Menu
Your Cart

Şarjör Kılıfları

Şarjörünüzü en verimli bir şekilde kullanmak ve emniyetini sağlamak için ihtiyaç duyduğunuz şarjör kılıfları sizlere Polis Sepeti farkı ile sizlere satışa sunulmaktadır. Şarjor kılıfı fiyatları olarak oldukça uygun fiyat seçeneklerini bulabileceğiniz web sitemizdeki yedek şarjor kılıfı ve diğer ürünlerimizi kolay bir şekilde satın alabilirsiniz. Zengin ürün içeriğine sahip web sitemiz sizlere aynı zamanda imi şarjör kılıfı ve fobus şarjör kılıfı modelleri de sunmaktadır. Sizler de ihtiyaç dahilinde çiftli şarjör kılıfır ve çift şarjör kılıfı da satın alma işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Tabanca şarjör kılıfı orjinal modelleri kolay ve güvenli bir şekilde satın alabileceğiniz web sitemiz, kılıf malzeme kalitesi ile beklentilerinizi fazlasıyla karşılayacaktır.

Marka: Acar Model: ACAR-IKILI-BYZ
ACAR BEYAZ TAKTİK ÇİFTLİ ŞARJÖR KILIFIİkili beyaz şarjör kılıfı 2 adet şarjör kapasitesine sahiptir ve şarjörleri kılıfın ortasında bulunan, şarjör içine girdiğinde genişleyen mekanizma sayesinde sıkıştırır ve pasif kilit dediğimiz tutuş sayesinde şarjörleri düşmeden korur. Siz istemeden şarjör kılı..
47,00 TL
Vergiler Hariç:39,83 TL
Marka: Acar Model: ACAR-TEKLI-BYZ
ACAR BEYAZ TAKTİK TEKLİ ŞARJÖR KILIFIAcar taktik kilitli silah kılıfları %100 yerli malı statüsünde ülkemizde üretilen garantili ürünlerdir.1 adet şarjör alma kapasitesine sahip olan tekli beyaz şarjör kılıfı trafik polisi ve jandarma trafik personeli kullanımı için uygundur.Şarjör kılıfı içerisinde..
32,00 TL
Vergiler Hariç:27,12 TL
Marka: Acar Model: ACAR-UCLU-BYZ
Acar Beyaz Taktik Üçlü Şarjör KılıfıTrafik polisi silah şarjör kılıfı ve jandarma trafik silah şarjör kılıfı olarak kullanımı uygundur.Kaliteli kırılmaz polimerden imal edilmiştir ve uzun ömürlüdür.Sar9 ve glock şarjörleri gibi standart dışı olan şarjörlere uymaz diğer tüm standart şarjörlere uyar.B..
63,00 TL
Vergiler Hariç:53,39 TL
Marka: Acar Model: ACAR-IKILI-COL
Acar Çöl Rengi Çiftli Şarjör KılıfıÇöl sarısı çiftli şarjör kılıfı kaliteli polimer malzeme karışımlarından ülkemizde %100 yerli ürün statüsünde üretilmiş bir üründür. Çöl sarısı ikili şarjörlük dayanıklı malzemeden üretilir ve kırılmazlık garantisi vardır. Sahra renk ikili şarjör kılıfı ..
47,00 TL
Vergiler Hariç:39,83 TL
Marka: Acar Model: ACAR-UCLU-COL
Acar Çöl Rengi Üçlü Şarjör KılıfıÜçlü şarjör kılıfı tamamen yerli hammaddeler kullanılarak ülkemizde yerli ve milli bir ürün olarak üretilmiştir. Çöl rengi üçlü şarjörlük dayanıklıdır kullanıcısına uzun yıllar kullanım imkanı sunar ve kırılmazlık konusunda garantilidir. Çöl sarısı üçlü şa..
63,00 TL
Vergiler Hariç:53,39 TL
Marka: Acar Model: ACAR-SADE-COL
Acar Geçmeli Şarjör Kılıfı Çöl RengiAcar şarjör kılıfı, belliksiz olarak satışa sunulmuştur. Elinizde bulunun acar marka taktik kılıflarınızı şarjörlük ile kullanmak için satın alabilirsiniz.Acar marka taktik silah kılıfları ile uyumludur, silah kılıfınızın önündeki raydan geçirip rahatlık..
