1.199,00 ₺ KDV Dahil

Sarsılmaz Silah Kılıfları

 

En kullanışlı savunma aracınız olan silahınızı güvenli bir şekilde taşımak ve kullanmak için ihtiyaç duyduğunuz Sarsılmaz silah kılıfları sizlere avantajlı bir şekilde satışa sunulmaktadır. Sizlere satışa sunduğumuz kılıf ürünlerimiz, sarsılmaz marka silah modelleri ile tam uyumlu kılıflar olma özelliğindedir.

 

Yerli silah sanayide öncü markalardan birisi olan Sarsılmaz, alanında otomatik ve yarı otomatik olmak üzere pek çok modelin imalatını gerçekleştirmiş ve satışa sunmuştur. Sahip olunan Sarsılmaz silah modelleri en verimli bir şekilde kullanılabilmesi için tercih edilecek kılıf çeşitleri de önemli olmaktadır.

 

Bu bağlamda markanın kalitesine yakışır kalitede kılıf seçeneklerini sizlere uygun fiyatlar dahilinde web sitemiz farkı ile online satışa sunulmaktadır Sarsılmaz tabanca kılıfları ürünlerimizi incelediğinizde, pek çok farklı model silah için farklı ebat ve yapısal özelliklerde kılıfları bulabilirsiniz.

 

Sizlere satışa sunduğumuz modeller arasında aynı zamanda Sarsılmaz silah iç kılıfları da bulunmaktadır. İhtiyaç ve talebiniz doğrultusunda, en ideal modeli tercih edebilirsiniz.  Sarsılmaz silah kılıfı fiyatları oldukça uygun olup, zengin ödeme seçenekleri ve kolay ödeme yapma imkanı sayesinde kolayca satın alabilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR