Menu
Your Cart

Browning Silah Kılıfları

Belçika merkezli silah markası Browning, ülkemizde de oldukça sık tercih edilen modellere sahip olup, bu modeller ile tam uyumlu Browning silah kılıfları web sitemizde tamamen orjinal olarak satışa sunulmaktadır. Polis Sepeti olarak, Browning silah kılıfı fiyatları da oldukça uygun fiyatlar dahilinde sizlere satışa sunmaktayız. Siz de bu avantajlı fiyatımızdan faydalanabilir, uygun fiyatlar dahilinde Browning tabanca kılıfları satın almanın kolaylığını yaşayabilirsiniz. Uyumlu yapısı sayesinde uzun kullanımlarda rahatsızlık hissi vermez. Silahınızı gerektiği zamanda anlık olarak kullanabilmeniz mümkündür. Her koşulda dayanıklı yapısı sayesinde, yıpranmaz orjinal silah kılıfı modelleri olma özelliğindedir. Siz de web sitemiz üzerinden kolay bir şekilde, oldukça uygun fiyatlar dahilinde kılıf satın almanın keyfini çıkarabilirsiniz.

Marka: Acar Model: COMFORT-TAC-ACAR-14LU-COL
Acar Browning 14 lü Polimer Alçak Taşıma Silah Kılıf Çöl RengiComfort-Tac polimer alçak taşıma aparatımızı tamamen yerli tasarım ve yerli üretim olarak sizlere sunmaktayız.Acar çöl rengi Browning 14 lü alçak taşıma bacak kılıfı 1. kalite polimer hammadde ile üretilmektedir. Polimer ma..
140,00 TL
Vergiler Hariç:118,64 TL
Marka: Acar Model: COMFORT-TAC-ACAR-14LU-SYH
Acar Browning 14 lü Polimer Alçak Taşıma Silah Kılıfı SiyahComfort-Tac polimer alçak taşıma aparatımızı tamamen yerli tasarım ve yerli üretim olarak sizlere sunmaktayız.Acar siyah Browning 14 lü alçak taşıma bacak kılıfı 1. kalite polimer hammadde ile üretilmektedir. Polimer malzeme ü..
140,00 TL
Vergiler Hariç:118,64 TL
Acar Browning Taktik Kilitli Silah Kılıfı Acar Browning Taktik Kilitli Silah Kılıfı
Çok Satan
Marka: Acar Model: ACAR-14LU-SYH
Acar Browning Taktik Kilitli Silah KılıfıAcar 14'lü browning silah kılıfı ülekemizde imal edeilen ve tasarlalan yeni nesil tabanca kılıfıdır. Acar 14'lü browning tabanca kılıfı özel ham meddesi ile dayanıklı olup herhangi bir deformasyona  uğramaz. 14'lü browning  acar silah kılıfı farklı..
70,00 TL
Vergiler Hariç:59,32 TL
Marka: Acar Model: COMFORT-TAC-ACAR-CNK55-COL
Acar Canik Horozlu Seri Polimer Alçak Taşıma Silah Kılıfı Çöl RengiComfort-Tac polimer alçak taşıma aparatımızı tamamen yerli tasarım ve yerli üretim olarak sizlere sunmaktayız.Acar çöl rengi Canik55 Horozlu Seri alçak taşıma bacak kılıfı 1. kalite polimer hammadde ile üretilmektedir. ..
140,00 TL
Vergiler Hariç:118,64 TL
Marka: Wolf Holster Model: SOL-AHTPT
Ahtapot Bacak Kılıfı Siyah Sol ElSilah bacak kılıfı, orta ebat tabancaların tamamı için uygundur. Sol el silah kılıfı olarak kullanılır silah sol bacakta kalacak şekilde kullanıma uygundur. İmperteks silah bacak kılıfı olarak kaliteli kumaştan üretilir, uzun ömürlüdür. Çift şarjör alabi..
