Menu
Your Cart

Kydex Silah Kılıfları

       '' kydex'' hammadde olarak ABD'den ithal edilmekte ve Türkiye'de Polissepeti firmasında uzun yıllar silah kılıfı imalatına gönül vermiş ustalar tarafından, tek tek , el emeği ile şekillendirilmektedir.

       Birebir silah kalıpları kullanılarak üretilen kydex silah kılıfları 165 derecede ısıtıldıktan sonra silah kalıplarında şekillendirilir ve bu yüzden silah ile uyum problemi olmaz,silah kılıfa birebir oturur.

       Kydex silah kılıfları kategorisinde içi kadife kydex silah kılıfı, içi deri kydex silah kılıfı, deri görünümlü kydex silah kılıfı, karbon görünümlü silah kılıfı ürünlerine ulaşabileceksiniz. İçi kadife ve deri olduğu için silahı çizmeyen kydex silah kılıfları veya silahı çizmeyen silah kılıfları polissepeti aracılığı ile bu kategoride siz silah severlerin hizmetinde.

     Son derece kullanışlı olan Kydex Silah Kılıfları her koşulda sizin yardımcınız olur. Belinize sabitleyebileceğiniz kılıfların kullanımı son derece basittir. Vücudunuzu rahatsız etmez ve hareketlerinizde sorun yaşamazsınız. Uzun süreli kullanımlarda dahi Kydex tabanca kılıfları herhangi bir şekilde bel ağrısı ortaya çıkarmaz. Bu nedenle bel ağrıtmayan silah kılıfları araştıran müşterilerimiz için Polis Sepeti farkıyla sunulmaktadır. Kolay ve hızlı kullanımının yanı sıra oldukça ekonomik olması ile de her daim tercih sebebi olmaktadır. Kydex silah kılıfı fiyatları web sitemiz üzerinde kategori dahilinde bulabilir, güvenli ödeme alt yapısı sayesinde kolay bir şekilde satın alabilirsiniz. Dayanıklı malzeme yapısı ile sizleri asla yarı yolda bırakmaz ve orjinal Kydex silah kılıfları modelleri sizlere satışa sunulmaktadır.

