Menu
Your Cart

Askı Kayışları

Aynı zamanda polis palaska tam set olarak da ifade edilen polis askı kayışları kullanımı oldukça rahattır. Askı kayış modelleri genel olarak kullanılmakta olan kemere sabitlenmektedir. Bu sayede görev süresi boyunca hızlı ve yoğun hareketlerde dahi sorun çıkarmaz. Sahip olduğu yapısı ile aynı zamanda silah ve teçhizat yükünü hafifletme özelliğine sahiptir. Emniyet birimlerinin pek çok görev memuruna hitap eden askı kayış modelleri aynı zamanda özel harekat askı kayış modelleri ve koruma polisi askı kayış gibi diğer memurlar için de kategori dahilinde satışlarımızı gerçekleştirmekteyiz. Askı kayış fiyatları sizlere Polis Sepeti farkı ile oldukça uygun fiyatlar dahilinde satışa sunulmaktadır.

Marka: Wolf Holster Model: CFTNKTASKKYS
Çift Nokta Tüfek Askı KayışıÇift nokta tüfek askı kayışı tüfeğin dipçik ve namlu kısımından yaylı çelilk kancaları aracılığıyla takılır. Çift nokta askı kayışı ayar tokası ile kişiye yözel olarak uzatılıp kısaltılabilir. Çift nokta tüfek askısının askı kolonlarında bulunan lastikli yapısı..
52,00 TL
Vergiler Hariç:44,07 TL
Marka: Wolf Holster Model: TKNKTASKYSI
Tek Nokta Tüfek Askı KayışıTek nokta tüfek askı kayışı dayanıklı kolonu ve dayanıklı metal tokaları ile güçlendirlimiş bir askı kayışı olup uzun ömürlü kullanım imkanı sunar. Tek nokta tüfek askı kayışında lastikli şok emici sistem bulunur bu sayede koşarken, atlarken vs. herhangi bir müdah..
47,00 TL
Vergiler Hariç:39,83 TL
Gösterilen: 1 ile 2 arası, toplam: 2 (1 Sayfa)
Whatsapp Sipariş X Whatsapp ile sipariş verebilirsiniz

TIKLA