55,00 TL
Vergiler Hariç:46,61 TL
Air Hava Alabilen Silah İç Kılıf Air Hava Alabilen Silah İç Kılıf
Çok Satan
Marka: Akar Model: AKR-AİR-İC-KLF
Air Hava Alabilen Silah İç KılıfHava alabilen kumaştan polissepetine özel olarak üretilen air silah iç kılıfı silahınızı terletmez ve pantolon içerisinde belinizde taşımak için kullanılır.Air kumaş tabanca iç kılıf yumuşak yapısı ile belinizde rahatsızlık vermeden silahınızı konforlu şekilde taşıman..
16,00 TL
Vergiler Hariç:13,56 TL
Marka: Wolf Holster Model: SOL-AMRKNKLTKLT
Amerikan Koltukaltı Silah Kılıfı Sol ElSol el silah kullanan silah kullanıcıları içindir silah sağ kol altında kalacak şekilde dizayn edilmiştir. Koltukaltı silah kılıfı üzerinde sadece silah kılıfı bulunur. Kaliteli imperteks kumaştan üretilmiştir, dayanıklıdır.Görsel olarak kullanılan ü..
45,00 TL
Vergiler Hariç:38,14 TL
Marka: Amomax Model: AM.BHIG2
Amomax Browning 14 lü Dış Taşıma Silah KılıfıAmomax Browning 14 lü Dış Taşıma Silah Kılıfı, kilitli ve mandallı taktik kılıf olarak kullanılmaktadır. Birebir silah modeline özel olarak üretilmiştir.Modern ve ergonomik tasarımının yanı sıra, birinci sınıf kaliteli polimer hammadde ile üretilmiştir.Br..
140,00 TL
Vergiler Hariç:118,64 TL
Anka Korse Silah Kılıfı Anka Korse Silah Kılıfı
Çok Satan -36 %
Marka: Wolf Holster Model: ANKA-KRS-SYH
Anka Korse Silah KılıfıTaktikalp markası ile uzun süredir siz değerli silah kullanıcılarının ihtiyaçlarına yönelik profesyonel taktik ürünler üretmekteyiz ve sahada kullanan gerçek kullanıcılar tarafından bu ürünler defalarca test edilmekte ve başarılı sonuçlar ortaya  çıkarmakta... So..
95,00 TL 149,00 TL
Vergiler Hariç:80,51 TL
Marka: Kuyucular Deri Model: KYCBSKL310
Browning 14 lü Deri Silah Kılıfı Kahverengi Baskılı Açık Hakiki deri hammaddeden üretilen browning baskılı deri silah kılıfı browning 14 lü silahın kendi kalıbı ile şekillendirilmiştir.Kaliteli ve uzun ömürlü kullanım imkanı sunan deri silah kılıflarımız kuyucu deri üretimidir ve tamamı el ya..
73,00 TL
Vergiler Hariç:61,86 TL
Marka: Kuyucular Deri Model: KYCBSKLKHVE309
Browning 14 lü Deri Silah Kılıfı Kahverengi Baskılı KapalıSilahın tamamını kapatacak ve tümünü muhafaza edecek şekilde tasarlanan bir silah kılıfı olarak ortaya çıkmış ürünümüz kaliteli 1. sınıf sığır derisinden el emeği göz nuru olarak üretilmiştir ve sialhın ucu dahil tamamı kapalıdır.Silahın kend..
84,00 TL
Vergiler Hariç:71,19 TL
Marka: Kuyucular Deri Model: KYCBSKL310
Browning 14 lü Deri Silah Kılıfı Siyah Baskılı Açık​Kaliteli deri silah kılıfı polissepeti özel modellerinden olan ürünümüz birinci sınıf cilt deriden pres yöntemi ile silahın birebir şekli verilerek imal edilmiştir. Model olarak silahın ucu açıkta kalacak şekilde tasarlanmış olup kapalı mode..
73,00 TL
Vergiler Hariç:61,86 TL
Marka: Kuyucular Deri Model: KYCBSKL309
Browning 14 lü Deri Silah Kılıfı Siyah Baskılı Kapalı14 lü silah olarak bilinen Browning 14 lü için birebir kendi kalıplarında baskılanarak üretilen hakiki deri silah kılıfında 1. sınıf kaliteli deri kullanılmıştır. Ucu kapalı silah kılıfı olarak üretilen browning silah kılıfı silahın içeri..