Beretta F 92 - 92fs Karbon Görünümlü Kydex Silah Kılıfı (iç taşıma) Beretta F 92 - 92fs Karbon Görünümlü Kydex Silah Kılıfı (iç taşıma)
Ücretsiz Kargo
Marka: Wolf Holster Model: krbnkydxberetta
Beretta F 92 - 92fs Karbon Görünümlü Kydex Tabanca Kılıfı (iç taşıma)Beretta kydex silah kılıfı orijinal amerikan ürünü kydex plakaların ısıl işlem ile şekillendirilmesi ve ülkemizde uzman kişiler tarafından elde özenle imal edilmesi ile ortaya çıkmıştır. Kydex silah kılıfları polissepeti özel ..
400,00 TL
Vergiler Hariç:338,98 TL
Beretta f92 - 92fs Kydex Silah Kılıfı ( iç taşıma ) Beretta f92 - 92fs Kydex Silah Kılıfı ( iç taşıma )
Ücretsiz Kargo
Marka: Wolf Holster Model: kydxberetta
Beretta f92 - 92fs Kydex Tabanca KılıfıKydex silah kılıfı, orijinal kydex plakalarına ısıl işlem uygulanarak şekillendirme sonucu üretilmektedir ve birebir beretta f92 silah modeli kalıpları ile mükemmel uyum içerisinde çalışır. Beretta kydex silah kılıfı amerikan ürünü orijinal kydex hammadede..
300,00 TL
Vergiler Hariç:254,24 TL
Beretta F92 Yerli Kydex Silah Kılıfı ( Dış Taşıma ) Beretta F92 Yerli Kydex Silah Kılıfı ( Dış Taşıma )
Ücretsiz Kargo
Marka: Wolf Holster Model: KYDEXDIS-BRTTA-DERI
Beretta F92 Yerli Üretim Kydex Silah Kılıfı (Deri Görünümlü)Kydex silah kılıfı, kydex plakalarının silah kalıpları üzerinde 160 derece sıcaklıkta şekillendirilerek imal edilmektedir. Yerli kydex silah kılıfı ise PETKİM mamülü kydex plakaların ülkemizde özel üretim olarak el emeği ile şekillen..
330,00 TL
Vergiler Hariç:279,66 TL
Beretta F92 Yerli Kydex Silah Kılıfı ( İç Taşıma ) Beretta F92 Yerli Kydex Silah Kılıfı ( İç Taşıma )
Ücretsiz Kargo
Marka: Wolf Holster Model: KYDEXIC-F92-DERI
Beretta F92 Yerli Üretim Kydex Silah Kılıfı (Deri Görünümlü)Kydex silah iç kılıfları amerikan malı olan kydex plakaların ülkemize getirilerek silah kalıpları üzerinde ısıl işlem ile şekillendirilmesi sonucu imal ediliyordu, Yerli üretim ve PETKİM mamülü olan kydex hammaddelerimiz  üretildikten s..
180,00 TL
Vergiler Hariç:152,54 TL
Beretta Kydex Silah Kılıfı Çöl Rengi Dış Taşıma Beretta Kydex Silah Kılıfı Çöl Rengi Dış Taşıma
Ücretsiz Kargo
Marka: Wolf Holster Model: KYDEXDIS-BRTTA-MAT-COL
Beretta Kydex Silah Kılıfı Çöl Rengi Dış TaşımaYerli kydex silah kılıfı olarak tamamen yerli hammaddeler ile ülkemizde üretilen ve petkim hammaddeleri ile desteklenen çöl sarısı kydex silah kılıfı uzun ömürlü ve dayanıklıdır. Amerikada hızlı silah çekme kılıfı olarak tabir edilen kydex taba..
250,00 TL
Vergiler Hariç:211,86 TL
Marka: Wolf Holster Model: KYDEXIC-BRTTA-MAT-COL
Beretta Kydex Silah Kılıfı Çöl Rengi İç TaşımaÇöl sarısı kydex tabanca kılıfı yerli üretim kydex plakaların orjinal silah kılıfları üzerinde ısıl işlem ile şekillendirilmesi sonucu ortaya çıkar ve hızlı silah çekmek adına piyasada bulunan silah kılıfları arasında muadili bulunamayacak el yapı..
140,00 TL
Vergiler Hariç:118,64 TL
Beretta Kydex Silah Kılıfı Mat Görünümlü Dış Taşıma Beretta Kydex Silah Kılıfı Mat Görünümlü Dış Taşıma
Ücretsiz Kargo
Marka: Wolf Holster Model: KYDEXDIS-BRTTA-MAT-SYH
Beretta Kydex Silah Kılıfı Mat Görünümlü Dış Taşıma Genel olarak kydex şekillendirilebilir plastik malzemedir ve kydex silah kılıfı da kydex hammadeden üretilmiş olan kaliteli dayanıklı uzun ömürlü silah kılıflarıdır. Kydex silah kılıfları silahı hızlı çekmek için çek at silah kılıfı ola..