16,00 TL
Vergiler Hariç:13,56 TL
Marka: Acar Model: ACAR-SADE-SYH
Acar Geçmeli Şarjör Kılıfı SiyahAcar şarjör kılıfı, belliksiz olarak satılmakta ve elinizde bulunun acar taktik kılıflarınızın önüne şarjörlük yerine takarak kullanabilirisiniz.Acar marka taktik silah kılıfları ile uyumludur, silah kılıfınızın önündeki raydan geçirip rahatlıkla kullanabilirsiniz.NOT..
16,00 TL
Vergiler Hariç:13,56 TL
Acar Taktik  Tekli Şarjör Kılıfı Acar Taktik  Tekli Şarjör Kılıfı
Çok Satan
Marka: Acar Model: ACAR-TEKLI-SYH
Acar Tekli Şarjör KılıfıAcar Şarjör Kılıfları  Ayar vidası Sayesinde 360° Dönebilir ,Kılıf Duruş Açısını kendinize Göre Ayarlayabilirsiniz. Şarjör Ağırlığını Ergonomik Pedli Yapısı Sayesinde Daha Az Hissettirir. Polimer Enjeksiyon Sistemiyle Üretilmiş Olup Dayanıklıdır, Uzun Ömürlü K..
32,00 TL
Vergiler Hariç:27,12 TL
Acar Taktik İkili Şarjör Kılıfı Acar Taktik İkili Şarjör Kılıfı
Çok Satan
Marka: Acar Model: ACAR-IKILI-SYH
Acar Taktik İkili Şarjör KılıfıŞarjör Kılıfları  Ayar vidası Sayesinde 360° Dönebilir ,Kılıf Duruş Açısını kendinize Göre Ayarlayabilirsiniz. Şarjör Ağırlığını Ergonomik Pedli Yapısı Sayesinde Daha Az Hissettirir. Polimer Enjeksiyon Sistemiyle Üretilmiş Olup Dayanıklıdır, Uzun Ömürlü..
46,00 TL
Vergiler Hariç:38,98 TL
Marka: Acar Model: ACAR-UCLU-SYH
Acar Taktik Üçlü Şarjör KılıfıŞarjör Kılıfları  Ayar vidası Sayesinde 360° Dönebilir ,Kılıf Duruş Açısını kendinize Göre Ayarlayabilirsiniz. Şarjör Ağırlığını Ergonomik Pedli Yapısı Sayesinde Daha Az Hissettirir. Polimer Enjeksiyon Sistemiyle Üretilmiş Olup Dayanıklıdır, Uzun Ömürlü ..
63,00 TL
Vergiler Hariç:53,39 TL
Marka: Acar Model: ACAR-TEKLI-COL
Acar Tekli Çöl Rengi Şarjör Kılıfı Çöl rengi tekli taktik şarjör kılıfı 9mm fişek alan çift sıralı standart şarjörler için uygundur.(sarsılmaz st9, sar9 ve glock şarjörleri için uygun değildir.) Acar tekli çöl rengi polimer şarjörlük, polimer malzemeden üretilmiş olup çöl rengi kamufla..
32,00 TL
Vergiler Hariç:27,12 TL
Marka: Akar Model: AKAR-CIFTLI-BYZ
AKAR ÇİFTLİ BEYAZ POLİMER TAKTİK ŞARJÖRLÜK Akar çiftli trafik polisi şarjörlüğü tüm 9 mm şarjörlere uyumlu olup (sarsılmaz st9 ve glock şarjörler hariç!) taktik kullanım için tasarlanmıştır ve profesyonel kullanım için uygundur.Akar taktik ikili beyaz trafik şarjörlük kendinden yaylı yapısı ile şarj..
32,00 TL
Vergiler Hariç:27,12 TL
Marka: Akar Model: AKAR-CIFTLI-SYH
Akar Çiftli Polimer Taktik ŞarjörlükAkar taktik çiftli şarjörlük taktik kullanım için özel olarak polimer enjeksiyon teknolojisi ile üretilmiştir. Akar çiftli polimer şarjör kılıfı içerisindeki sıra dışı yaylı sistemi ile şarjörü şarjör kılıfında mükemmel şekilde muhafaza eder hareket halinde koşma,..
32,00 TL
Vergiler Hariç:27,12 TL
Marka: Akar Model: AKAR-CIFTLI-COL
Akar Çiftli Polimer Taktik Şarjörlük - Çöl RengiAkar çiftli taktik şarjörlük, birinci sınıf polimer enjeksiyon ile üretilmiştir.Çiftli polimer taktik şarjörlük içerisindeki yaylı sistem sayesinde şarjörünüzü kılıf içinde güvende tutar ve bir nevi sıkıştırma görevi görür. Çeşitli aksiyon gerektiren h..
32,00 TL
Vergiler Hariç:27,12 TL
Marka: Akar Model: AKAR-SAR9-CIFTLI
Akar Sarsılmaz Sar9 Çiftli Şarjör Kılıfı SiyahAkar sarsılmaz sar9 çiftli şarjörlük esnek, dayanıklı ve sağlam polimer maddeden üretilmiştir. Polimer madde özellikle  ağır sanayide,  bisiklet ve araçlarda birleştirici unsur olarak kullanılan bu madde çarpma ve düşme gibi bütün zor şartlara ..
32,00 TL
Vergiler Hariç:27,12 TL
Marka: Amomax Model: AM.MPU
Amomax Çiftli Şarjör Kılıfı Tüm Silahlar İçinAmomax çiftli şarjör kılıfı, universal olarak tüm şarjörler için üretilmiştir.Modern ve ergonomik tasarımının yanı sıra, birinci sınıf kaliteli polimer hammadde ile üretilmiştir.Özel tasarımı sayesinde belinize mümkün olduğunca yakın durur ve belliğin ark..
120,00 TL
Vergiler Hariç:101,69 TL
Marka: Akar Model: BYZTKLSRJRKLF
Beyaz Tekli Şarjör Kılıfı KumaşTrafik polisleri ve jandarma trafik için tekli şarjör kılıfı olarak kullanıma uygundur.Kaliteli ve dayanıklı imperteks kumaştan üretilmiştir bu sebepten dolayı uzun ömürlü kullanım imkanı sunar.Ürünün üzerinde fosforlu reflektör şerit bulunmaktadır ve bu özelliği kulla..
10,00 TL
Vergiler Hariç:8,47 TL
Çiftli İç ve Dış Şarjör Kılıfı
Çok Satan
Marka: Akar Model: akricsrjrklf
Çiftli İç ve Dış Şarjör KılıfıKaliteli imperteks kumaş üzerine kaliteli kalın lastik lamine edilerek üretilen maşalı iç ve dış şarjör kılıfının ön kısmıda deri ile güçlendirildi... Ayarlanabilen şarjör kılıfında kullanılan çelik maşalar uzun ömürlüdür kırılmaz paslanmaz . Arka kısmındaki ..
25,00 TL
Vergiler Hariç:21,19 TL
Marka: Kuyucular Deri Model: KYC-CIFT-SYH
Çiftli Şarjör Kılıfı Deri İkili şarjör kılıfı, kaliteli birinci sınıf deriden üretilmiştir. Standart 9 mm silah şarjörleri ebatındadır ve beretta şarjör kılıfı, sarsılmaz şarjör kılıfı, canik55 şarjör kılıfı, zigana şarjör kılıfı, browning şarjör kılıfı, girsan şarjör kılıfı, sig sauer şarj..
60,00 TL
Vergiler Hariç:50,85 TL
Marka: Kuyucular Deri Model: KYC-CIFT-TABA
Çiftli Şarjör Kılıfı Deri Taba..
60,00 TL
Vergiler Hariç:50,85 TL
Gösterilen: 1 ile 20 arası, toplam: 82 (5 Sayfa)
Whatsapp Sipariş X Whatsapp ile sipariş verebilirsiniz

TIKLA