Menu
Your Cart

Asker Tactical Malzemeleri

En etkili bir şekilde görevlerini yerine getirmek isteyen askeri personellerin ihtiyaç duydukları taktikal asker malzemeleri kategori dahilinde sizlere satışa sunmaktayız. Görev alanlarında ve süresi boyunca ihtiyaç duyulan pek çok farklı taktical malzemeler vardır. .Bu bağlamda; taktical asker eldiveni, taktikal asker pantolonu, taktikal asker hucum yeleği kategori dahilinde bulabileceğiniz başlıca ürün seçeneklerimiz olarak sıralandırılabilir. Sizlere satışa sunduğumuz malzemeler hem resmi usullere uygun olarak imal edilmiş hem de kaliteli malzeme yapısı ile her daim kullanışlı olmaktadır. Taktikal palaska çeşitlerimizin yanı sıra; taktical silah taşıma çantası, taktikal tüfek kılıfı, taktical asker tişörtü ve şapkası gibi oldukça geniş bir içeriği sizlere sunmaktayız. Sizler de Asker Sepeti farkı ile taktical ürün fiyatları oldukça ucuz fiyatlar dahilinde güvenli bir şekilde satın alabilirsiniz.

Acar Taktik İkili Şarjör Kılıfı Acar Taktik İkili Şarjör Kılıfı
Çok Satan
Marka: Acar Model: ACAR-IKILI-SYH
Acar Taktik İkili Şarjör KılıfıAcar Şarjör Kılıfları  Ayar vidası Sayesinde 360° Dönebilir ,Kılıf Duruş Açısını kendinize Göre Ayarlayabilirsiniz. Şarjör Ağırlığını Ergonomik Pedli Yapısı Sayesinde Daha Az Hissettirir. Polimer Enjeksiyon Sistemiyle Üretilmiş Olup Dayanıklıdır, Uzun Ö..
45,00 TL
Vergiler Hariç:38,14 TL
Marka: Wolf Holster Model: AHTPTJNDRM
Ahtapot Bacak Kılıfı Yeni Jandarma KamuflajJandarma kamuflaj çift şarjörlü bacak kılıfı Jandarma personelinin yeni üniforması ile uyumlu olması için birebir jandarma kamuflaj renginde kaliteli imperteks kumaştan üretildi polissepeti tarafından özel tasarlanan ahtapot jandarma kamuflaj bacak..
50,00 TL
Vergiler Hariç:42,37 TL
Marka: Akar Model: AKAR-CIFTLI-SYH
Akar Çiftli Polimer Taktik ŞarjörlükAkar taktik çiftli şarjörlük taktik kullanım için özel olarak polimer enjeksiyon teknolojisi ile üretilmiştir. Akar çiftli polimer şarjör kılıfı içerisindeki sıra dışı yaylı sistemi ile şarjörü şarjör kılıfında mükemmel şekilde muhafaza eder hareket halinde koşma,..
30,00 TL
Vergiler Hariç:25,42 TL
Çift Nokta Tüfek Askı Kayışı Çift Nokta Tüfek Askı Kayışı
Çok Satan
Marka: Wolf Holster Model: CFTNKTASKKYS
Çift Nokta Tüfek Askı KayışıÇift nokta tüfek askı kayışı tüfeğin dipçik ve namlu kısımından yaylı çelilk kancaları aracılığıyla takılır. Çift nokta askı kayışı ayar tokası ile kişiye yözel olarak uzatılıp kısaltılabilir. Çift nokta tüfek askısının askı kolonlarında bulunan lastikli yapısı..
30,00 TL
Vergiler Hariç:25,42 TL
Marka: Wolf Holster Model: CLRNGİAHTPT
Çöl Rengi Ahtapot Bacak Kılıfı Çöl sarısı bacak kılıfı, jandarma komando renklerine uyumu ile oldukça ilgi çekiyor. Kaliteli imperteks kumaştan üretilen silah bacak kılıfı uzun ömürlüdür. Çift şarjörlü bacak kılıfı olarak bilinen hardal renk bacak kılıfı üzerinde 2 adet şarjör kılıfı..
