85,00 ₺ KDV Dahil
94,00 ₺ KDV Dahil
299,00 ₺ KDV Dahil
329,00 ₺ KDV Dahil
%9 İndirim
%9İndirim
159,00 ₺ KDV Dahil
219,00 ₺ KDV Dahil
159,00 ₺ KDV Dahil
219,00 ₺ KDV Dahil
289,00 ₺ KDV Dahil
359,00 ₺ KDV Dahil
375,00 ₺ KDV Dahil
519,00 ₺ KDV Dahil

Jandarma Malzemesi 

 

Jandarma pantolonu ya da jandarma asayiş gömlek gibi jandarma personelinin ihtiyaçları doğrultusunda resmi genelgelere uygun tüm jandarma giyim, araç gereç ve teçhizatına, jandarma malzemeleri denmektedir. Birçok resmi üründe olduğu gibi jandarma sınıfının da kendine has renk ve tarz ile bazı standartlara tabi olarak üretimi yapılmaktadır.

 

Polissepeti olarak ilk imalatına başladığımız ve özellikle üzerinde durduğumuz ürünler arasında jandarma malzemesi de bulunmaktadır. Sıradan günlük giyim ile bir jandarma komando pantolonunun, imalatı ciddi farklılıklar arzetmektedir. Bu yüzden jandarma malzemeleri alırken en çok bilinen, resmi giyim piyasasında isim yapmış ve kurumsallaşmış firmalardan yana tercihimizi kullanmakta fayda vardır.

 

Ayrıca jandarma malzemeleri yıllara göre farklılık göstermektedir. Sürekli değişen resmi giyim yönetmeliklerine uygun davranan ve bunlara uygun imalat yapan firmalar seçilebilir. 2008 yılından bu yana hem jandarma asayiş kısmında hem de jandarma komando kısmında yapılan tüm değişimlere adapte olabilmek için var olan gücümüzle çalışmakta ve jandarma personeline layığı ile hizmet etmekteyiz.

 

Jandarma Kamuflaj Hangi Parçalardan Oluşur ?

         

Jandarma malzemeleri bir çok farklı türde ürünün bir araya gelmesiyle oluşan bir kategoridir. Palaskadan başlayarak jandarma botuna kadar bir çok ürün bu sayfada jandarma kalitesi ve standartları göz önünde bulundurularak, sizlere sunulmaktadır.

 

Polissepeti, ürettiği her ürünü öncelikli olarak ilgili yönetmeliğe uygun imal eder. Jandarma Kıyafet Yönetmeliği'ni kıstas alan bir anlayış ile tüm jandarma malzemelerini sizlere burada sunuyoruz. İsterseniz jandarma kıyafetleri ve teçhizatları nelerden oluşur birlikte bir göz atalım ve kısa kısa ürünleri tanıyalım.

 

Jandarma Kamuflaj Pantolonu

         

Standart günlük kullanım ürünlerden hem rahatlığı hem rengi hem de kullanım şekli olarak oldukça farklı olan jandarma pantolonu, kendi ürettiğimiz ürünlerimiz arasında yer almaktadır. Jandarma asayiş ve jandarma komando pantolon olarak ayrı ayrı branşa özel üretiyoruz.

 

Ripstop kumaştan üretebildiğimiz gibi shielt(yüksek likralı kumaşlar) ile de üreterek maksimum rahat jandarma pantolonu imal etmeye çalışıyoruz. Kendi iamalatımız olan ürünler haricinde sürekli olarak askeri malzeme üreten ve bu konuda oldukça bilinir bir ün yakalamış olan Combat Tactical ürünlerini de güvenle sizlere sunuyoruz.

 

Jandarma Kamuflaj Gömlek

         

Jandarma asayiş gömlek lacivert orijinal rengi ile bu sayfamızda sizlerle olacak. Kaliteli orijinal jandarma laciverti renginde jandarma gömlek bulmak oldukça zordur. Bu anlamda kendimize oldukça güveniyor ve Jandarma Genel Komutanlığı orijinal ürünlerine en yakın ürünleri üretmeye gayret ediyoruz. Yine jandarma komando gömleği ile de jandarma komando subay, jandarma astsubay ve jandarma uzman personelin giyimine tam uygun ürünler ile bu sayfada sizlere en uygun jandarma malzemelerini sergiliyoruz.

 

Jandarma Montu

         

Jandarma montu kışın görev yapan jandarma personeli için olmazsa olmaz durumdadır. Kaliteli malzemesi ve usta dikimi ile polissepeti mağazasından ya da bu sayfadan alacağınız bir jandarma asayiş montu ya da jandarma komando parkası her yönü ile en kaliteli ve en uygun fiyatlı ürün olma özelliği taşımaktadır. Üzerinde kaliteli birinci sınıf kullanılan reflektörde diğer emsallerinden ayırmaya bu kategorideki profesyonel jandarma ürünlerini ayırmaya yeterlidir.

 

Jandarma Kep Ve  Jandarma Beresi

         

Jandarma kepi bir personelin olmazsa olmaz aksesuarıdır. Kanunla belirlenmiş şekilde dizayn edilmiş ve yine kanunda yazan şekli ile rengi, arması ile bir bütün olan jandarma kepi ve beresi en önemli jandarma malzemelerindendir. Renk atmayan kaliteli kumaştan yapılmış ve  rahat giyimi olan bir jandarma şapkası görevde personeli oldukça rahat ettirir. Polissepetinden alacağınız bir ürünün uzun süre kullanımı konusunda kesinlikle garantisi olacaktır. Bunun en önemli göstergesi, yıllardır donattığımız jandarma karakollarında görevli binlerce personeldir.

 

Jandarma Botu

         

Jandarma görev tanımı itibariyle zamanının büyük çoğunluğunu dışarıda geçiren bir meslek grubudur. Dış hava koşullarından en çok etkilenen meslek olduğunu söylesek yanılmış olmayız. Bu yüzden iklim koşullarına uygun giyinmek oldukça önemlidir. Kış aylarında kışlık jandarma botu ve yaz aylarında yazlık jandarma botu ile görev yapmak personelin profesyonelliğinin bir göstergesidir.

 

Günlük kullanım ürünlerden hem rahatlığı hem de dayanıklılığı ile ayrılan askeri botları siz jandarma personeli için bu sayfada sergileyeceğiz. Jandarma botu bir yürüyüş ayakkabısı kadar rahat olmalı ayrıca personeli yarı yolda bırakmayacak şekilde dayanıklı yapılmış olmalıdır. Bu anlamda; vogel bot , vaneda bot ve scooter bot gibi kendine güvenen, ürettiği ürünün arkasında duran ve her ürününe koşulsuz garanti veren firmalar ile çalışıyoruz.

 

Jandarma Rütbeleri

         

Jandarma 3 boyutlu rütbeleri 2019 yılından beri kullanılmakta. Kaliteli, dayanıklı malzeme ile ürettiğimiz jandarma tamamlayıcı aksesuarları ile de jandarma personeline hizmet etmeye devam ediyoruz.Jandarma nakış rütbeleri, jandarma spoletleri ve jandarma soyisimlik gibi aksesuarları da yine bu sayfamızda sizlere sunuyoruz. Kaliteli rütbe üretmek ciddi bir emek ve çok büyük yatırım ister. Bu konuda işini layığı ile yapan Günaydın Etiket ürünlerine koşulsuz güvenmekteyiz. 3 boyutlu jandarma armaları konusunda yetkinliği ile bilinen marka, kendi alanında her zaman ilkleri gerçekleştiriyor ve bizlere en kaliteli ürünleri, en uygun fiyata sunuyor.

 

Jandarma Yelekleri

         

Jandarma görev hücum yeleği gibi bir çok ürünü kendi bünyemizde, kendi atölyelerimizde imal etmekteyiz. Orjinaline bağlı kalarak ürettiğimiz jandarma giyim ürünleri ve jandarma aksesuarlarını 2008 yılından beri Türkiye'nin her yerindeki jandarma personelin üzerinde görmek mümkündür. Fileli fosforlu jandarma yeleğinden başlayarak jandarma komando hücum yeleklerine kadar geniş bir yelpazeye sahip jandarma yelekleri kategorisinde sizlere oldukça fazla alternatif sergilemeye gayret gösteriyoruz. Jandarma giyimi konusunda oldukça tecrübeli Tugan Taktikal gibi markaların bu sayfada jandarma yeleği alanında imal ettiği ürünleri sizlerle buluşturacağız.

 

Jandarma Palaska ve Aksesuarları

         

Palaska ve palaska üzerine takılan her türlü kılıf jandarma, polis ve askerlerin kesinlikle kullanması gereken profesyonel ürünlerdir. Bu anlamda en üst kalite kumaşlardan ürettiğimiz askeri teçhizatlarımıza güvenimiz tam. Jandarma silah kılıfları, telsiz kılıfı, şarjör kılıfı gibi bir çok ürün ve orijinal jandarma palaskası gibi nitelikli ürünler sizlerle burada buluşacak. Bu konuda tüm imalatın kendi palaska atölyelerimizde sonuçlandığını bildirmek isteriz. Bu konuda Wolf Holster markamız ile sizlerin her zaman yanında olmaya devam edeceğiz.

 

Jandarma Rozet Ve Cüzdanları

         

Deri cüzdanlar ve içerisinde kullanılan metal jandarma rozetleri, jandarma personelinin üzerinde durduğu ürünlerdendir. Günlük kullanımda yanında bulunan ve jandarmayı tanıtan kimlik taşıma ve gösterme konusunda kolaylık sağlayan jandarma rozetli cüzdanları, 1. sınıf deriden el emeği ile üretmekte sizlere ulaştırmaktayız. Cüzdan konusundaki en tecrübeli yardımcımız ve marka ortağımız, dünyanın çeşitli ülkelerine, tüm deri ürünlerinden ihracaatı ile bilinen, her ürünün arkasında duran Kuyucu Deri ile birlikte çalışmaktayız.

jandarma kıyafetleri

Jandarma Teçhizatı Hakkında

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR