Menu
Your Cart

Akar

Air Hava Alabilen Silah İç Kılıf Air Hava Alabilen Silah İç Kılıf
Çok Satan
Marka: Akar Model: AKR-AİR-İC-KLF
Air Hava Alabilen Silah İç KılıfHava alabilen kumaştan polissepetine özel olarak üretilen air silah iç kılıfı silahınızı terletmez ve pantolon içerisinde belinizde taşımak için kullanılır.Air kumaş tabanca iç kılıf yumuşak yapısı ile belinizde rahatsızlık vermeden silahınızı konforlu şekilde taşıman..
16,00 TL
Vergiler Hariç:13,56 TL
Marka: Akar Model: AKAR-TAKTIK-SYH
AKAR TAKTİK KİLİTLİ KILIFAkar taktik kilitli kılıf canik55 firmasının tp9 modelleri için özel üretilmiş silah kılıfı olup canik 55 tp9 serisi silahlar ve son çıkan  canik 55 mete serilerine de tam uyumludur. Akar taktik canik55 tp9 kilitli kılıf sıra dışı kilitleme mekanizması ile taktik kullanım iç..
63,00 TL
Vergiler Hariç:53,39 TL
Marka: Akar Model: AKAR-CIFTLI-BYZ
AKAR ÇİFTLİ BEYAZ POLİMER TAKTİK ŞARJÖRLÜK Akar çiftli trafik polisi şarjörlüğü tüm 9 mm şarjörlere uyumlu olup (sarsılmaz st9 ve glock şarjörler hariç!) taktik kullanım için tasarlanmıştır ve profesyonel kullanım için uygundur.Akar taktik ikili beyaz trafik şarjörlük kendinden yaylı yapısı ile şarj..
32,00 TL
Vergiler Hariç:27,12 TL
Marka: Akar Model: AKAR-CIFTLI-SYH
Akar Çiftli Polimer Taktik ŞarjörlükAkar taktik çiftli şarjörlük taktik kullanım için özel olarak polimer enjeksiyon teknolojisi ile üretilmiştir. Akar çiftli polimer şarjör kılıfı içerisindeki sıra dışı yaylı sistemi ile şarjörü şarjör kılıfında mükemmel şekilde muhafaza eder hareket halinde koşma,..
32,00 TL
Vergiler Hariç:27,12 TL
Marka: Akar Model: AKAR-CIFTLI-COL
Akar Çiftli Polimer Taktik Şarjörlük - Çöl RengiAkar çiftli taktik şarjörlük, birinci sınıf polimer enjeksiyon ile üretilmiştir.Çiftli polimer taktik şarjörlük içerisindeki yaylı sistem sayesinde şarjörünüzü kılıf içinde güvende tutar ve bir nevi sıkıştırma görevi görür. Çeşitli aksiyon gerektiren h..
32,00 TL
Vergiler Hariç:27,12 TL
Marka: Akar Model: AKARBELBCK-COL-1. VERSİYON
Akar Polimer Canik 55 TP9 Alçak Taşıma Bel Bacak Kılıfı - Çöl Rengi %100 Yerli üretim polimer alçak taşıma canik 55 tp9  kilitli silah kılıfı özel alaşım, sağlam ve esnek polimer ham maddeden  enjeksiyon baskı sistemi ile imal edilmiştir. Akar alçak taşıma bel aparatlı kılıfı sayesinde  silah kullan..
85,00 TL
Vergiler Hariç:72,03 TL
Marka: Akar Model: AKARBELBCK-SYH-1. VERSİYON
Akar Polimer Canik 55 TP9 Alçak Taşıma Bel Bacak Kılıfı - Siyah%100 Yerli üretim polimer alçak taşıma canik 55 tp9  kilitli silah kılıfı özel alaşım, sağlam ve esnek polimer ham maddeden  enjeksiyon baskı sistemi ile imal edilmiştir. Akar alçak taşıma bel aparatlı kılıfı sayesinde  silah kullanıcısı..
85,00 TL
Vergiler Hariç:72,03 TL
Marka: Akar Model: AKARBELBCK-GLOCK
Akar Polimer Glock Alçak Taşıma Bacak Silah Kılıfı - SiyahSiyah akar glock polimer alçak taşıma bacak kılıfı estetik ve vücudunuzla uyum sağlayan ergonomik tasarım bir üründür. Bacak kılıfının bele uyumlu kavisli tasarımı ve bacak için ayarlanabilir kemeri sayesinde tüm zor hareketlerinizde güvenli ..
85,00 TL
Vergiler Hariç:72,03 TL
Marka: Akar Model: AKAR-SAR9-CIFTLI
Akar Sarsılmaz Sar9 Çiftli Şarjör Kılıfı SiyahAkar sarsılmaz sar9 çiftli şarjörlük esnek, dayanıklı ve sağlam polimer maddeden üretilmiştir. Polimer madde özellikle  ağır sanayide,  bisiklet ve araçlarda birleştirici unsur olarak kullanılan bu madde çarpma ve düşme gibi bütün zor şartlara ..
32,00 TL
Vergiler Hariç:27,12 TL
Marka: Akar Model: AKAR-TAKTIK-BYZ
AKAR TAKTİK BEYAZ KİLİTLİ KILIF Akar taktik beyaz trafik kılıfı sıradışı kilit mekanizması sayesinde silahı tetik korkuluğundan kilitler ve siz kilit mandalını açana kadar silah kılıfta sabit olarak kalır, başka bir kişi tarafından silah kılıftan alınmak istendiğinde kilit mekanizması dışarıdan müda..
63,00 TL
Vergiler Hariç:53,39 TL
Marka: Akar Model: AKAR-TAKTIK-COL
Akar Taktik Kilitli Kılıf - Çöl RengiAkar taktik kilitli kılıf, malzeme yapısı olarak çok kalitelidir. Birinci sınıf polimer enjeksiyon ile imal edilmiştir.Canik silah firmasının, Canik TP9 serisi ile birebir uyumlu olarak üretilmiştir. . Bunun yanında yeni çıkan mete ve sfx mete modelleri ile de uy..
63,00 TL
Vergiler Hariç:53,39 TL
Marka: Akar Model: AKAR7209
Ayarlanabilir Telsiz KılıfıAyarlanabilir telsiz kılıfı adından da anlaşılacağı üzere neredeyse tüm taşınabilir telsiz boyutlarına  göre ayarlanabilir.Tüm palaska ve kemerler için uygundur, telsiz kılıfını takmak için D halkalı sağlam kordon bağlantı noktası mevcuttur.Ayarlanabilir kordon telsiz..
16,00 TL
Vergiler Hariç:13,56 TL
Marka: Akar Model: AKAR-CEKAT-BERETTA
Beretta Akrep Polimer Çek At Silah KılıfıBeretta çek at şilah kılıfı universal bir kılıftır beretta ebatındaki tüm silahları olması amacı ile ortak bir kalıpta üretilmiştir. Beretta akrep dış silah kılıfı kaliteli polimer malzemeden ülkemizde üretilmektedir. Polimer akrep silah kılıfı sil..
37,00 TL
Vergiler Hariç:31,36 TL
Marka: Akar Model: AKAR-F92-TAM-SYH
Beretta F 92 Silah Kılıfı İmperteks Tam Kelebek Atkılıİmperteks kumaşlar kaliteli, sağam, dayanıklı kumaş türlerindendir ve uzun ömürlü kullanım imkanı sunar. Dış Silah kılıfı olarak palaska üzeri kullanımı uygun olduğu gibi her türden kemer için kullanımı da uygundur. Polis silah kılıfı,..
25,00 TL
Vergiler Hariç:21,19 TL
Marka: Akar Model: AKAR-F92-TAM-BYZ
Beretta F 92 Silah Kılıfı İmperteks Tam Kelebek Beyazİmperteks kumaşlar kaliteli, sağam, dayanıklı kumaş türlerindendir ve uzun ömürlü kullanım imkanı sunar. Dış Silah kılıfı olarak palaska üzeri kullanımı uygun olduğu gibi her türden kemer için kullanımı da uygundur. Polis silah kılıfı, ..
25,00 TL
Vergiler Hariç:21,19 TL
Marka: Akar Model: AKAR-F92-YRM-SYH
Beretta F 92 Silah Kılıfı İmperteks Yarım Kelebek Atkılıİmperteks kumaşlar kaliteli, sağam, dayanıklı kumaş türlerindendir ve uzun ömürlü kullanım imkanı sunar. Dış Silah kılıfı olarak palaska üzeri kullanımı uygun olduğu gibi her türden kemer için kullanımı da uygundur. Polis silah kılıf..
20,00 TL
Vergiler Hariç:16,95 TL
Marka: Akar Model: AKAR-F92-YRM-SYH
Beretta F 92 Silah Kılıfı İmperteks Yarım Kelebek Atkısızİmperteks kumaşlar kaliteli, sağam, dayanıklı kumaş türlerindendir ve uzun ömürlü kullanım imkanı sunar. Dış Silah kılıfı olarak palaska üzeri kullanımı uygun olduğu gibi her türden kemer için kullanımı da uygundur. Polis silah kılı..
20,00 TL
Vergiler Hariç:16,95 TL
Marka: Akar Model: AKAR-F92-YRM-BYZ
Beretta F 92 Silah Kılıfı İmperteks Yarım Kelebek Beyaz Trafik polisleri ve jandarma trafik personelinin kullanımı için tasarlanan beyaz silah kılıfı beretta f92 kalıbı ile silahınıza tam uyum içerisindedir.Kaliteli ve dayanıklı imperteks kumaştan imal edilen beretta imperteks silah kılıfı üz..
20,00 TL
Vergiler Hariç:16,95 TL
Marka: Akar Model: BYZACKKLPCKLF
BEYAZ AÇIK KELEPÇE KILIFITrafik polisi kelepçe kılıfı kaliteli imperteks kumaştan üretilmiştir.Palaska üzeri kullanım için uygundur.Standart kelepçelerin tümüne uyum sağlar.Trafik polisi ve jandarma trafik personeli techizatlarına uyum içerisinde kullanılabilir...
8,00 TL
Vergiler Hariç:6,78 TL
Marka: Akar Model: BYZCFTLSRJRKLF
Beyaz Çiftli Şarjör Kılıfı KumaşTrafik polisi çiftli şarjör kılıfı olarak kullanımı uygundur.Kaliteli imperteks kumaştan üretilmiştir uzun süreli kullanım sağlar.Üzerinde bulunan reflektör bantlar sayesinde kullanan personelin gece farkedilmesini kolaylaştırır.2 adet şarjör alma kapasitesine sahipti..
22,00 TL
Vergiler Hariç:18,64 TL
Gösterilen: 1 ile 20 arası, toplam: 168 (9 Sayfa)
Whatsapp Sipariş X Whatsapp ile sipariş verebilirsiniz

TIKLA