1.149,00 ₺ KDV Dahil
1.149,00 ₺ KDV Dahil
1.399,00 ₺ KDV Dahil
1.149,00 ₺ KDV Dahil
1.149,00 ₺ KDV Dahil
1.199,00 ₺ KDV Dahil

Orijinal Kydex Silah Kılıfları

 

Orijinal kydex hammadde olarak ABD'den ithal edilmekte ve Türkiye'de Polissepeti firmasında uzun yıllar silah kılıfı imalatına gönül vermiş ustalar tarafından, tek tek , el emeği ile şekillendirilmektedir.

 

Birebir silah kalıpları kullanılarak üretilen kydex silah kılıfları 165 derecede ısıtıldıktan sonra silah kalıplarında şekillendirilir ve bu yüzden silah ile uyum problemi olmaz,silah kılıfa birebir oturur.

 

Kydex silah kılıfları kategorisinde içi kadife kydex silah kılıfı, içi deri kydex silah kılıfı, deri görünümlü kydex silah kılıfı, karbon görünümlü silah kılıfı ürünlerine ulaşabileceksiniz. İçi kadife ve deri olduğu için silahı çizmeyen kydex silah kılıfları veya silahı çizmeyen silah kılıfları polissepeti aracılığı ile bu kategoride siz silah severlerin hizmetinde.

 

Son derece kullanışlı olan Kydex Silah Kılıfları her koşulda sizin yardımcınız olur. Belinize sabitleyebileceğiniz kılıfların kullanımı son derece basittir. Vücudunuzu rahatsız etmez ve hareketlerinizde sorun yaşamazsınız. Uzun süreli kullanımlarda dahi Kydex tabanca kılıfları herhangi bir şekilde bel ağrısı ortaya çıkarmaz. Bu nedenle bel ağrıtmayan silah kılıfları araştıran müşterilerimiz için Polis Sepeti farkıyla sunulmaktadır. Kolay ve hızlı kullanımının yanı sıra oldukça ekonomik olması ile de her daim tercih sebebi olmaktadır. Kydex silah kılıfı fiyatları web sitemiz üzerinde kategori dahilinde bulabilir, güvenli ödeme alt yapısı sayesinde kolay bir şekilde satın alabilirsiniz. Dayanıklı malzeme yapısı ile sizleri asla yarı yolda bırakmaz ve orjinal Kydex silah kılıfları modelleri sizlere satışa sunulmaktadır.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR