Menu
Your Cart

Polis Rozet ve Cüzdanlar

Görev alan memurun bağlı bulunduğu emniyet birimini sembolize eden rozet ve bu rozetin yer aldığı polis cüzdanları aynı zamanda polis rozetli cüzdanlar olarak bilinmektedir. Polis Sepeti web sitemizde polis armalı cüzdan modelleri bulabilir, uygun polis cüzdanı fiyatları dahilinde kolayca satın alma işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Cüzdan modelleri ilgili emniyet birimine ve hatta rütbesine göre de değişkenlik gösterebilmektedir. Örneğin özel harekat polisi cüzdanı görevini “özel harekat” biriminde yapmakta olan memurlar içindir. Resmi usullere uygun bir şekilde imal edilmiş polis cüzdan modelleri kaliteli malzeme yapısına sahip olup, oldukça kullanışlıdır. Cüzdan üzerine işlenmiş; renkli polis arması, renksiz yada 3D polis arması olarak da kategori dahilinde ürün seçeneklerimizi görebilir, güvenli alışveriş alt yapısı ile web sitemizden sorunsuz bir şekilde dilediğiniz ürünü temin edebilirsiniz.

Marka: Wolf Holster Model: 3DBKCARM
Bekçi Göğüs Arması Yeni 3 BoyutluBekçi arması yeni düzenlemelere uygun olarak polissepetine özel olarak wolf holsters firması tarafından ülkemizde yerli ve millii olarak üretilmektedir. 3 boyutlu bekçi arması kaliteli pvc malzemeden imal edilir uzun ömürlüdür. Ayrıca her türlü zor hava koşu..
8,00 TL
Vergiler Hariç:7,41 TL
Bekçi Kol Arması Yeni 3 Boyutlu
Çok Satan
Marka: Wolf Holster Model: 3DBKCKOLARM
Bekçi Kol Arması Yeni 3 BoyutluBekçi kol kokartı yeni düzenlemelere %100 uygun ve gerçek ebatlarında olarak polissepeti tarafından üretilen orjinal üründür. Yeni bekçi kol arması kaliteli pvc malzeme kullanılarak imal edilir ve her türlü koşulda denenmiş olup solma, kırılma vs gibi sorunlar..
7,50 TL
Vergiler Hariç:6,94 TL
Marka: Wolf Holster Model: EGMLACI-CZDNRZT
EGM Lacivert Cüzdan RozetiSadece resmi adreslere gönderilmektedir. Ev-iş adresine verilen siparişler iptal edilecektir...
20,00 TL
Vergiler Hariç:16,95 TL
Marka: Wolf Holster Model: EGMLACI-1KALITE
EGM Lacivert Rozetli Polis CüzdanSadece resmi adreslere gönderilmektedir. Ev-iş adresine verilen siparişler iptal edilecektir.EGM Lacivert rozetli polis cüzdanı, 1. sınıf sığır derisinden üretilmektedir.Deri polis cüzdanımızda, 1 adet kağıt para bölmesi bulunmaktadır.6 adet kart bölmesi bulunmaktadı..
69,00 TL
Vergiler Hariç:63,89 TL
Marka: Wolf Holster Model: DERICZDN-1KALITE
Fonksiyonel Hakiki Deri Erkek Cüzdan..
59,00 TL
Vergiler Hariç:54,63 TL
Marka: Wolf Holster Model: KIMGMS-CZDNRZT
Kaçakçılık ve İstihbarat Müdürlüğü Gümüş Cüzdan RozetiSadece resmi adreslere gönderilmektedir. Ev-iş adresine verilen siparişler iptal edilecektir...
20,00 TL
Vergiler Hariç:16,95 TL
Marka: Wolf Holster Model: KIM-GMS-1KALITE
Kaçakçılık ve İstihbarat Müdürlüğü Gümüş Rozetli CüzdanSadece resmi adreslere gönderilmektedir. Ev-iş adresine verilen siparişler iptal edilecektir.Kaçakçılık ve istihbarat müdürlüğü gümüş rozetli polis cüzdanı, 1. sınıf sığır derisinden üretilmektedir.Deri polis cüzdanımızda, 1 adet kağıt para..
69,00 TL
Vergiler Hariç:63,89 TL
Marka: Wolf Holster Model: KIMSYH-CZDNRZT
Kaçakçılık ve İstihbarat Müdürlüğü Siyah Cüzdan RozetiSadece resmi adreslere gönderilmektedir. Ev-iş adresine verilen siparişler iptal edilecektir...
20,00 TL
Vergiler Hariç:16,95 TL
Marka: Wolf Holster Model: KIM-SYH-1KALITE
Kaçakçılık ve İstihbarat Müdürlüğü Siyah Rozetli CüzdanSadece resmi adreslere gönderilmektedir. Ev-iş adresine verilen siparişler iptal edilecektir.Kaçakçılık ve istihbarat müdürlüğü siyah rozetli polis cüzdanı, 1. sınıf sığır derisinden üretilmektedir.Deri polis cüzdanımızda, 1 adet kağıt para..
