Menu
Your Cart

Joplar

Joplar, güvenlik güçlerinin toplumsal olaylara müdahalesinde eylemcileri caydırma amaçlı, insan haklarına ygun hafif müdahale için polüiretan, kauçuk formlarda üretilirken, kişisel savunma amaçlı olarak katlanabilen metal teleskopik jop formlarında da üretilir.Polis sepeti firması olarak polis jopu, özel güvenlik jopu, jandarma jopu olarak kullanılabilen kauçuk veya poliüretan jopları boyutlarına ve formlarına göre kolluk kuvvetlerimiz için temin ederken, kişisel savunma için de kauçuk ve poliüretan jopların yanı sıra  metal teleskopik jopları da en uygun fiyatlar ile temin ediyoruz.

Marka: Akar Model: BYZ-JOP-HLKS
BEYAZ JOP HALKASI PALASKA ÜZERİ JOP KILIFITrafik polisi jop kılıfı olarak bilinen ürün kaliteli polyester kolondan imal edilmiştir.Palaska üzerinde jopu sabit olarak taşımaya imkan sağlar.Küçük boy polis ve özel güvenlik jopları için uygundur.Tüm beyaz teçhizat takımları üzerinde kullanımı uygundur...
3,50 TL
Vergiler Hariç:2,97 TL
Marka: Tugan Taktikal Model: DERİ-JP-KLF
Deri Jop KılıfıKaliteli 1. sınıf sığır derisinden imal edilmiştir.Palaska ve kemer kullanımı için uygundur.Polis, Jandarma, Özel güvenlik gibi kullanıcılar için oldukça uygundur.40 cm polis ve güvenlik jopu olarak bilinen lastik kauçuk jop kullanımı için uygundur. Başka ölçülerde joplar için kullanı..
15,90 TL
Vergiler Hariç:13,47 TL
Jop Halkası Palaska Üzeri Jop Kılıfı
Çok Satan
Marka: Wolf Holster Model: SYH-JOP-HLKS
Jop Halkası Palaska Üzeri Jop Kılıfıkauçuk polis jopu ebatında tüm ürünler için uygundur.Polyester kolon kumastan üretilmiştir.Palaska üzeerinde jopu taşımak için idealdir.Polis jopu, özel güvenlik jopu, jandarma jopu için kullanımı uygundur...
2,50 TL
Vergiler Hariç:2,12 TL
Marka: Akar Model: AKAR7211
Jop Kılıfı Palaska Üzeri..
6,00 TL
Vergiler Hariç:5,08 TL
Marka: Wolf Holster Model: 65CMJOP
Polis Jopu 65 cm SiyahPolis copu içinde cam elyafı malzeme kullanılarak güçlendirilmiş sert plastik çubuk üzerine poliüretan malzeme kaplanarak üretilmiştir.Dayanıklı cop 65 cm uzunluğundadır kırılmaz ve ağırlığı azaltılmış oluğu için kullanımı kolaydır.Çevik kuvvet jopu, jandarma jopu, polis jopu o..
64,80 TL
Vergiler Hariç:54,92 TL
Polis ve Güvenlik Jopu 40 cm
Çok Satan
Marka: Wolf Holster Model: 40CMJOP
Polis ve Güvenlik Jopu 40 cmGüvenlik copu ve polis copu olarak bilinen ürün 40 cm uzunluğunda birinci sınıf kauçuk malzemeden üretilmiştir.Bükülebilir ve eğilebilir sağlam yapısı ile ve hafifliği ile uzun süreli kullanım imkanı sunar.Ele oturan yapısı ile sağlam bir tutuş sağlayan 40 cm cop kırılmaz..
16,00 TL
Vergiler Hariç:13,56 TL
Marka: Wolf Holster Model: T-JOP
Siyah T Amerikan Tip JopT tip siyah jop cam elyaf malzeme üzerine poliüretan malzeme kaplanarak oluşturulmuş iki katmalı yapıya sahiptir bu özelliği sayesinde esnek ve kırılmazdır.T jop avrupa güvenlik standartlarına uygun olarak üretilmiştir, 2 tarafalı tutuşu sayesinde profesyonel kullanım imkanı ..
69,80 TL
Vergiler Hariç:59,15 TL
Teleskopik Jop Orta Boy Krom Teleskopik Jop Orta Boy Krom
Stokta yok
Marka: Wolf Holster Model: BYKTLSKPJP
Teleskopik Jop Orta Boy KromTek hamle ile açılabilen yapısı sayesinde kolay kullanım imkanı sunar.Katlanabilir olması ve kılıfının bulunması jopu palaska ve kemerde rahat taşımaya olanak tanır.Sağlamlığı ile uzun süre kullanılabilen büyük teleskopik çıkma jop kapalı halde 20cm, açıldığında ise ..
50,00 TL
Vergiler Hariç:42,37 TL
Teleskopik Jop Orta Boy Siyah
Çok Satan
Marka: Wolf Holster Model: ORTABOYTLSKPKJOP
TELESKOPİK JOP ORTA BOY SİYAHTeleskopik jop, orta boy ve siyah renktedir.Malzemesi metaldir, dışında ince kumaştan yapılan ya da ince deriden yapılan kılıfıyla birlikte gelir, bu seriye göre farklılık gösterebilir.Siyah teleskopik jopu yukarıdan aşağı doğru savurduğunuzda kendiliğinden komple açılır..
70,00 TL
Vergiler Hariç:59,32 TL
Gösterilen: 1 ile 9 arası, toplam: 9 (1 Sayfa)
Whatsapp Sipariş X Whatsapp ile sipariş verebilirsiniz

TIKLA