50,00 TL
Vergiler Hariç:42,37 TL
Marka: Wolf Holster Model: BLCKHAWKSRI
Çöl Sarısı Kesik Parmak Taktik EldivenŞıklığı ve kalitesi ile outdoor giyim meraklılarının vazgeçilmezi olan çöl sarısı yarım parmak taktik eldiven dayanıklılığı test edilmiş özel kumaşlardan imal edildi. Parçalı dikimi ile el hatlarına birebir uyumlu olan coyote hardal renk taktik eldiven ..
60,00 TL
Vergiler Hariç:55,56 TL
Marka: Wolf Holster Model: SRICFTSRJRLKMS
Fırtına Taktik Bacak Kılıfı Çöl RengiÇöl rengi fırtına silah bacak kılıfı kolluk kuvvetlerinin yeni kamulajlarına uyum sağlaması için çöl rengi kumaştan imal edilmiştir.  Çöl rengi fırtına kumaş bacak kılıfı 9x19 mm fişek atan orta ebatlı tüm tabancalar için uyumludur.  Çift şarjörlüklü fırtın..
45,00 TL
Vergiler Hariç:38,14 TL
Marka: Wolf Holster Model: FRTNSİYH
Fırtına Taktik Bacak Kılıfı SiyahSiyah renk silah bacak kılıfı kaliteli uzun ömürlü imperteks  kumaştan polissepetine özel olarak üretildi Uzun kullanım testlerinde rahatlığı ile hep ön planda olan Fırtına siyah bacak kılıfı bacak kısmından cırtı sayesinde ayarlanabildiği gibi üstten palask..
45,00 TL
Vergiler Hariç:38,14 TL
Marka: Wolf Holster Model: FRTNBCKJNDRM
Fırtına Taktik Bacak Kılıfı Yeni Jandarma Kamuflaj2018 yılında yenilenen jandarma üniformalarına uygun olması için jandarma kamuflaj renginde ve kaliteli imperteks kumaştan imal edilen jandarma kamuflaj bacak kılıfı polissepeti garantisi ile siz değerli takipçilerimizin kullanımına sunuldu. Fır..
45,00 TL
Vergiler Hariç:38,14 TL
Marka: Wolf Holster Model: FRTNPOH
Fırtına Taktik Bacak Kılıfı Yeni Polis Özel Harekat KamuflajYeni polis özel harekat kamuflaj renginden ve kaliteli imperteks kumaşından üretilen Fırtına taktik bacak kılıfı sonderece dayanıklıdır. 9 x 19 mm çapında fişek kullanan orta ebat tüm tabancalar için uygun olan fırtına çift şarjörlü ba..
45,00 TL
Vergiler Hariç:38,14 TL
Fobus Canik55 TP9 serisi Silah Kılıfı ve Bacak Aparatı
Ücretsiz Kargo
Marka: Fobus Model: EX-VPQ
Fobus Canik55 TP9 serisi Silah Kılıfı ve Bacak AparatıFobus rotation tip bacak aparatı tüm fobus marka roto tip ( açısı ayarlanabilen) taktik polimer silah kılıfları ile kullanılabilir ve diğer roto kılıfları ve bacak aparatını yine polissepeti aracılığı ile temin edebilirsiniz. Ürün içeris..
450,00 TL
Vergiler Hariç:381,36 TL
Fobus Fenerli Taktik Silah Kılıfı
Ücretsiz Kargo
Marka: Fobus Model: EM17-EM19
Fobus Fenerli Taktik Silah Kılıfı ..
248,00 TL
Vergiler Hariç:210,17 TL
Marka: Wolf Holster Model: blckhwkhaki
Haki Taktik EldivenYeşil taktik eldiven polis asker ve diğer kolluk kuvvetleri için mükkemmel bir eldiven olup, özellikle silah kulllanımında kabza kavramasında yüksek tutuş sağlamasının yanı sıra tetik hassasiyeti için kesik uçlu olarak tasarlanmıştır. Haki outdoor eldiven treking  yapanla..
60,00 TL
Vergiler Hariç:55,56 TL
Marka: IMI Model: imi_1_srjr
İMİ Tekli Şarjör Kılıfı- %100 Dayanıklı Esnek Polimerden üretilmiştir- Hareket kabiliyetini kısıtlamaz.- Orjinal İMİ marka olup Tüm İMİ marka ürünlerle birlikte kullanabilme imkanı sunar.- Canik, Walther, Beretta, Yavuz, Girsan, Cz75, Sarsılmaz, Browning silah şarjörleri için uygundur...
150,00 TL
Vergiler Hariç:127,12 TL
Marka: Wolf Holster Model: JNDRMKMNDPNTLN
Jandarma Komando Kamuflaj PantolonKomando pantolon pamuklu kumaştan imal edilmiştir.Parçalı kesimi sayesinde gün içerisinde gayet rahat hareket etmeye imkan tanır.Paçaları lastikli olduğu için botun içinden yada üztünden kapatma imkanı verir.Rengi solmaz kumaştan üretidiği için uzun ömürlü kullanım ..
90,00 TL
Vergiler Hariç:83,33 TL
Marka: Wolf Holster Model: ESKOZLHRKTPNT
Kamuflaj Pantolonkamuflaj pantlolon %85 pamuk %15 polyester kuamştan üretilmiş olup, terletme yapmayan, nefes alan, suyu kaydıran kumaş özelliğine sahiptir. Kamuflaj pantolon özellikle arazi koşullarında rahat hareket kabiliyeti sunabilmesi için bacak arasında düz dikim yerine parçalı kumaş..
139,00 TL
Vergiler Hariç:128,70 TL
Marka: Wolf Holster Model: oaklyeldvn
Korumalı Taktik EldivenKorumalı taktik eldiven yumuşak deri ve elastik fiber kumaştan üretilmiştir. Taktik eldiven silah kullanan kolluk kuvvetleri için uygun yarım parmak tasarım ile silah tetik hassayiteni alabilme ve kabze kavramada yüksek tutuş sağlayack şekilde tasarlanmıştır. Koruma..
70,00 TL
Vergiler Hariç:64,81 TL
Marka: Wolf Holster Model: OPRSYNPSUPNTLN
Operasyon-Pusu Pantolonu Pusu pantolonu ripstop çapraz örgü kuamaştan imal edilmiştir, su itici, kir tutmayan özelliktedir. Pusu pantolunu sürtümeyi önleyici yapıda olup hareket ederken ses çıkarmaz baldır kısmında bulunan bağcıklar ile bacak arası sürtünme tamamen ortadan kaldırılır.  Operasy..
89,90 TL
Vergiler Hariç:83,24 TL
Marka: Wolf Holster Model: ALBTRSCLRNGİ
Pars Taktik Kılıf Bacak Aparatı Çöl RengiPars bacak aparatı ile tüm polimer​ taktik kılıfları bacak kılıfı olarak kullanabilme imkanı sunuyoruz, artık silah bacak kılıfını ve bel kılıfını ayrı ayrı almak zorunda değilsiniz! Çöl rengi pars taktik silah kılıfı bacak aparatı nedir ve nasıl kul..
70,00 TL
Vergiler Hariç:59,32 TL
Model: RYLLZR-1
Royal Taktik Tabanca ve Tüfek Lazeri Royal lazer picatinny raylı tabancaların tümüne ve 20 mm ray genişliği olan tüfekler için uygundur.  Taktik silah lazerinin montajı kolayca yapılabilir olup, lazerinin açılışı ve kapatılışı lazer arkasındaki düğmeden manuel olarak yapılır. Taktik taban..
130,00 TL
Vergiler Hariç:110,17 TL
Gösterilen: 1 ile 20 arası, toplam: 25 (2 Sayfa)
Whatsapp Sipariş X Whatsapp ile sipariş verebilirsiniz

TIKLA