3.341,80 ₺ KDV Dahil
4.560,05 ₺ KDV Dahil
3.582,15 ₺ KDV Dahil
4.560,05 ₺ KDV Dahil
4.560,05 ₺ KDV Dahil
6.006,00 ₺ KDV Dahil
3.582,15 ₺ KDV Dahil
6.006,00 ₺ KDV Dahil
4.560,05 ₺ KDV Dahil
4.560,05 ₺ KDV Dahil
4.560,05 ₺ KDV Dahil
4.560,05 ₺ KDV Dahil
6.352,50 ₺ KDV Dahil

Kargo Pantolon

 

Kargo pantolon çok eskiden beri kullandığımız ve yandan cepli pantolonları tarif etmek amacıyla türetilmiş bir tabirdir. Cep sayısının fazla olması ile cinsiyet veya meslek grubu farketmeksizin herkesin ilgisini çeken bir ana giyim ürünüdür. Günümüzde giyilmesi oldukça moda olan, her yaş grubundan insanın severek kullandığı ve şıklığı ile dikkatleri üzerine çeken kargo pantolon erkekpolis sepeti kalitesi ile sizlerle buluşturuyoruz.

 

Kargo Pantolonun Sıradan Ürünlerden Farkları Nelerdir ?

 

Erkek kargo pantolon kesinlikle rahatını düşünenlerin tercihidir. Çünkü hem ürün üzerinde kullanılan kumaşlar, hemde pantonların kesimi, ürünü oldukça rahat bir forma sokmuştur. Tüm ürünlerimizin kumaşı özeldir, esnektir. Bu yüzden bulunabilen, likra oranı en yüksek kumaşlar kullanılarak üretilmiştir. Pantolon kesimi ise her firmanın kendine has kalıbı olmakla birlikte bu kalıpların ortak noktası rahat olmalarıdır. Gün içerisinde kullanıcıyı sıradan pantolonlar gibi sıkmamalı, ekstra rahat hareket imkanı sağlamalıdır. Düşünsenize günün her saatinde sizinle birlikte hareket eden, vücudunuza uyum sağlayan ve aynı zamanda da şıklığı ile dikkatleri üzerinize çeken bir kargo pantolon kullandığınızı. İşte bu uzun yılllar süren yaptığımız, detaylı kalıp çalışmalarımız ile mümkün oldu. 

 

Kimler Kargo Pantolon Giyer ?

 

Kargo cepli pantolon erkek, ismi gibi tüm ağır yükleride taşır. İlk olarak İngilizler tarafından, cephelere eşya taşıyan klişiler ve askerlerin giyiminde kullanıldığı için cepleri özellikle büyük yapılıyordu. Sonuçta büyük cepleri vasıtası ile birçok eşyayı personel kolaylıkla taşıyabiliyordu. Birçok eşyayı birarada kolaylıkla taşıyabildiği içinde uzun süredir bu isimle anıldı. Neden kargo pantolon ? sorusunu cevapladıktan sonra kimlerin tercih ettiğine de geçebiliriz. Gün içerisinde yanında fazlaca eşya bulundurmak zorunda olan herkes giyebilir. Ayrıca başta söylediğimiz gibi herhangi bir cinsiyet farketmeksizin her cinsiyetten ve her vücut tipinden kullanıcı rahatlıkla tercih edebilir. Her ne kadar erkek kargo pantolon olarak tasarlamış olsakta gönül rahatlığı ile herkes kullanabilir. 

 

Bilindiği üzere bazı meslek grupları, diğerlerinde çok daha fazla hareketlidir. Gün içerisinde masada oturarak yapılan iş ile sahada, hareket halinde ve koşuşturmaca ile süren işler hesinlikle aynı eforu sarfetmezler ve kıyafet anlamında da bu meslekler arasında bazı farklılıkların olması gayet doğaldır. Eğer ekstra hareketli bir hayatınız var ise tam olmanız gereken yerdesiniz. 

 

Kargo Pantolonları Seven Meslek Grupları

 

Müsendisler, arkeologlar, inşaat çalışanları, ilk yardım ekipleri, havaalanı çalışanları, Özel korumalar, Polisler, Askerler, Özel güvenlik personelleri, Motorsiklet tutkunları, oto sanayi çalışanları, outdoor aktiviteler ile ilgilenenler ve daha sayamayacağımız bir çok meslek mensubu kargo pantolon erkek  giyinebileceği gibi polissepeti tarafından tasarımı yapılan, dar kesim, cepleri oldukça nizami bir çok modeli günlük kullanım için isteyen herkes rahatlıkla kullanabilir.

 

Erkek Kargo Pantolon Kombinleri Nasıl Yapılır?

 

Giyim için aslolan renk ve model uyumudur. Evet siyah kargo pantolon rahatlığı tercih eden erkeklerin seçimi doğru fakat bu ürünler ne ile giyilmeli nasıl kombinlenmeli ? diye düşünüyor olabilirsiniz. Polissepeti'nden temin edebileceğiniz gömlekleri bu tarz paraşüt pantolanlarınız ile uyum içerisinde kullanabilirsiniz. Yine standart kazak, sweatshirt, tişört, gömlek, mont vb... bir çok farklı giyim ürünü ile kombin yaparak giyilebilir. Renkleri istediğiniz gibi sayfamızda sizlere sunulan onlarca çeşit arasından seçebilir ve hem kendinize hem kombininize uygun erkek kargo pantolonunu temin edebilirsiniz. Bu şekilde en uygun kargo pantolon kombinini kendi tasarımınız ile yaratabilirsiniz.

 

Kargo Pantolonun Sağladığı Avantajlar

 

Kargo Pantolonlar uzun süredir hayatımızda ve oldukça farklı eklentileri ile artık çok değişik modelleri yaratılmakta. Biz özellikle likralı ripstop ve likralı çok esnek double-face kumaşlardan esnek kargo pantolon imal etmekteyiz. Zaten kargo pantolonu giyme amacı rahatlık ve biz ekstra rahatlık katarak gün içinde kullanımında komforunu maksimum düzeye çıkarmayı hedefledik. Kargo pantolonun sağladığı bir başka avantaj ise kullanım alanının fazla olması. Yani cep sayısının fazlalığı ve ceplerinin büyüklüğü. Bu konuda da minimum 4 cepli pantolonları sizlere sunarak, amacına uygun alınmasını sağlamaya çalıştık.

 

Kargo Pantolon Markaları

 

Farklı alalarda yürüttüğümüz stratejinin bir parçası olarak her ürünün imalatını yapmak mümkün değil. Bu konuda bazı ürünleri kendimiz imal ederken bazılarını ise sizlere  Dünya'da ve Türkiye' de kendini kanıtlamış markaların işbirliği ile buluşturmaya gayret ediyoruz.  Bu biyik markalardan bazıları ;

5.11 Kargo Pantolon, Taktikalp, Vav Wear Kargo Pantolon, Evolite, Tugan Taktikal, Vogel, North Mountain, Taktik Store Kargo Pantolon, Special, Ervo Tactical, Combat Kargo Pantolon ve Columbia kargo pantolon modelleri ile bu sayfada sizlere en uygunfiyatlı ve en dayanıklı ürünleri sunmaya çalışıyoruz.

 

Tugan Taktik Kargo Pantolon

 

 

 

 

Tugan Tactical Kargo Pantolon

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR