Sarsılmaz Sar9 Çiftli Şarjör Kılıfı Siyah
Sarsılmaz Sar9 Çiftli Şarjör Kılıfı Siyah
Sarsılmaz Sar9 Çiftli Şarjör Kılıfı Siyah
Sarsılmaz Sar9 Çiftli Şarjör Kılıfı Siyah

Sarsılmaz Sar9 Çiftli Şarjör Kılıfı Siyah (UNCRN-SAR9-CIFTLI-SYH)

5,00
Fiyat : 55,00 TL(KDV Dahil)
info

Sarsılmaz Sar9 Çiftli Şarjör Kılıfı

  • Ülkemizde %100 yerli olarak Sarsılmaz silah sanayi tarafından üretilen ve Emniyet genel müdürlüğü ile Türk silahlı kuvvetleri bünyesinde görev silahı olarak kullanılan Sarsılmaz sar9 tabancaların şarjörleri normal 9mm silahların şarjörlerinden daha kalındır ve 9mm tabanca şarjör kılıflarına uymaz, Sarsılmaz sar9 şarjörleri ebatında birebir  kalıpla  üretilen Wolf holster çiftli şarjör kılıfı ile bu problem ortadan kalkmış oluyor.
  • Sarsılmaz Sar9 Çiftli Şarjör Kılıfı 2 adet şarjör alma kapasitesine sahiptir.
  • Dışardan hiçbir yardım almadan ve herhangi bir aparat kullanmadan Sar9 çiftli şarjör kılıfını doğrudan palaska veya kemerinize takıp çıkartabilirsiniz.
  • Wolf holsters çiftli sar9 şarjörlüğüne bir ayarlama yapmanıza gerek kalmaksızın tatlı sert bir şekilde şarjörünüz kılıfa girer ve çıkar.Herhangi bir atış pozisyonunda şarjörünüz kılıftan düşmez.
  • Bele takılan iç kısmının (paddle) kavisli yapısı ile belinize sıkı şekilde yapışır ve gün boyu şarjörünüzü ağırlık hissetmeden rahatça taşıyabilirsiniz.
  • Polimer kalitesi ile diğer tüm polimer silah kılıflarından çok önde olan wolf holsters marka silah kılıfları, polissepeti gatantisi altında size sunulmaktadır uzun yıllar kullanım imkanı tanır.