri ile alakadar ve birbiri içinden seçmeye gayret gösterdik. Tugan Tekstil Sanayi Ticaret Limited Şirketi adı altında oluşturduğumuz kurumsal hafızamızda, biriktirdiğimiz tüm tecrübe, deneyim ve olumlu yada olumsuz aldığımız geri dönüşleri yaptığımız ve yapacağımız ürünlere tüm gücümüzle yansıtmaya devam ediyoruz.

 

 

 

 

 

 

Polissepeti,  haricinde İnstagram profilimizde paylaştığımız güncel içeriklerden haberdar olmak, You Tube kanalımızda paylaştığımız faydalı bilgilerden yararlanmak ve Facebook sayfamızdan yaptığımız düzenli akış ile yeni ürünler ve hizmetlerimiz hakkında bilgi almak istiyorsanız, aşağıdaki bağlantıları kullanarak bizlere ulaşabilirsiniz.

 

 

              

       

       

 

 

 

 

 

Yurdumuzda ve dünyada bir çok farklı ürünün imalatını yaparak teslim ettik. Bunlardan bazıları ...

                     Kargo Pantolon

Kargo Pantolon Polis Sepeti

Polis Malzemeleri Poli Sepeti

Polis Malzemeleri Polis Sepeti

Asker Üniforması Polis Sepeti

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR