Menu
Your Cart

Wolf Holster

Marka: Wolf Holster Model: OZLHRKTAHTPTBCKKLF
Ahtapot Yeni Kamuflaj Özel Harekat Bacak KılıfıAhtopat bacak kılfımız yeni özel harekat kamuflajı ile birebir aynı kumaş ve desende yapılmıştır, bundan dolayı polis özel harekat üniforması üzerinde uyumsuz durmaz. Polis özel harekat silah bacak kılıfı silah kılıfının yanı sıra iki adet şarj..
50,00 TL
Vergiler Hariç:42,37 TL
Marka: Wolf Holster Model: 511SYHELDVN
 Yarım Parmak Taktik Eldiven SiyahEsnek likralı kumaştan üretilmiş  Yarım Parmak Taktik Eldiven elinizi sarar ve hava alabilen yapısı sayesinde elde terleme yapmaz. Avuç içi kısmı kaydırmaz malzeme ile lamine edilmiştir ve ıslak yüzeyleri bile rahatça kavrama imkanı sunar. Yarım Parmak El..
40,00 TL
Vergiler Hariç:37,04 TL
Marka: Wolf Holster Model: PTCHKAN0PZTF
0 RH (+) Pozitif Kan Grubu Patch Arma0 pozitif kan grubu arma peçleri 1. sınıf malzemeden solmaz yıpranmaz şekilde üretilmiştir.Ölçüleri en 3 cm boy 5 cm şeklindedir ve arkasında hazır cırtlı olarak satılmaktadır.İçeriğinde herhangi bir zararlı malzeme bulundurmayan kol pençleri oldukça kaliteli ve ..
10,00 TL
Vergiler Hariç:8,47 TL
Marka: Wolf Holster Model: PTCHKAN0NGTF
0 RH (-) Negatif Kan Grubu Patch Arma0 negatif peç armalar arkasında hazır cırtlı olarak direkt kullanıma uygun üretilmektedir.Kaliteli silikokn malzemeden yapılan armalar en 3 cm ve boy 5 cm ölçülerindedir.İçeriğinde insan sağlığına uygunsuz hiçbir materyal bulundurmayan armalar güneşe karşı dayanı..
10,00 TL
Vergiler Hariç:8,47 TL
Marka: Wolf Holster Model: KBZVD1911KRM
1911 Model Tabancalar Kabze Vidası Paslanmaz Çelik Krom (2 Adet) Tüm 1911 model silahlar için uygun olan kabze vidalarını sig sauer 1911 kabze vidası, tisaş zig 1911 kabze vidası, girsan mc1911 kabze vidası ve colt 1911 kabze vidası olarak alıp kullanabilirsiniz.Ürünlerde fiyat adet olarak ge..
12,00 TL
Vergiler Hariç:10,17 TL
Marka: Wolf Holster Model: 3HLLSTCKER
3 Hilal Şarjör Altı StickerKuvvetli yapışkanı sayesinde silahın şarjör kapağına yapıştırılır.Şarjör kapağının birebir ebatlarındadır.Her türden şarjörlü tabancanın şarjör kapağı için uygundur.Üç hilal kırmızı şarjör kapağı yapışkanı olarak silah şarjörünüze takabilir ve istediğiniz zaman iz bırakmad..
2,00 TL
Vergiler Hariç:1,69 TL
Marka: Wolf Holster Model: PTCHKANAPZTF
A RH (+) Pozitif Kan Grubu Patch ArmaA pozitif cırtlı peçler arkasına orjinalinde cırt monte edilerek üretilmiştir.Doğrudan kulanıma hazır olan peç uzunluk 5 cm ve en 3 cm ölçülerindedir.Ürün içeriğinde hiçbir kanserojen kiyasal bulundurmaz.Kaliteli boyası sayesinde hiçbir doğa koşulundan etkilenmez..
10,00 TL
Vergiler Hariç:8,47 TL
Marka: Wolf Holster Model: PTCHKANANGTF
A RH (-) Negatif Kan Grubu Patch ArmaA negatif cırtlı peç uzunluk 5 cm genişlik 3 cm ölçülerindedir.Kaliteli silikon malzemeden arkasına cırt monte edilerek imal edilmiştir kullanıma hazırıdır.Kanserojen malzeme içermez ayrıca renk atma veya solma gibi durumlar olmaz.Rengi solmaz ve uzun yıllar kull..
10,00 TL
Vergiler Hariç:8,47 TL
Marka: Wolf Holster Model: PTCHKANABPZTF
AB RH (+) Pozitif Kan Grubu Patch ArmaAB pozitif peçler üzerinde cırtı hazır olarak doğrudan kullanılabilir orjinal üretilmektedir.İnsan sağlığına zararlı hiçbir materyali içnde barındırmayan cırtlı kan grubu armaları uzunluk olarak 5 cm ve genişlik olarak 3 cm ölçülerindedir...
10,00 TL
Vergiler Hariç:8,47 TL
Marka: Wolf Holster Model: PTCHKANABNGTF
AB RH (-) Negatif Kan Grubu Patch ArmaAB negatif peçler hazır durumda arkası cırtlı olarak üretilmiştir.Ürün içeriğinde kesinlikle insan sağlığına zararlı bir materyal kullanılmamıştır.1 kalite malzemeden üretildiği için solma veya renk atma gibi durumlar olmaz...
10,00 TL
Vergiler Hariç:8,47 TL
Açık Kelepçe Kılıfı Açık Kelepçe Kılıfı
Çok Satan
Marka: Wolf Holster Model: ACIK-KLPCKLF-SYH
Açık Kelepçe KılıfıAçık kelepçe kılıfı imperteks kumaştan %100 yerli ürün olarak ülkemizde üretilmiştir. Kelepçe kılıfmız palaska üstü ve her türlü kemerde kullanım İçin oldukça uygundur. Kumaş kelepçe kılıfı masolet kelepçe, vurgun kelepçe, zincirli kelepçe, smit wesson kelepçe..
7,00 TL
Vergiler Hariç:5,93 TL
Marka: Wolf Holster Model: ACLITTMK
Açılı Tüfek El TutamakAçılı tutamak nato standartlarında 20-22 mm picatinny ray olan tüm av tüfeklerine ve savunma tüfeklerine uygundur.Açılı el tutamağı tüfek kullanıcısı tarafından yıldız tornavida ile kolayca monte edilebilir ve sökülebilir. Tüfek açılı el tutamak polimer malzemeden imal edilmiş ..
40,00 TL
Vergiler Hariç:33,90 TL
Marka: Wolf Holster Model: EFJPQRTY
Ahtapot Kamuflaj Silah Bacak Kılıfı Taktik bacak kılıfı imperteks kumaştan üretilmiştir. Çift şarjörlü silah bacak kılıfı iki adet şarjör taşıma imkanı sunar. Cırtlı silah kılıfı sağlamdır uzun ömürlü kullanım Sunar. Kamuflaj silah bacak kılıfı 9x19 mm Fişek atan orta boyutlu tüm tabanc..
50,00 TL
Vergiler Hariç:42,37 TL
Marka: Wolf Holster Model: ACDEGKY5
Ahtapot Haki Silah Bacak KılıfTaktik bacak silah kılıfı imperteks kumaştan üretilmiştir. haki taktik bacak kılıfı İki Adet Şarjör Taşıma İmkanı Sunar. Cırtlı haki bacak kılıfı sağlamdır Uzun Ömürlü Kullanım Sunar. 9x19 mm Mermi atan orta boyurlu tüm tabancalara için uygun kalıba sahipti..
50,00 TL
Vergiler Hariç:42,37 TL
Ahtapot Bacak Kılıfı (Siyah) Ahtapot Bacak Kılıfı (Siyah)
Çok Satan
Marka: Wolf Holster Model: AHTPTBCK
Ahtapot Bacak Kılıfı (Siyah)Taktik iki şarjörlü bacak kılıfı imperteks kumaştan üretilmiştir. Çift şarjörlü bacak kılıfı olarak da bilinen ahtapot siyah bacak kılıfı iki adet şarjör taşıma imkanı sunar. Silah kılıfı imalatında kullanılan kaliteli  imperteks ile imal edilen  taktik kumaş b..
50,00 TL
Vergiler Hariç:42,37 TL
Marka: Wolf Holster Model: SOL-AHTPT
Ahtapot Bacak Kılıfı Siyah Sol ElSilah bacak kılıfı, orta ebat tabancaların tamamı için uygundur. Sol el silah kılıfı olarak kullanılır silah sol bacakta kalacak şekilde kullanıma uygundur. İmperteks silah bacak kılıfı olarak kaliteli kumaştan üretilir, uzun ömürlüdür. Çift şarjör alabi..
50,00 TL
Vergiler Hariç:42,37 TL
Marka: Wolf Holster Model: AHTPTJNDRM
Ahtapot Bacak Kılıfı Yeni Jandarma KamuflajJandarma kamuflaj çift şarjörlü bacak kılıfı Jandarma personelinin yeni üniforması ile uyumlu olması için birebir jandarma kamuflaj renginde kaliteli imperteks kumaştan üretildi polissepeti tarafından özel tasarlanan ahtapot jandarma kamuflaj bacak..
50,00 TL
Vergiler Hariç:42,37 TL
Marka: Wolf Holster Model: +3PLS
Alüminyum Tabanca Şarjör Kapasite Artırıcı +3Şarjör kapasite artırıcı alüminyum ham metalden cnc robotlarda işlenerek oluşturulmuştur. Kara kulak olarak da bilinen şajör kapasite artırıcı; Şarjörden şarjör kapağı çıkarılarak şarjör kapağı yerine avantajlı kilit kapağı ile başka hiç bir işle..
70,00 TL
Vergiler Hariç:59,32 TL
Alüminyum Tabanca Şarjör Kapasite Artırıcı +5 Alüminyum Tabanca Şarjör Kapasite Artırıcı +5
Yeni
Marka: Wolf Holster Model: +5PLS
Alüminyum Tabanca Şarjör Kapasite Artırıcı +5+5 Şarjör kapasite artırıcı alüminyum ham metalden cnc makinelerde işlenerek imal edilmiştir. Şarjör Kapasite artırıcı, şarjörden şarjör kapağı çıkarılarak şarjör kapağı yerine, kapasite artırıcının özel kilit kapağı takılarak, kapasite artırıcının k..
90,00 TL
Vergiler Hariç:76,27 TL
Amerikan Dik Koltuk Altı Silah Kılıfı Amerikan Dik Koltuk Altı Silah Kılıfı
Çok Satan
Marka: Wolf Holster Model: AMRKNKLTKLT
 Amerikan Dik Koltuk Altı Silah KılıfKoltukaltı silah kılıfımız egonomik tasarımı Sayesinde Silahınızı Rahat Taşımanızı Sağlar. Kumaş koltukaltı tabanca kılıfı ayarlanabilir Boyutu ve Kemere Bağlanbilir Olduğu için Vücudunuza Rahat Bir Şekilde Uyum Sağlar. Koltukaltı silah kılıfı gün ..
40,00 TL
Vergiler Hariç:33,90 TL
Gösterilen: 1 ile 20 arası, toplam: 650 (33 Sayfa)
Whatsapp Sipariş X Whatsapp ile sipariş verebilirsiniz

TIKLA