69,00 TL
Vergiler Hariç:63,89 TL
Marka: Wolf Holster Model: KLSKRZT-CZDNRZT
Klasik Gümüş Polis Cüzdan RozetiSadece resmi adreslere gönderilmektedir. Ev-iş adresine verilen siparişler iptal edilecektir...
20,00 TL
Vergiler Hariç:16,95 TL
Marka: Wolf Holster Model: KLSKRZT-1KALITE
Klasik Gümüş Polis Rozetli CüzdanSadece resmi adreslere gönderilmektedir. Ev-iş adresine verilen siparişler iptal edilecektir.Klasik gümüş rozetli polis cüzdanı, 1. sınıf sığır derisinden üretilmektedir.Deri polis cüzdanımızda, 1 adet kağıt para bölmesi bulunmaktadır.6 adet kart bölmesi bulunma..
69,00 TL
Vergiler Hariç:63,89 TL
Marka: Wolf Holster Model: KLSKKRTMRZT-CZDNRZT
Klasik Karartmalı Polis Cüzdan RozetiSadece resmi adreslere gönderilmektedir. Ev-iş adresine verilen siparişler iptal edilecektir...
20,00 TL
Vergiler Hariç:16,95 TL
Marka: Wolf Holster Model: KLSKKRTMRZT-1KALITE
Klasik Karartmalı Polis Rozetli CüzdanSadece resmi adreslere gönderilmektedir. Ev-iş adresine verilen siparişler iptal edilecektir.Klasik karartmalı rozetli polis cüzdanı, 1. sınıf sığır derisinden üretilmektedir.Deri polis cüzdanımızda, 1 adet kağıt para bölmesi bulunmaktadır.6 adet kart bölme..
69,00 TL
Vergiler Hariç:63,89 TL
Marka: Wolf Holster Model: POHGMS-CZDNRZT
Mineli Polis Özel Harekat Cüzdan RozetiSadece resmi adreslere gönderilmektedir. Ev-iş adresine verilen siparişler iptal edilecektir...
20,00 TL
Vergiler Hariç:16,95 TL
Marka: Wolf Holster Model: POH-GMS-1KALITE
Mineli Polis Özel Harekat Rozetli CüzdanSadece resmi adreslere gönderilmektedir. Ev-iş adresine verilen siparişler iptal edilecektir.Polis özel harekat rozetli polis cüzdanı, 1. sınıf sığır derisinden üretilmektedir.Deri polis cüzdanımızda, 1 adet kağıt para bölmesi bulunmaktadır.6 adet kart bö..
69,00 TL
Vergiler Hariç:63,89 TL
Marka: Wolf Holster Model: 3DCVKKVVTARM
Polis Çevik Kuvvet Arması Yeni 3 Boyutlu ..
7,00 TL
Vergiler Hariç:6,48 TL
Polis Genel Hizmet Arması Yeni 3 Boyutlu
Çok Satan
Marka: Wolf Holster Model: 3DGNLHZMTARM
Polis Genel Hizmet Arması Yeni 3 Boyutlu2018 yılı itibariyle uygulamaya giren emniyet hizmetleri kılık kıyafet yönetmeliğinde yapılan değişiklikler ile resmi görev yapan tüm polislerimiz yeni üniformaları ile görev yapmaya başladı. Polis Genel Hizmet Arması Yeni 3 Boyutlu yeni polis üniformal..
7,50 TL
Vergiler Hariç:6,94 TL
Polis Göğüs Arması Yeni 3 Boyutlu
Çok Satan
Marka: Wolf Holster Model: 3DGGSARM
Polis Göğüs Arması Yeni 3 BoyutluPolis amir ve memurlarının mont ve tişört üzerinde ön göğüste kullanılan Polis armasıdır. 2018 yılı itibariye Polis teşkilatının yeni kullanmaya başladığı polis üniformaları ile uyumlu olan polis göğüs arması içerisine hava balonu konularak 3 boyutlu hale ge..
8,00 TL
Vergiler Hariç:7,41 TL
Marka: Wolf Holster Model: PLSKMRROZET
Polis Kemer RozetiSadece polisler alabilir ve resmi adreslere gönderim yapılmaktadır. Sivil adreslere verilen siparişler iptal edilecektir.Polis kemer rozeti, döküm olarak üretilmektedir.Deri kemerler ile birebir uyumludur, arkasında çelik maşa bulunmaktadır.EGM kemer rozeti, oldukça kullanışlıdır v..
37,00 TL
Vergiler Hariç:31,36 TL
Marka: Wolf Holster Model: 3DKRMARM
Polis Koruma Arması Yeni 3 BoyutluHassas koruma ve koruma şube müdürlüklerinde görev yapan koruma memurlarının kullanabileceği birim armasıdır. 2018 yılı değişiklikleri ile uygulanmaya başlanan yeni polis kıyafetlerine uygun koruma kol arması içerisine balon konularak 3 boyutlu bir hal almı..
7,50 TL
Vergiler Hariç:6,94 TL
Gösterilen: 1 ile 20 arası, toplam: 23 (2 Sayfa)
Whatsapp Sipariş X Whatsapp ile sipariş verebilirsiniz

TIKLA