84,00 TL
Vergiler Hariç:71,19 TL
Marka: Kuyucular Deri Model: KYC-14LU-SPD-TABA
Browning 14 lü Deri Silah Kılıfı Speed Kelebek KahverengiSilahını hızlı çekmek için ve görsel olarak browning gibi kibar ve zarif bir silah için gösterişli bir silah kılıfı arayanların vazgeçilmez tercihidir speed kelebek taba silah kılıfları. Tüm deri silah kılıflarımızda olduğu gibi bu ürünümüzde ..
52,00 TL
Vergiler Hariç:44,07 TL
Marka: Kuyucular Deri Model: KYC-14LU-TAM-TABA
Browning 14 lü Deri Silah Kılıfı Tam Kelebek tabaBrowning 14lü deri silah kılıflarımızın imalatında kesinlikle silahın boyasına zarar verecek herhangi bir materyal kullanılmaz ve bu silah kılıfımızı oldukça özel hale getirir. Bu modelde silahın tamamını kapatması ve muhafaza etmesinden dolayı..
73,00 TL
Vergiler Hariç:61,86 TL
Marka: Kuyucular Deri Model: KYC-14LU-TAM-SYH
Browning 14 lü Deri Silah Kılıfı Tam KelebekBrowning 14lü tabancalar ve ülkemizde üretilen birebir aynı ebatlarda olan Tisaş Zig14 model silahlar için de birebir uyumludur, Tisaş Zig14 silah kılıfı olarak kullanılabilir. Kaliteli deri silah kılıfı olarak Browning kalıplarında üretilen tam k..
73,00 TL
Vergiler Hariç:61,86 TL
Marka: Kuyucular Deri Model: KYC-14LU-YRM-TABA
Browning 14 lü Deri Silah Kılıfı Yarım Kelebek Kahverengi Silahın yarısının kapalı olması ve uç kısmının açık kalmasından dolayı yarım kelebek ismini alan silah kılıfımız hakiki 1. sınıf sığır derisinden imal edilmektedir. Polissepeti olarak uzun yıllardır çalıştığımız kuyucu deri markası ile..
63,00 TL
Vergiler Hariç:53,39 TL
Marka: Kuyucular Deri Model: KYC-14LU-YRM-SYH
Browning 14 lü Deri Silah Kılıfı Yarım KelebekHakiki deri silah kılıfı Browning gibi zarif bir silah için silahın daha çok görünür olmasını isteyen kullanıcılar için yarım kelebek tarzda silahın yarısını kapatacak şekilde polissepetine özel olarak tasaranmıştır. Browning deri silah kılıfı b..
63,00 TL
Vergiler Hariç:53,39 TL
Browning 14 lü Karbon Görünümlü Kydex Silah Kılıfı (iç taşıma) Browning 14 lü Karbon Görünümlü Kydex Silah Kılıfı (iç taşıma)
Ücretsiz Kargo
Marka: Wolf Holster Model: krbnkydxbrow
Browning 14 lü Karbon Görünümlü Kydex Silah Kılıfı (iç taşıma)Karbon görünümlü kydex silah kılıfı standart orijinal kydex görüntüsünden farklı olarak görselliğe düşkün silah kullanıcıları için özenle tasarlandı ve içerisine deri kaplanarak silahınıza zarar vermemesi de bu ürünü tercih etmek i..
350,00 TL
Vergiler Hariç:296,61 TL
Browning 14 lü Kydex Silah Kılıfı ( iç taşıma ) Browning 14 lü Kydex Silah Kılıfı ( iç taşıma )
Ücretsiz Kargo
Marka: Amerikan Kydex Model: AMRKNKYDX-IC-14LU
Browning 14 lü Kydex Tabanca KılıfıOrijinal kydex silah kılıfı amerikan ürünü kydex plakaların ısıl işlem ile şekillendirimesi ile oluşur ve elde özenle tek tek imal edilerek ortaya çıkar yani seri üretim bir ürün değildir. Kydex silah kılıfları üzerinde çelik maşa kullanılır ve eğilip bükü..
400,00 TL
Vergiler Hariç:338,98 TL
Gösterilen: 1 ile 20 arası, toplam: 94 (5 Sayfa)
Whatsapp Sipariş X Whatsapp ile sipariş verebilirsiniz

TIKLA