250,00 TL
Vergiler Hariç:211,86 TL
Marka: Wolf Holster Model: KYDEXIC-BRTTA-MAT-SYH
Beretta Kydex Silah Kılıfı Mat Görünümlü İç TaşımaBeretta mat kydex silah kılıfı gibi diğer tüm silah kalıplarına da yapabildiğimiz mat kydex serisini sizlerle buluşturmaktan kıvanç duyuyoruz.  Kydex silah kılıfları ham kydex malzemenin ısıl işlem ile orjinal silah kalıpları üzerinde şekill..
140,00 TL
Vergiler Hariç:118,64 TL
Browning 14 lü Karbon Görünümlü Kydex Silah Kılıfı (iç taşıma) Browning 14 lü Karbon Görünümlü Kydex Silah Kılıfı (iç taşıma)
Ücretsiz Kargo
Marka: Wolf Holster Model: krbnkydxbrow
Browning 14 lü Karbon Görünümlü Kydex Silah Kılıfı (iç taşıma)Karbon görünümlü kydex silah kılıfı standart orijinal kydex görüntüsünden farklı olarak görselliğe düşkün silah kullanıcıları için özenle tasarlandı ve içerisine deri kaplanarak silahınıza zarar vermemesi de bu ürünü tercih etmek için..
400,00 TL
Vergiler Hariç:338,98 TL
Browning 14 lü Kydex Silah Kılıfı ( iç taşıma ) Browning 14 lü Kydex Silah Kılıfı ( iç taşıma )
Ücretsiz Kargo
Marka: Wolf Holster Model: kydxbrow
Browning 14 lü Kydex Tabanca KılıfıOrijinal kydex silah kılıfı amerikan ürünü kydex plakaların ısıl işlem ile şekillendirimesi ile oluşur ve elde özenle tek tek imal edilerek ortaya çıkar yani seri üretim bir ürün değildir. Kydex silah kılıfları üzerinde çelik maşa kullanılır ve eğilip bükülmey..
300,00 TL
Vergiler Hariç:254,24 TL
Marka: Wolf Holster Model: KYDEXIC-14LU-MAT-COL
Browning 14 lü Kydex Silah Kılıfı Çöl Rengi İç TaşımaKydex tabanca kılıfları kendi üretimimiz olan kydex plakaların ısıl işlem ile orijinal silah kalıpları üzerinde şekillendirilmesi ile meydana gelir ve el yapımı kaliteli ürünlerdendir. Hızlı silah çekme kılıfı olarak tabir edilen ve ameri..
140,00 TL
Vergiler Hariç:118,64 TL
Browning 14 lü Kydex Silah Kılıfı Mat Görünümlü Dış Taşıma Browning 14 lü Kydex Silah Kılıfı Mat Görünümlü Dış Taşıma
Ücretsiz Kargo
Marka: Wolf Holster Model: KYDEXDIS-14LU-MAT-SYH
Browning 14 lü Kydex Silah Kılıfı Mat Görünümlü Dış Taşıma Kydex silah kılıfları önceleri orjinal amerikan ürünü kydex plakalar şekillendirilerek üretilirken, yürüttüğümüz arge çalışmaları sonucunda yerli kydex plakalar üretildi ve petkim işbirliği ile yapılan bu yeni mamüller amerikan m..
250,00 TL
Vergiler Hariç:211,86 TL
Marka: Wolf Holster Model: KYDEXIC-14LU-MAT-SYH
Browning 14 lü Kydex Silah Kılıfı Mat Görünümlü İç TaşımaOrijinal kydex silah kılıfı görünümünde ve orjinal amerikan ürünü olan kydexten çok daha sağlam ve dayanıklı bir kimya karışımı ile elde edilen ve ülkemizde PETKİM tarafından üretilen yerli kydex plakalardan üertilmiş olan ürün orijinal..
140,00 TL
Vergiler Hariç:118,64 TL
Browning 14'lü Yerli Kydex Silah Kılıfı ( İç Taşıma ) Browning 14'lü Yerli Kydex Silah Kılıfı ( İç Taşıma )
Ücretsiz Kargo
Marka: Wolf Holster Model: KYDEXIC-14LU-DERI
Browning 14'lü Yerli Kydex Silah Kılıfı (Deri Görünümlü)Yerli Kydex 14'lü brownning iç kılıf silahın tüm ayrıntılarını alacak şekilde ısı ile silikon baskı yönetimiyle %100 el işçiliği ile üretilmişitir. Yerli kydex ülkemizde petkim firmasında üretilmiş, olup  malzeme içeriği olarak orjinal kyd..
180,00 TL
Vergiler Hariç:152,54 TL
Browning 14'lü Kydex Silah Kılıfı Çöl Rengi Dış Taşıma Browning 14'lü Kydex Silah Kılıfı Çöl Rengi Dış Taşıma
Ücretsiz Kargo
Marka: Wolf Holster Model: KYDEXDIS-14LU-MAT-COL
Browning 14'lü Kydex Silah Kılıfı Çöl Rengi Dış TaşımaKydex silah kılıfları ülkemizde tamamen yerli olarak üretilen kydex plakaların orijinal silah kalıpları üzerinde şekillendirilmesi ile oluşur ve birebir silahınızın şeklini aldığı için kesinlikle uyum problemi olmaz. Kaliteli malzeme ve ..
250,00 TL
Vergiler Hariç:211,86 TL
Browning 14'lü Yerli Kydex Silah Kılıfı ( Dış Taşıma ) Browning 14'lü Yerli Kydex Silah Kılıfı ( Dış Taşıma )
Ücretsiz Kargo
Marka: Wolf Holster Model: KYDEXDIS-14LU-DERI
Browning 14 lü Yerli Üretim Kydex Silah Kılıfı (Deri Görünümlü)Kydex dış silah kılıfı silahınızı bedeninize en yakın şekilde taşıyabileceğiniz piyasada bir başka alternatifi bulunmayan tamamen yerli malzemeden elde üretilen özel bir üründür. Yerli kydex silah kılıfı yapmak için arge ekibimi..
330,00 TL
Vergiler Hariç:279,66 TL
Canik 55 Karbon Görünümlü Kydex Silah Kılıfı ( iç taşıma ) Canik 55 Karbon Görünümlü Kydex Silah Kılıfı ( iç taşıma )
Ücretsiz Kargo
Marka: Wolf Holster Model: krbnkydxcnk
Canik 55 Karbon Görünümlü Kydex Tabanca Kılıfı ( iç taşıma )Özel gürünümlü bir silah kılıfı istiyorsanız karbon görünümlü kydex silah kılıfı tam size göre, silahınızın kalıbına göre birebir kendi kalıbında yapılması da kydex silah kılıfını  öne çıkaran detaylar arasında. Kydex silah kılıfları 1..
400,00 TL
Vergiler Hariç:338,98 TL
Canik 55 Kydex Silah Kılıfı ( iç taşıma ) Canik 55 Kydex Silah Kılıfı ( iç taşıma )
Ücretsiz Kargo
Marka: Wolf Holster Model: kydxcnk
Canik 55 Kydex Tabanca KılıfıOrijinal amerikan kydex silah kılıfı olarak  bilinir ve ithal kydex plakaların silah kalıpları üzerinde şekillendirilmesi ile imal edilmektedir. Kydex silah kılıfları bize özel bir tasarım olarak içerisine deri kaplanabilmektedir ve seçeneklerden içi deri kaplı sila..
300,00 TL
Vergiler Hariç:254,24 TL
Canik 55 Serisi Yerli Kydex Silah Kılıfı ( Dış Taşıma ) Canik 55 Serisi Yerli Kydex Silah Kılıfı ( Dış Taşıma )
Ücretsiz Kargo
Marka: Wolf Holster Model: KYDEXDIS-CANIK-DERI
Canik 55 Yerli Üretim Kydex Silah Kılıfı (Deri Görünümlü)Kydex silah kılıfı 160 derece ısıda şekillenebilen orjinal kydex plakalarından imal edilmiştir. Kydex dış kılıfı silahınızın birebir kalıbında olduğu için uyum sorunu olmaz.Hızlı silah çekme kılıfı olarak amerika gibi silah sayısının ..
330,00 TL
Vergiler Hariç:279,66 TL
Canik 55 Serisi Yerli Kydex Silah Kılıfı ( İç Taşıma ) Canik 55 Serisi Yerli Kydex Silah Kılıfı ( İç Taşıma )
Ücretsiz Kargo
Marka: Wolf Holster Model: KYDEXIC-CANIK-DERI
Canik 55 Yerli Üretim Kydex Silah Kılıfı (Deri Görünümlü)Kydex silah kılıfı silahın birebir formuna göre kydex plakalar ısıtılarak şekil vermesi ile meydana gelir ve yerli ürünümüz üretilene kadar bu ürünü amerika'dan almak zorunda idik Petkim bünyesinde çok özel şekilde üretilen yerli kydex pla..
180,00 TL
Vergiler Hariç:152,54 TL
Gösterilen: 1 ile 20 arası, toplam: 164 (9 Sayfa)
Whatsapp Sipariş X Whatsapp ile sipariş verebilirsiniz

TIKLA